بازدید 59775

دیدار نماینده رهبری با سران طوایف در زاهدان

اتفاقات اخير در استان سیستان و بلوچستان، محور ديدار معتمدين و سران طوايف با نماينده ولي فقيه در استان بود.
کد خبر: ۱۱۴۷۲۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵ 26 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان، در این دیدار تاکيد نماينده مقام معظم رهبري در استان : لزوم رعايت عدالت ، انصاف وعقلانيت در بررسي اتفاقات اخير استان

حجت الاسلام والمسلمین محامی نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان گفت: حادثه‌ غمبار روز جمعه زاهدان منجر به عزادار شدن مردم استان شد که باید برای این عزا به یکدیگر تسلیت بگوییم.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌ و بلوچستان افزود: نیروهای نظامی، بسیج و مردم همه فرزندان همین مرز و بوم بوده و کشته و مجروح شدن هر یک از این‌ها مایه تاثر و تاسف است.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: عمده‌ترین آسیب در حوادث و وقایع اخیر استان ایجاد فضای غبار آلود، کینه‌توزی و نفرت است که با دو قطبی سازی‌های قومی و مذهبی ایجاد و خواسته دشمن است

وی تاکید کرد: باید هوشیار باشیم و در صورت وقوع اتفاقات ناگوار به دنبال ترمیم آن باشیم زیرا ادامه این روند در طول نسل‌ها تاثیرگذار و سال‌ها بعد سر باز خواهد کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان ادامه داد: همه گروه های فکری در اوضاع فعلی بایستی با حفظ آرامش از تندروی و تشویق به تندروی خودداری کنند.

نماینده مقام معظم رهبری درسیستان و بلوچستان عنوان کرد: وقتی بچه‌های کوچکتر خطایی می‌کنند علما و سران طوایف شیعه و سنی باید نقش پدری ایفا کنند و سعی در خاموش کردن آتش دشمنی کند.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان اذعان داشت: با مسئولان استان و کشور گفتگوهای زیادی داشتم و خواستار پیگیری منصفانه قضایا شده و تاکید داشتم اگر نیرویی تخلف و تیراندازی نابجایی داشته باید با او برخورد شود.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان عنوان داشت: از همان روزهای ابتدایی وقوع حوادث به تشکیل کمیته تحقیق و تفحص تاکید داشتیم و در حال حاضر این کمیته تشکیل شده است.

وی گفت: تیراندازی نابجا، اغتشاش و آشوبها محکوم است و باید از تهدید پیش آمده استفاده و آن را تبدیل به فرصت کنیم تا خاری در چشم دشمن باشد و باید کمیته تشکیل شده گزارش خود را ارائه دهد و ما نیز از طریق مرکز پیگیری و حرف واحد استان را به کرسی بنشانیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی