بازدید 3345

«شعار دادن و سنگ پرانی» بعد از نماز جمعه زاهدان

سردارطاهر گفت: با اقدام به موقع پلیس حدود ۵۷ نفر از اغتشاشگران دستگیر و کلیه لیدرها و محرکین آنان نیز شناسایی و عملیات دستگیری آنان ادامه دارد.
کد خبر: ۱۱۴۶۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴ 21 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری تعدادی از عوامل تخریب اموال شهروندان و بیت المال در زاهدان خبر داد.

سردار " احمد طاهری " اظهار داشت: ساعت ۱۳:۰۰ یوم جاری بعد از اتمام نماز جمعه مصلی مسجد مکی تعداد تقریبی ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر از اراذل و اوباش و اغتشاشگر اقدام به شعار دادن و سنگ پرانی به مغازه ها و خودروهای عبوری و چند شعبه بانک در خیابان های"رازی، خیام و شهید بهشتی" کردند که با اقدام به موقع پلیس حدود ۵۷ نفر از اغتشاشگران دستگیر و کلیه لیدرها و محرکین آنان نیز شناسایی و عملیات دستگیری آنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان افزود: شهروندان عزیز اطمینان خاطر داشته باشند تمامی تخریب کنندگان اموال آنان شناسایی و دستگیر خواهند شد و امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و در انجام این ماموریت مهم ثابت قدم ایستاده است.

سردار طاهری در پایان از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات، تصاویر و شکایات خود را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری محل وقوع جرم گزارش کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم