بازدید 21663
۳
وحید شمسایی مدعی شد؛

تحریم فوتبال ایران ازسوی ژاپن بدلیل ناآرامی‌ها !

مدیر تیم ملی ژاپن گفت برنامه ما تا سال 2024 پُر است، اما به ایران می‌آییم. بعد به ما گفتند که به‌خاطر اتفاقات اخیر به کشور ما نمی‌آیند.
کد خبر: ۱۱۴۷۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۸ 30 October 2022

سرمربی تیم ملی فوتسال مدعی شد فدراسیون فوتبال ژاپن، میزبانی ایرانی‌ها را بخاطر ناآرامی‌های اخیر تحریم کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ وحید شمسایی گفت: مدیر تیم ملی ژاپن گفت برنامه ما تا سال 2024 پُر است، اما به ایران می‌آییم. بعد به ما گفتند که به‌خاطر اتفاقات اخیر به کشور ما نمی‌آیند. من باید چه کنم؟ قرار بود با آرژانتین بازی کنیم و زمان پرواز ما به این کشور مشخص شد. من چه کنم که هواپیما را گرفتند؟ (اشاره به توقیف هواپیمای ونزوئلایی در آرژانتین که خلبانی ایرانی داشت) به چند کشور نامه زدیم که گفتند نه شما به کشور ما بیایید، نه ما به ایران می‌آییم. تیم ملی تکواندو هم ویزای انگلیس نگرفت. بعد یک نفر گوشه‌ای می‌نشیند و قصه حسین کرد شبستری می‌گوید!

تحریم فوتبال ایران ازسوی ژاپن بدلیل ناآرامی‌ها !

وحید شمسایی در مورد اختلاف سطح امکانات تیم ملی ایران با حریف فینال گفت: با ژاپنی‌ها بر سر یک میز نشسته بودیم. بازیکن این تیم بلند شد غذا بردارد که یک نفر با لپ‌تاپ به دنبال او می‌رفت که غذاهای این بازیکن را ثبت کند! آن‌وقت بازیکن ما با شیرینی شروع کرد تا غذایش هضم شود! به درجه‌ای از عرفان رسیدیم که سیستم غذا تغییر دادیم. ژاپنی‌ها می‌گفتند چرا بازیکن شما اول قهوه می‌خورد! یک تیم داشتند که کالری غذا را محاسبه می‌کرد، اما ما به بازیکنان می‌گفتیم خودتان حواس‌تان به تغذیه خودتان باشد. قدرت مالی ژاپن از کشور ما بیشتر است و این کشور فلسفه عجیبی دارد.

شمسایی اظهار داشت: از شروع اردو تا بازگشت به ایران، هیچ کمبودی نداشتیم و مشکلات ابتدایی گذشته وجود نداشت. هتل و البسه مناسبی داشتیم و پاداش‌ها بازی به بازی پرداخت شد. تا امروز همه چیز خوب بوده است. خدا پدر تایلندی‌ها را بیامرزد که ما را دعوت کردند و در تورنمنت این کشور شرکت کردیم. اگر این تورنمنت هم نبود، بدبخت می‌شدیم و بازی دوستانه‌ای نداشتیم. خدا پدر تیم‌های سن‌ایچ ساوه و مقاومت تهران را بیامرزد که در روز تعطیل با تیم ملی بازی می‌کردند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۴۶
انتشار یافته: ۳
هیخدا ...
به جهنم که تحریم کرده
نمام دنیا هم علیه ما باشند ما از موضعمون کوتاه نمی آییم
خوب بازی کردین دمتون گرم، به امید موفقیت های بعدی
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی