بازدید 5277
۳

جهرمی: حضور در دانشگاه‌ها با جدیت ادامه خواهد داشت

بهادری جهرمی با اشاره به حضورش در دانشگاه گفت: طبعا زمانی که دانشگاه‌ها ایام تعطیلات‌شان تمام شده بود اقتضا می‌کرد که این حضور اتفاق بیفتد‎‎.
کد خبر: ۱۱۴۷۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲ 26 October 2022

به گزارش تابناک، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به حضورش در دانشگاه گفت: اساسا دانشگاه محل گفت و شنود و مباحثه است و اصلی‌ترین محل آزاد اندیشی است. طبعا زمانی که دانشگاه‌ها ایام تعطیلاتشان تمام شده و باز شده بودند اقتضا می‌کرد که این حضور در دانشگاه‌ها اتفاق بیفتد‎‎. کمااینکه به سبب بحران کرونا تقریبا سه سال کلاس‌های دانشگاه به صورت غیر حضوری برگزار می‌شد و با توجه به این حوادث اخیر هم این حضور لزوم مضاعفی پیدا کرده بود.

وی افزود: تمام اعضای هیات دولت هم پیش از این در دانشگاه حاضر شده بودند و هم پس از این حاضر خواهند شد و پاسخگوی هرگونه سوال و مساله‌ای خواهند بود. وقتی که ما در دانشگاه می‌رویم از گفتگو‌های دانشجویان و اساتید عزیز استفاده می‌کنیم و این رفت و آمد متقابل پیشتر هم بوده است. برای مثال رئیس جمهور محترم حدود ۶ بار در دانشگاه حاضر شده اند و جلسات متقابلی هم دانشگاهی در نهاد ریاست جمهوری داشتند که این مسیر انشاالله با سرعت و جدیت ادامه خواهد داشت.

وزارت بهداشت مجوز تاسیس پارک علم و فناوری در حوزه سلامت صادر می‌کند
وی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: با رویکرد تحقق شعار سال و حمایت از شرکت های دانش بنیان، علاوه بر پارک های علم و فناروی که مجوز خود را از وزارت علوم دریافت می کنند و مزایای قانونی به آنها تعلق می گیرند، امروز هیات وزیران مصوب کرد که وزارت بهداشت هم بتواند مجوزهای تاسیس این پارک ها را در حوزه تحصصی این وزارتخانه تاسیس کند و همه مزایای مشمول پارک ها نیز به آنها تعلق گیرد تا شاهد رشد و شتاب در حوزه شرکت های دانش بنیان تخصص بهداشت درمان باشیم.

وی با اشاره به اینکه جلسه امروز هیات دولت به ریاست آیت‌الله رییسی برگزار شد، اظهار داشت: در جلسه امروز گزارشی از تامین برخی از داروهای آنتی بیوتیک و دلیل در تاخیر و قصور ارایه شد و وزیر بهداشت نیز گزارشی در این خصوص ارایه کرد.

سخنگوی دولت افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز گزارشی از این موضوع و بانک مرکزی هم درباره ارز به هیات وزیران ارایه کردند.

بهادری جهرمی با برشمردن مصوبات هیات دولت گفت: یکی از مصوبات موافقت با طرح شناورسازی ساعات کاری در دستگاه‌های اجرایی در استان تهران بود و قرار است تا پایان آبان این کار انجام و گزارشی در پایان این ماه ارایه شود.

وی افزود: در جلسه امروز آیین‌نامه اختصاص سهمیه قیر برای راهسازی روستایی و شهری به تصویب رسید.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۲۶
انتشار یافته: ۳
این آقا اینقدر بیکاره، به جای حل مشکل اقتصادی مردم، با حقوق صدمیلیونی ماهانه خود و با عشق و حال در دانشگاهها پرسه میزنه و وقت میگذرونه.
ی مقایسه با سخنگوی دولت تدبیر داشته باشین که حتی پاسخ خبرنگار هم نمیداد تا تفاوت دو دولت هم حس کنین...دم آقای جهرمی گرم
کار به عمل بر آید به سخرانی نیست
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی