بازدید 7075

مرد جوان همسرش را قربانی سوء‌ظن کرد

همسر مقتول گفت: به دلیل سوء‌ظن و اختلافی که با همسرم داشتم با او درگیر شدم و کتکش زدم. وقتی به خودم آمدم او مرده بود. از خانه بیرون رفتم و چند ساعت بعد برگشتم و با صحنه‌سازی طوری وانمود کردم که او وقتی من بیرون بودم به قتل رسیده است.
کد خبر: ۱۱۴۷۹۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴ 30 October 2022

به گزارش تابناک به نقل از جام‌جم، مرد جوان بعد از قتل همسرش قصد داشت با صحنه‌سازی از مجازات فرار کند، اما تیزهوشی کارآگاهان راز جنایت را فاش کرد.

 عصر روز چهارشنبه گذشته مردی در تماس با پلیس۱۱۰ از قتل همسرش به دست افراد ناشناس خبر داد. پس از این تماس تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی ساوجبلاغ استان البرز در محل قتل در حوالی کردان حاضر شدند.

جسد زن ۲۲ ساله در گوشه‌ای از پذیرایی افتاده بود و آثار ضرب و جرح روی بدنش وجود داشت. وسایل خانه نیز به هم ریخته بود. تیم جنایی در نخستین گام به تحقیق از شوهر مقتول پرداخت که اومدعی شد: «صبح وقتی به محل کارم می‌رفتم مورد مشکوکی را در اطراف خانه ندیدم. عصر وقتی به خانه برگشتم متوجه به‌هم ریختگی وسایل و قتل همسرم شدم. فرد یا افرادی با ورود به خانه همسرم را به قتل رسانده‌اند.»

ماموران به بررسی محل قتل پرداخته و متوجه شدند آثاری از ورود به زور روی در و پنجره خانه وجود ندارد و قاتل به راحتی توانسته وارد خانه شود. همچنین سرقتی از آنجا انجام نشده و قتل با انگیزه اختلاف یا انتقام رخ داده است. تحقیق از خانواده مقتول و همسایه‌ها هم نشان داد این زوج با هم اختلاف‌داشتند.

با کشف این سرنخ‌ها، تیم جنایی به بازجویی از همسر مقتول پرداخت که او سرانجام به قتل اعتراف کرد و گفت: «به دلیل سوء‌ظن و اختلافی که با همسرم داشتم با او درگیر شدم و کتکش زدم. وقتی به خودم آمدم او مرده بود. از خانه بیرون رفتم و چند ساعت بعد برگشتم و با صحنه‌سازی طوری وانمود کردم که او وقتی من بیرون بودم به قتل رسیده است.»

متهم پس از اعتراف به قتل با قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات درباره انگیزه‌اش از قتل ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی