بازدید 13457
با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

«حیدر محمدی» رئیس سازمان غذا و دارو شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سید حیدر محمدی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب کرد. محمدی در جایگاه دبیر قرارگاه اصلاح سیاست‌های ارزی دارو با دولت همکاری داشته و از طراحان «دارویار» محسوب می‌شود.
کد خبر: ۱۱۴۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸ 08 November 2022

حیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو شددکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سید حیدر محمدی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

به گزارش «تابناک»، متن این حکم به شرح زیر است:

حیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو شد

جناب آقای دکتر سید حیدر محمدی

باسلام؛ خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان "معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

دکتر بهرام عین اللهی

گفتنی‌ست حیدر محمدی، در دوره ریاست محمدرضا شانه‌ساز بر سازمان غذا و دارو، به سمت مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل این سازمان منصوب شده بود و در دولت فعلی مشاور رئیس معزول این سازمان شد و در جایگاه دبیر قرارگاه اصلاح سیاست‌های ارزی دارو مشغول به کار گردید و از طراحان «دارویار» محسوب می‌شود.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل