بازدید 5031

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۱۷ آبان/ ۴ بیمار دیگر بدرود حیات گفتند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۵ میلیون ۹ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۹۲ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۹۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴ 08 November 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۲۶ هزار و ۷۸۲ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۷۲۶ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۸۱۰ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۵ میلیون و ۹ هزار و ۳۱۸ دوز واکسن در ایران که ۳ هزار و ۸۲۹ دوز آن در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۹۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۳۳ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۵۸ هزار و ۵۹۳ تن رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۶۰۴ تن رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۲۹۱ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۹۲ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۲۰۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر یک شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۲۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری