بازدید 14233

بارش برف و باران در ارتفاعات تهران

برای امروز (۱۱ آبان) از صبح تا ظهر تداوم کاهش دمای محسوس هوا و هوای نیمه‌ابری پیش‌بینی و از شب شرایط برای بارش برف وباران فراهم می‌شود که این بارندگی‌ها در بالادست به‌صورت برف و در پایین‌دست به‌صورت باران هستند.
کد خبر: ۱۱۴۸۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵ 02 November 2022

به گزارش تابناک، سرپرست اداره کل هواشناسی استان تهران، ضمن بیان اینکه در ارتفاعات تهران کاهش محسوس دما، وزش باد شدید و بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود، گفت: کوهنوردان با تجهیزات کامل به ارتفاعات صعود کنند.

مازیار غلامی در گفت و گو با ایسنا درباره شرایط جوی کوه‌ها و ارتفاعات استان تهران اظهار کرد: برای امروز (۱۱ آبان) از صبح تا ظهر تداوم کاهش دمای محسوس هوا و هوای نیمه‌ابری پیش‌بینی و از شب شرایط برای بارش برف وباران فراهم می‌شود که این بارندگی‌ها در بالادست به‌صورت برف و در پایین‌دست به‌صورت باران هستند.

سرپرست اداره کل هواشناسی استان تهران با تاکید بر اینکه این شرایط جوی موجود در ارتفاعات، طی روز پنجشنبه(۱۲ آبان) نیز در تمامی ارتفاعات و قلل شمالی استان تهران همچون پلنگ چال، توچال، دارآباد، کلکچال و ورجین و... مورد انتظار است، اظهار کرد: روز جمعه(۱۳ آبان) در ارتفاعات تهران جوی آرام حاکم است.

غلامی در پایان به کوهنوردان توصیه کرد: افرادی که در این روزها برای کوهنوردی به ارتفاعات می‌روند، حتما با توجه به شرایط بارندگی و وزش باد شدید تجهیزات کامل و مناسب همراه داشته باشند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
وب گردی