بازدید 5558

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۱۵ آبان/ عبور تعداد واکسن‌های تزریق شده از مرز ۱۵۵ میلیون دوز

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۵ میلیون دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۹۵ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۹۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱ 06 November 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۱۶۵ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۷۸۲ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۳۴۴ هزار و ۸۱۳ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۵ میلیون و ۱ هزار و ۷۶۰ دوز واکسن در ایران که ۴ هزار و ۸۶۷ دوز آن در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۲۵ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۵۸ هزار و ۱۴۲ تن رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۵۹۶ تن رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۹۶۲ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۹۵ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۴۱۲ هزار و ۶۷۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر یک شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۲۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار