بازدید 8108

تصمیم هولناک پسر عاشق پس از جواب رد

پسر جوانی که از ۶ماه قبل در اینستاگرام با دختری دوست شده و به او پیشنهاد ازدواج داده بود، پس از آنکه فهمید او می‌خواهد با فرد دیگری ازدواج کند دست به اقدامی هولناک زد.
کد خبر: ۱۱۴۶۴۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ 22 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه همشهری، چند روز قبل مردی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و مدعی شد دختر جوانی باعث خودکشی پسرش شده است. او توضیح داد:‌ از مدتی قبل فهمیدم که پسرم در اینستاگرام با دختر جوانی در ارتباط است. او می‌گفت به این دختر علاقه‌مند شده و می‌خواهد با او ازدواج کند. من اول موضوع را جدی نگرفتم تا اینکه یک روز پسرم با من صحبت کرد و گفت تصمیمش جدی است و می‌خواهد هرطور شده با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کند و از من خواست تا برایش به خواستگاری برویم.

این مرد ادامه داد: با اینکه از حرف‌های پسرم تعجب کرده بودم، حرفش را قبول کردم و قول دادم مدتی بعد همراه او به خواستگاری بروم. در این شرایط ارتباط آنها به شکل اینستاگرامی و در حد چت‌کردن ادامه داشت تا اینکه شب حادثه فرارسید.

پدرِ پسر جانباخته درباره چگونگی مرگ فرزندش گفت: یک شب من و بقیه اعضای خانواده به مهمانی رفتیم اما پسرم همراه ما نیامد. آخر شب وقتی از مهمانی برگشتیم خانه ساکت بود. گمان کردم پسرم در اتاقش خوابیده است اما همین که درِ اتاقش را باز کردم جسد او را دیدم که کف اتاق خواب افتاده بود و کنار دستش هم مقداری قرص بود. آنجا بود که فهمیدم پسرم دست به‌خودکشی زده است.

از سوی دیگر خواهر متوفی نیز توضیح داد: برادرم گاهی از آن دختر با من حرف می‌زد تا اینکه چند روز پیش از حادثه فهمیدم که دختر جوان به برادرم گفته که دیگر نمی‌خواهد با او در ارتباط باشد و می‌خواهد با پسر دیگری ازدواج کند. همین حرف باعث شد که برادرم شکست سنگینی بخورد. او آنقدر به دختر جوان علاقه‌مند بود که نمی‌توانست او را فراموش کند و به همین دلیل نیز تصمیم غلطی گرفت و به زندگی‌اش پایان داد. به‌دنبال ثبت این شکایت تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

در جریان بررسی گوشی موبایل متوفی ۲فیلم کوتاه کشف شد که پسر جوان پیش از مرگ از خودش ضبط کرده و برای دختر مورد علاقه‌اش فرستاده بود. او در این دو فیلم ۲دقیقه‌ای خطاب به دختر جوان گفته بود که به‌دلیل شنیدن جواب رد قصد خودکشی دارد و دیگر نمی‌تواند به زندگی‌اش ادامه دهد اما جوابی از او نگرفته بود و در نهایت دست به تصمیمی هولناک گرفت.

براساس این گزارش در پی ثبت شکایت توسط پدر متوفی و به‌دست آمدن این اطلاعات، بازپرس پرونده دستور انجام تحقیقات تکمیلی در این خصوص را صادر کرد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۲
دختر جوان به دروغ گفته میخواست بپیچونه البته اگر پسر جوان پولدار بود الان پیشش بود
چقدر بچه بزرگ کردن سخت شده!!!!!!!!!!!!
آخه دختر اینستاگرامی بدرد زندگی نمیخوره هر روز با یکی است
تمام اینها به کنار!
چقدر مثال دارید که اینستاگرام بده!!!!!
خیلی مشکوکه که دارید خیلی روی این مسائل مانور میدید!!
خداوند به خانواده اش صبر دهد. به لحاظ حقوقی از چه جرمی میخواهد شکایت کند؟! از دختره خواستگاری کرده و اون هم جواب رد داده.به همین راحتی!!!!! حالا از قیافه، حرف زدن، رفتار، بی پولی و هرچه دیگر خوشش نیامده و جواب رد داده، پسره باید به این حد از عقلانیت رسیده باشد که هر درخواستی ممکن است جواب مثبت یا منفی داشته باشد.
باید به بچه ها و جوانترها نحوه برخورد با واقعیت های زندگی را آموزش داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
کاملاً صحیح است، به چه جدمی می خواهند از آن دختر بیچاره شکایت کنند؟ شاید نحوه رفتار یا گفتار آن مرحوم باعث جواب رد شده است
اینستا که فیلتر بوده
پاسخ ها
سید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
نه دیگه الان میخواد بگه اینستا خیلی خطرناکه و جیز هست. مردم بهش بگن اه اه ... مردم رو کودکستانی فرض کردند!
بعد از دوران شور و جوانی میفهمی که هیچ دختری حتی ارزش از دست دادن انگشت کوچکت رو هم نداره
چقدر بعضی از دخترها بی وجدان و پول پرست شدن .حتما اون پسره پوادارتر بوده که رفته سراغ اون
بعدشم پسره چه کار احمقانه ای کرده.باارزش ترین چیز یه انسان جونشه.چطور ممکنه یه نفر به خاطر یه دختری که هیچ ارزشی برای طرفش قائل نشده خودکشی کنه؟اصلا اون دختر ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به خودکشی
خلاصه جامعه ما به سمتی داره میره که ادمها به هیچی پایبند نیستن.هر پسری میبینی هم زمان با چند تا دختر رابطه داره.دخترش هم همینه هم زمان با چند تا پسر هست وقتی هم میگی چرا میگه بالاخره از اینا یکیش میمونه
چقدر دختران زيبا كه به راههاي غير اخلاقي رفته اند بنابراين زيبايي و جذابيت ملاك يك فرد نيست و حيف اين پسر كه جان خودش را فداي هيچ كرده است .
بالاخره مسئولین یه جیزی میدونن که اینستاروقطع کردند. خخخخ
اماجدای ازاین مسئله باید جوانان روشون کاربشه برای کنترل احساساتشون و اعمالشون که این اتفاقای دلخراش وناگوارپیش نیان
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه