بازدید 7285

پلیس با هیچ کسی مماشات نمی‌کند

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه پلیس در راستای برقراری امنیت مردم و کسب و کارها با هیچ کسی مماشات نمی‌کند، تاکید کرد: پلیس بر خود وظیفه و تکلیف می‌داند که با کسانی که هنجارها را زیر پا می‌گذارند، برخورد قاطع کند.
کد خبر: ۱۱۵۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲ 17 November 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از سازمان حفاظت اطلاعات فراجا، سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در جمع کسبه و بازاریان تهران ضمن تشکر از مسوولان بازار تهران در خنثی سازی توطئه های دشمنان در به آشوب کشیدن بازار و لطمه به کسب و کار مردم، گفت: گزارشی روز گذشته دریافت شد مبنی بر اینکه عده‌ای از آشوبگران به دنبال ناامن کردن فضای کسب‌ و کار مردم بودند که خوشبختانه با اقدامات مناسب اطلاعاتی تعدادی از آنها دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه این اقدام آشوبگران برای عده ای آثار روانی منفی داشته و در کسب و کارها خلل وارد کرده است، افزود: مجموعه فراجا تکیه گاه مردم و بازاریان است و هرگز اجازه نخواهد داد که آشوبگران به اهداف خود مبنی بر آسیب به کسب و کار مردم صدمه ای وارد کنند و از روز گذشته نیروهای پلیس و بسیج برای تامین امنیت در کنار مردم قرار دارند.

جانشین فرماندهی انتظامی کل کشور ادامه داد: کارکنان انتظامی از اینکه برای تامین امنیت کسب و کار مردم مشغول خدمت بودند، به هیچ عنوان احساس خستگی و خمودگی نداشتند و به راحتی از چهره های شاداب آنان در میدان می توان این برداشت را داشت و در میان نیروهای بسیج نیز افرادی بودند که کسب و کار خود را رها کرده و عده ای نیز دانشجو بودند که برای تامین امنیت مردم جانانه اعلام می کردند که تا پای جان خواهیم ایستاد که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه مجموعه انتظامی تکیه گاه تولیدکنندگان، تجار، کارگران و همه مردم کشور است، گفت: باید تدابیری اندیشیده شود تا افرادی که به صورت ندانسته وارد میدان آشوب می شوند، توجیه شوند و همه باید بدانند که حضور پلیس صرفا برای تامین امنیت مردم و کسب و کار بازاریان است که قطعا رونق بازار بستری آرام و امن نیاز دارد.

سردار رضایی با اشاره به لزوم تقویت اشراف اطلاعاتی با همکاری هیات امنای بازار و مسوولان اتحادیه ها تاکید کرد: ما به عنوان مجموعه انتظامی به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم فروشنده، بازاری و تاجر احساس ناامنی کنند و به عنوان متولیان امنیت در کنار مردم و در خدمت مردم خواهیم بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بازار باید پویایی و نشاط داشته باشد، تاکید کرد: مجموعه فراجا را تکیه گاه خود بدانید و این سازمان در راستای برقراری امنیت مردم و کسب و کارها با هیچ کسی مماشات نخواهد کرد و برخود وظیفه و تکلیف می داند که با کسانی که بخواهند هنجارها را زیر پا بگذارند، برخورد قاطع کند.

همچنین معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران از کسبه درخواست کرد که اخبار را از طریق مراجع قانونی و معتبر پیگیری کنند.

سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، گفت: این نامه مورد تایید پلیس نبوده و لازم است اصناف و کسبه از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه پلیس خود را خادم و خدمتگزار کسبه می داند و اجازه نخواهد داد که امنیت و آرامش اصناف و کسبه مخدوش شود، افزود: در روزهای اخیر دشمنان و معاندان تلاش دارند تا اوضاع اصناف و کسبه بازاریان را به هر شکل ممکن ملتهب سازند. سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، عنوان داشت: این نامه مورد تایید پلیس نیست و لازم است اصناف و کسبه از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز دوم رمضان
آخرین اخبار