بازدید 3139
مدیرعامل این شرکت خبر داد

ایران خودرو خراسان در تولید خودروهای شاسی‌بلند رکورد زد

شرکت ایران خودرو خراسان در راستای تحقق اهداف تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد شرایط پایدار در تولید خودرو کامل، از رکورد تولید سال گذشته خودروهای شاسی بلند عبور کرد.
کد خبر: ۱۱۴۸۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹ 31 October 2022

ایران خودرو خراسان در تولید خودروهای شاسی‌بلند رکورد زد

به گزارش «تابناک» به نقل از ایکوپرس- مدیرعامل ایران خودرو خراسان با اعلام شکست رکورد تولید سال گذشته خودروهای شاسی بلند بیان کرد: به همت و تلاش تمامی کارکنان شرکت و همکاران زنجیره تامین در هفت ماهه نخست امسال با تولید ۸۶۸۳ دستگاه خودروی سواری شاسی بلند از رکورد سال گذشته عبور کردیم.
ایران خودرو خراسان اعلام کرد، بیژن زاهدی‌فرد افزود: در سال جاری با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته گام های موثری در راستای ارتقای اهداف تولید برداشته شده و توانسته‌ایم بیش از ۵۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو سواری را تولید کنیم که این میزان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته با رشد همراه بوده است.
زاهدی‌فرد با اشاره به پایان تولید خودروی ناقص از مرداد ماه امسال در ایران خودرو خراسان اظهار کرد: در مهرماه شاهد تولید ۹۶۵۶ دستگاه خودرو کامل بودیم که این مقدار نسبت به ماه گذشته رشد ۴۰ درصدی داشته است.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان از آغاز تولید انبوه هایما ۸ اس محصول جدید این شرکت در آبان ماه خبر داد و گفت: برنامه‌های زیادی را در حوزه تنوع تولیدات و ارتقای کیفیت محصولات آغاز کرده‌ایم و در همین راستا در سال جاری با رونمایی از سه محصول جدید به دنبال افزایش رضایت مشتریان خود هستیم.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار