بازدید 6830

ارتش آماده مقابله با استکبار جهانی در دفاع از انقلاب

ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت یوم‌الله 13 آبان‌ماه بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: ارتش، همراه با سایر اقشار ملت ایران اسلامی، آمادگی خود را برای مقابله با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌دارد.
کد خبر: ۱۱۴۸۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱ 04 November 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت یوم‌الله 13 آبان‌ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی و تجلیگاه مقاومت مردم عزیز و جوانان و نوجوانان برومند کشورمان و یادآور سه واقعه مهم تاریخی تبعید حضرت امام خمینی (ره) به علت اعتراض به لایحه ننگین کاپیتولاسیون به دستور آمریکایی‌ها توسط رژیم پهلوی در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، حمله به تجمع و کشتار دانش‌آموزان توسط عوامل رژیم پهلوی در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ماه ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) است که در تقویم پرفراز نشیب ایران اسلامی به ثبت رسیده است. در هر سه رویداد مهم، ملت قهرمان ایران به مقابله با استکبار و استبداد برخاسته و همانند سیلی خروشان ریشه‌های استبداد را در کشور از جای برکنده و نهال پر خیر و برکت جمهوری اسلامی ایران را غرس کردند که به یاری خداوند امروز به درخت تناوری تبدیل شده است.

دشمنی پیدا و پنهان آمریکای جنایتکار با ملت شریف ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی که از جنگ جهانی دوم آغاز شده بود، با پیروزی انقلاب اسلامی به مرحله آشکار و جدید خود رسید تا جایی که سفارت خود را عملا به لانه جاسوسی تبدیل کرده و به هر اقدامی برای سرنگونی نظام نوپای جمهوری اسلامی متوسل شد.

دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ نه تنها پایه‌های سست و لرزان خانه عنکبوتی آمریکای جنایتکار را ویران کردند، بلکه عزم و اراده جدی انقلاب اسلامی در مقابله با استکبار جهانی را به جهانیان مخابره کردند. درستی و ارزشمندی تسخیر لانه جاسوسی که از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان انقلاب دوم و یوم‌الله نامیده شد، امروزه بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می‌کند و ضرورت انجام آن بر همگان ثابت شده است.

کودتا‌ی ۲۸ مرداد، تلاش برای تجزیه ایران در سال ۵۸، طراحی کودتا، حمله مستقیم نظامی به ایران در واقعه طبس، سازمان‌دهی و به صحنه آوردن گروه‌های تروریستی که منجر به شهادت ۱۷ هزار نفر از هم‌وطنان ما شد، سازمان‌دهی جنگ علیه ایران از طریق تحریک و حمایت از رژیم بعثی صدام، اعمال تحریم‌های یک‌جانبه و چندجانبه، رفتار دوگانه در موضوع هسته‌ای، ایجاد جنگ‌های نیابتی در منطقه و تلاش برای تضعیف محور مقاومت، راه‌اندازی جنگ نرم و طراحی و مدیریت ۵ فتنه و آشوب داخلی تنها گوشه‏‌ای از جنایات آمریکایی‌ها علیه ملت ایران است.

امروز نیز سردمداران کاخ سفید با همکاری اذناب منطقه‌ای‌شان مانند رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی یک جنگ ترکیبی با محوریت جنگ شناختی را با استفاده از امپراتوری رسانه‌ای علیه ملت ایران به ویژه جوانان راه انداخته‌اند و با تحریف واقعیت‌ها به دنبال مدیریت افکار عمومی جامعه به نفع نقشه‌های شوم خود هستند، هر چند ملت ولایتمدار و با بصیرت ایران تحت تأثیر این فضاسازی‌های دشمن قرار نخواهند گرفت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار ملت ایران اسلامی، آمادگی خود را برای مقابله با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار