بازدید 8729
تعریف حسین شمس از تیم وحید شمسایی:

تیم ملی در جام ملت‌ها شبیه پرسپولیس دهه ۶۰

خدا علی پروین را حفظ کند. او می‌گفت پرسپولیس دهه 60 وقتی بازی شروع نشده، 3 بر صفر از رقبا جلوست. الان نیز همین شرایط برای تیم ملی فوتسال هم صدق می‌کند و همه تیم‌ها قبل از شروع مسابقه 3 بر صفر عقب هستند.
کد خبر: ۱۱۴۳۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳ 06 October 2022

حسین شمس درباره پیروزی 8 بر یک تیم ملی فوتسال ایران مقابل ویتنام گفت: این یکی از بهترین تیم‌های ایران است که در جام ملت‌های آسیا شرکت می‌کند. نکته خیلی عجیب، تمرکز بازیکنان است و آنها می‌دانند از بازی چه می‌خواهند. تعداد موقعیت‌های ایران به طرز وحشتناکی بالاست و 10 موقعیت گل صددرصد مقابل ویتنام داشت که تبدیل به گل نشد.

تیم ملی در جام ملت‌ها شبیه پرسپولیس دهه ۶۰ است!

سرآنالیزور جام ملت‌های آسیا با بیان اینکه تیم ملی از لحاظ تاکتیکی عالی است، تصریح کرد: بازیکنان ما خیلی می‌دوند و مشکلاتی که در جام جهانی با سن بالای بازیکنان و ندویدن آنها داشتیم، برطرف شده است. از نقطه کرنر به سه گل رسیدیم که این مسئله نشان داد تیم ملی برنامه دارد. یکی از بهترین نوع پرس‌ها را از بازیکنان دیدم و آنها توپ را به راحتی پس می‌گرفتند. ایران اجازه نفس کشیدن به حریف نمی‌دهد.

شمس با تمجید از کاپیتان تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: حسین طیبی تمرکز بالایی دارد و درون و خارج از زمین مانند یک رهبر است. وحید شمسایی روحیه تهاجمی خود را به بازیکنان منتقل کرده و اینقدر با آنها صمیمی است که آنها پس از هر گل به سمت او می‌آیند. سال‌ها بود که چنین رابطه‌ای برقرار نبود. همه بازیکنان از شخصیت قوی شمسایی حساب می‌برند و او را دوست دارند. این نفرات علاوه بر نام مقدس ایران، برای مربی خودشان هم بازی می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط تیم ملی فوتسال گفت: محمد حسین بازیار که جوانی 18 ساله است،‌ دیدار نخست را با ترس شروع کرد و پس از گلی که به چین تایپه زد، اعتماد به نفس گرفت. بازیکنان عقب‌گیر بسیار خوبی داریم و علیرضا رفیعی‌پور خیلی خوب کار می‌کند. سعید مومنی و سینا پرکاس با برنامه وارد زمین می‌شوند و هر دوی آنها نامزد بهترین دروازه‌بان جام هستند.

شمس با بیان اینکه ایران مدت‌ها بود تیمی را در یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا اینقدر راحت نبرده بود، گفت: خدا علی پروین را حفظ کند. او می‌گفت پرسپولیس دهه 60 وقتی بازی شروع نشده، 3 بر صفر از رقبا جلوست. الان نیز همین شرایط برای تیم ملی فوتسال هم صدق می‌کند و همه تیم‌ها قبل از شروع مسابقه 3 بر صفر عقب هستند. همه قطعاً ایران را گزینه اصلی قهرمانی می‌دانند.

« تیم‌هایی چون ژاپن با ایران قابل مقایسه نیستند.» سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ضمن بیان این جمله عنوان کرد: بازیکنان ما آنقدر گردن‌کلفت بازی می‌کنند که حریف ایران در فینال باید برای نایب‌قهرمانی بجنگد. حضور در تورنمنت تایلند بسیار ارزشمند بود و کادر فنی شناخت خوبی نسبت به بازیکنان پیدا کرد. ویتنام را در این تورنمنت به زحمت بردیم، اما اعتماد به نفس بازیکنان بالا رفت. در تورنمنت تایلند از مراکش شکست خوردیم، اما حالا این تیم را با اختلاف شکست می‌دهیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار