بازدید 12259

بسیج: حتی یک تیر جنگی در تهران شلیک نشد

سردار معروفی گفت: برادران جهادی روی امام شناسی و دشمن شناسی خوب کار کنند، جامعه ای که امام و دشمن خود را نشناسد در فتنه قرار می‌گیرد و در بزنگاه فتنه نمی‌تواند راه خود را تشخیص دهد.
کد خبر: ۱۱۴۶۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰ 23 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دشمن تحت هیچ شرایطی دنبال تصرف زمین نیست، زیرا قابلیت و هوشمندی ملت و آمادگی نیروهای مسلح ما را می داند، اما دنبال تصرف ذهن و قلب ملت و جوانان ما است.

سردار حسین معروفی شامگاه شنبه در یادواره شهدای وحدت افزود: امروز بقای این حکومت اسلامی به دست مردم مومن و متدین است زیرا دشمن به دنبال بی‌ثبات‌سازی، مشغول‌سازی و ناامید کردن مردم ما است.

معاون سازمان بسیج درباره هدف گذاری امروزه دشمن توضیح داد: راهبرد دشمن در مهار جمهوری اسلامی و انشقاق این ملل و قومی و مذهبی تغییری نکرده است، آنچه تغییر کرده روش های امروز دشمن است.

وی تاکیدکرد: من به عنوان کوچکترین سرباز ولایت و مردم، اگر ببینم همان دختری که اشتباه کرده و روسری خود را برداشته کسی بخواهد به آن دختر تعرض کند من جانم را بخاطر آن دختر خواهم داد.

معروفی افزود: ما مردممان را دوست داریم و افتخار می‌کنیم که یک اسلحه جنگی در بین مردم نبود، حتی یک تیر جنگی در تهران شلیک نشد.

به گفته وی دشمن با برنامه ریزی می‌خواهد سرمایه بزرگ کشور ما را بگیرد و سرمایه بزرگ کشور ما، جوانان هستند.

معاون سازمان بسیج کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری سه سال قبل بیانیه گام دوم انقلاب را مشخص کردند و دشمن را دیدند که چه می‌کند اما عده ای غفلت کردند و بعد رهبری جهاد تبیین را فرمودند باز هم عده ای غفلت کردند.

معروفی تاکیدکرد: برادران جهادی روی امام شناسی و دشمن شناسی خوب کار کنند، جامعه ای که امام و دشمن خود را نشناسد در فتنه قرار می‌گیرد و در بزنگاه فتنه نمی‌تواند راه خود را تشخیص دهد.

جوانان در فضای مجازی مقابل دشمن بایستند

وی عنوان کرد: جوانان ما در فضای مجازی در مقابل دشمن ورود کنند و فضای مجازی را تصرف کنند و بر این دشمن بتازند، نگذارید دشمن قلب دختر و پسرها را هدف قرار دهد.

به گفته معروفی، صبر و متانتی که مردم شهرستان بم در زلزله سال ۸۲ از خود به جای گذاشتند برگرفته از مکتب وحی و مکتب اهل بیت و عاشورای حسینی بود .معاون سازمان بسیج کشور اظهارداشت: بزرگترین مولفه و قدرت ما و مرکز ثقل وحدت ما شهدای ما هستند و هیچ کس نمی تواند بین شهدا خط کش بگذارد .به گفته وی شهید همه وجودش را برای بقای دین خدا، حفظ اسلام ناب، تمامیت ارضی و آبروی ملت ایران و برای حفظ ناموس تقدیم ذات اقدس الهی کرد.سردار معروفی ادامه‌داد: نقطه آغاز انقلاب اسلامی در سال ۴۲ نبود بلکه در عاشورا است و ظهور آن در سال ۵۷ و به فضل الهی به دست امام خمینی( ره) بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱
در انتظار بررسی: ۱۳۵
انتشار یافته: ۱۳
یک تیر جنگی هم شلیک نشد، در عوض بدن مردم رو پر از ساچمه کردیم!
پاسخ ها
سهند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۱
اونارو دشمن شلیک کرده.چرا نمیخوای باور کنی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۱
در حوادث اخیر تعداد 24 نفر از نیروهای امنیتی و انتظامی به وسیله چاقو و شلیک گلوله کشته شدن . به نظرت این تعداد نیروی امنیتی و انتظامی رو کیا کشتن؟!!
تا منظور شما از تیر جنگی چی باشه

یه ضربه ی باتوم میتونه یک نفر رو براحتی بکشه برادر
مهم نحوه ی برخورد هست که متاسفانه پرسنل محترم اصلا آموزش ندیده اند و نمیدانند با رفتار احساسی و خشن فقط جوانان این مملکت رو خشمگین تر میکنید
ای کاش زودتر بفهمید
ای کاش
اخه نکه وسط جنگ بودید و افراد روبرو دشمن، باید تیر جنگی هم شلیک می شد. ممنون از اینکه تیر جنگی شلیک نکردید
مردم بدبخت تورم زده تحریم فنازده
باور کردیم
جناب معروفی مزاح میفرمایند.این همه فیلم احتمالا سلاحهای جنگی داخل بورکینافاسو بوده نه تو ایران
حتما تیر از غیب امد خورد به مردم اینهایی که کشته شدند حتما در خانه مردند بعد اوردند تو خیابان انداختند ویا از بچگی مریضی لاعلاج داشتند این چه چرفی است که میزنید حتما چشمهای مردم اشتباه دیده است !!!!!!!!!!!!!!!!
معدود برخوردهایی خارج از موازین شرعی و قانونی توسط برخی انجام شده که خیلی ضروریه که اصلاح بشه و افراد آموزش ببینن و متوجه وظیفه شرعی باشن و به تبعات بسیار منفی این اقدامات توجه داشته باشن. این نوع برخورد و این افراد زحمات کلیه بسیجی ها رو زیر سوال میبره
در زمان جنگ سالها در جبهه بودم باور گفتار شما سخت است چون کلت کلاش جز سلاح های جنگی محسوب میشه
آنوقت کشته ها از کجا آمد؟
تقصیر خود مردم است که به تیر می خورند
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم