بازدید 3266

پشت پرده عزل آجورلو؛ ماجدی مدیرعاملی را رد کرد!

کد خبر: ۱۱۴۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱ 16 October 2022

اگرچه وزارت ورزش و جوانان پیش زمینه ای درباره برکناری آجورلو نداده بود اما شایعات دو هته اخیر نشان می داد شکاف میان وزارت ورزش و مدیرعامل باشگاه استقلال ایجاد شده و البته مسائلی باعث شد تا صندلی مدیریت این باشگاه لرزان شود.

برکناری آجورلو در شرایطی رقم خورد که شایعاتی پیرامون مشکلات مالی و شفاف نبودن پرونده های مالی باشگاه مطرح شده است. از طرفی بدهی سنگین باشگاه استقلال به سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی که رقمی حدود 90 میلیارد تومان است صدای باشگاه ها و از جمله مسئولان سازمان لیگ را نسبت به تعهدات آجورلو بلند کرد و این مساله نیز در تصمیم وزارت ورزش و جوانان تاثیر داشته است.

هفته گذشته بود که شایعه حضور میرشاد ماجدی در باشگاه استقلال مطرح شد اما وی این پیشنهاد را رد کرد و از همان روز می شد فهمید که زمان حضور آجورلو در باشگاه استقلال به پایان رسیده است.

از طرفی صحبت های بی پرده حجت کریمی عضو هیات مدیره استقلال نشان‌دهده اختلاف وی با مدیریت باشگاه بود. چندی پیش در مراسم معارفه ساپینتو   آجورلو با کنایه به کریمی که در مراسم حضور نداشت گفت: در استقلال هر چه ما مصاحبه نمی کنیم آقای کریمی جبران می کند!

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم