بازدید ۵۲۰۹۴
بیانیه‌ تبیینی وزارت اطلاعات درباره حوادث اخیر کشور
... همچنان‌ که درگذشت غمبار مرحومه امینی در این مقطع را صرفاً دستاویزی برای پروژه و توطئه بزرگِ طراحی شده برای تحریک اقشاری از مردم، وارد کردن گروهک‌های تروریستی و تکفیری به صحنه، انجام خرابکاری و کشته‌سازی در چارچوب «مدل صهیونیستی حداکثر خشونت» قرار دادند.
کد خبر: ۱۱۴۲۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰ 30 September 2022

تابناک _ وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای تحلیلی به حزئیات بیشتری از پشت پرده حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور پرداخت که متن آن به شرح زیر است؛

باسمه تعالی

به استحضار مردم شریف و سرافراز ایران اسلامی می‌رساند: حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور، پوسته‌ای آشکار و محسوس و لایه‌های پنهان متعددی در پشت صحنه‌های خود داشت.

سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) برای شکار هدفمند عناصر اصلی ترور و تخریب، ضمن حضوری ناملموس در صحنه‌ اغتشاشات و کمک به برادران و خواهران فداکار، مقتدر و سربلند خود در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی و همراهی با نیروهای بسیجِ جان برکف و همیشه حاضر در صحنه‌های دفاع از کشور، در عین حال بخش اصلی مأموریت، توجه و توان خویش را معطوف به رصد و ردیابی سازمان دهندگان و آتش بیاران اصلی پشت صحنه، اعم از کشورهای بیگانه تا تروریست‌های آلبانی‌ نشین و سایر گروهک‌های معاند و فرقه‌های دست پرورده‌ استعمار و عناصر سرسپرده‌ داخلی آن‌ها نمودند.

در روزهای عبرت‌آموز گذشته که فعالیت لایه‌های پنهان فتنه‌گر تشدید شده بود، به همان نسبت امکان شناسایی عوامل مخرب و تروریست نیز افزایش یافت. از سوی دیگر، به نسبت افزایش فعالیت حامیان بیگانه و سایر سازمان دهندگان ترور و تخریب، مزدوران داخلی آن‌ها عنان از کف داده، سر از چاه و چاله‌های استتاری خویش برآوردند و بدین‌سان، امکان شناسایی و بازداشت آن‌ها بیش از پیش فراهم آمد تا مأموریت مهم وزارت اطلاعات در حد بالایی تحقق یابد.

طُرفه آن‌که میدان رویارویی مدافعین وطن و حافظان نظم و امنیت کشور در روزهای گذشته، با مجموعه‌هایی از عناصر متنوع گروهکی، عوامل سازمان‌های جاسوسی بیگانه، دخالت مستقیم دولت‌های آمریکا و انگلیس و دنباله‌روهای سعودی آن‌ها تا عناصر ناآگاه و فریب خورده‌ی اغتشاشگر در کف خیابان‌ها مواجه بود.

اینک بنا به مقتضای شرایط عمومی کشور و تا آن‌جا که ملاحظات امنیتی اجازه می‌دهد، بخشی از کشفیات و دستگیری‌های صحنه و پشت صحنه را به آگاهی ملّت فهیم، صبور و مقاوم ایران اسلامی می‌رساند؛

۱- در روزهای گذشته، ۴۹ نفر از عوامل و مرتبطین گروهک منافقین بازداشت شده‌اند. نامبردگان بنا به دستور تروریست‌های آلبانی نشین، از تولید اخبار جعلی تحریک کننده‌ اغتشاشگران تا سازمان‌دهی ترور و تخریب، جهت‌دهی به شعارها، حضور مستقیم در صحنه‌های اغتشاشات خیابانی و تخریب اموال عمومی، تأمین تجهیزات مختلف برای مقابله با پلیس و مواد محترقه برای به آتش کشیدن اماکن و خودروهای عمومی و شخصی، فعالیت داشته‌اند.

۲- بازداشت ۷۷ نفر از عوامل گروهکی کردستان، اعم از مزدوران رسمی گروهک‌های صهیونیستی موسوم به کومله، دمکرات، پاک، پژاک تا تعدادی از کادرهای رده بالای این گروهک‌ها که در دو سوی مرزهای غربی کشور مشغول توطئه علیه مردم مظلوم کردستان بودند. در میان بازداشت شدگان، یک کادر برجسته و عضو مرکزیت یکی از گروهک‌هایی که مقیم اقلیم کردستان عراق است نیز حضور دارد. وی آموزش‌های نظامی را در پایگاه‌های آمریکایی ـ صهیونیستی اقلیم مذکور فراگرفته و به‌عنوان فرمانده مبرز نظامی شناخته می‌شود. او در حال طراحی، سازماندهی و هدایت هسته‌های آشوبگر برای منطقه غرب کشور بود که طی یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و به محل‌های از پیش تعیین شده منتقل و هم‌اکنون در زندان است.

۳- دستگیری ۵ عضو گروهک‌های تکفیری ـ تروریستی همراه با ۳۶ کیلوگرم مواد منفجره که با استفاده از فرصت اغتشاشات، درصدد بمب‌گذاری در محافل مردمی و نیز در جمع آشوب‌گران و انتساب انفجارها به طرف‌های مقابلِ هر یک، برای تشدید نزاع و درگیری طرفین بودند. تروریست‌های یادشده علاوه بر طرح ترور یکی از مسئولین ارشد کشور، طرح‌های بمب‌گذاری در یکی از هیآت عزاداری شیراز و در میدان شهدای مشهد را داشتند که با عنایت اهل‌بیت (علیهم‌السلام) خنثی شدند.

۴- سازمان جاسوسی بهاییت بنا به دستور مرکزیت مستقر در حیفای اشغالی، ورود پرحجمی به صحنه‌ آشوب و اغتشاش و تشویق به خرابکاری و تخریب اماکن عمومی داشت. بر این مبنا در روزهای اخیر هسته‌ی اصلی و سرّی بهاییت شامل سه نفر از سران بهاییت و دو نفر از تیم رسانه‌ای آن‌ها بازداشت شدند.

۵- ۹۲ نفر از وابستگان رژیم منحوس پهلوی و از سلطنت‌طلبان نشان‌دار در صحنه‌های اغتشاش و پشت صحنه‌ها شناسایی و بازداشت شدند.

۶- ۹ تبعه‌ بیگانه از اتباع آلمان، لهستان، ایتالیا، فرانسه، هلند، سوئد و ... در صحنه‌ی اغتشاشات یا در پشت صحنه‌های توطئه بازداشت شدند.

۷- شناسایی عناصر مرتبط با رسانه‌های بیگانه در تهران و استان‌های مختلف کشور که تعدادی از آن‌ها بازداشت، تعدادی احضار و برای عده‌ ای دیگر فعلاً تشکیل سابقه شد تا پس از دریافت مجوز مرجع قضایی، احضار یا بازداشت شوند.

۸- ضمن زیر نظر داشتن سفارتخانه‌هایی که عوامل آن‌ها کوچک‌ترین دخالت یا ورود به صحنه‌ اغتشاشات داشتند، تذکر لازم به شکل مقتضی به دیپلمات‌های ذیربط داده شد. من‌جمله سفارت‌های آلمان، فرانسه، انگلیس، سوئد و ...

۹- شناسایی و بازداشت ۲۸ نفر از اراذل و اوباشی که سابقه‌ی زندان، خرید و فروش و مصرف مواد مخدر، اوباش‌گری، تجاوز به عنف و ... را دارا هستند در صحنه‌ اغتشاشات. حمله‌ی نامبردگان به نیروهای حافظ امنیت کشور و مجروح نمودن آن‌ها مستند می‌باشد. همچنین دو کارگاهِ تولید کوکتل مولوتف از آن‌ها کشف شده است.

۱۰- تعداد قابل توجهی کلت کمری، انواع مسلسل، فشنگ‌های مربوطه و تفنگ‌های ساچمه‌زنی نیز کشف و ضبط شده است.

همچنان‌که گفته شد، فهرست فوق‌الاشاره صرفاً شامل عوامل گروهکی، فرقه‌یی، سازمانی و بیگانه می‌باشد و دربردارنده‌ بازداشت ده‌ها عنصر اغتشاشگر که به‌صورت هدفمند (و به اصطلاح تک‌زنی در صحنه) نمی‌باشد. اما تحقیقات اولیه از متهمین اشاره شده، نشان دهنده‌ سازمان‌دهی و آمادگی پیشینی گروهک‌های مختلف و آدم‌کشان حرفه‌ ای برای بهره‌گیری از هر واقعه‌ ای، فارغ از نوع واقعه، محل وقوع آن، طبیعی یا مصنوعی بودن حادثه می‌باشد.

همچنان‌که درگذشت غمبار مرحومه امینی در این مقطع را صرفاً دستاویزی برای پروژه و توطئه‌ بزرگِ طراحی شده برای تحریک اقشاری از مردم، وارد کردن گروهک‌های تروریستی و تکفیری به صحنه، انجام خرابکاری و کشته‌سازی در چارچوب «مدل صهیونیستی حداکثر خشونت» قرار دادند. اما پیش از واقعه‌ مذکور و در خلال روزهای اغتشاش نیز، وقایع دیگری به‌عنوان مقدمات شورش یا مکمل و مقوّم آن اتفاق افتاده است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

الف) در چند ماه گذشته، برخی سرویس‌های جاسوسی غربی و رژیم صهیونیستی، دوره‌های «آموزش مربیّان براندازی» برای تعدادی از عناصرِ مرتبط و از پیش نشان شده برگزار کرده بودند. در این دوره‌ها که برخی در کشورهای منطقه و تعدادی خارج از منطقه برگزار می‌شدند، آموزش‌های نحوه‌ مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی، نافرمانی مدنی و براندازی تدریس می‌شد و قرار بر این بود که افراد آموزش دیده، آموخته‌ها را به عناصر دیگری در داخل کشور منتقل نمایند. اما تعدادی از این افراد از همان ابتدا توسط سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) شناسایی و چند نفر از آن‌ها ظرف ماه‌های گذشته بازداشت شده و سناریوی جبهه‌ استکبار را تشریح کرده بودند. شایان ذکر است که دو تبعه‌ فرانسوی بازداشت شده در اردیبهشت ماه گذشته نیز دقیقاً برای سازماندهی و آموزش و پیوند دادن سندیکاها و تشکیلات صنفی معارض و سازمان‌های غیردولتی به یکدیگر وارد ایران شده بودند که هر دو عنصر دستگیر و در همان مقطع، اطلاع‌رسانی محدودی پیرامون آن‌ها صورت گرفت. اکنون و با عنایت به حوادث اخیر، ظرف روزهای آینده اطلاع‌رسانی مشروحی در این مورد صورت خواهد گرفت.

ب) طرح انفجار یک مرکز حساس صنعتی در دو ماه گذشته - موضوع اطلاعیه‌های مورخ اول و پنجم مرداد ماه – بخشی از تمهیدات پیش از توطئه بزرگ اغتشاش بود که در این مورد نیز، اطلاع‌رسانی محدودی صورت گرفت و مستند مشروح آن ظرف روزهای آتی منتشر خواهد شد.

ج) خرابکاری در دو هواپیمای مسافربری با هدف سقوط آن‌ها که با عنایات الهی خنثی شد.

د) طبق اطلاع موثق، مقامات اطلاعاتی آمریکا از آغاز اغتشاشات خیابانی دستورالعمل مشروحی به کارگزاران خویش و عواملِ شاغل در رسانه‌های فارسی زبان آمریکایی- انگلیسی- سعودی ابلاغ می‌نمایند. من‌جمله مفاد آن دستورالعمل:

نخست) تقویت محتوا و گسترش زمان رسانه‌های فارسی زبان بیگانه، تقویت همکاری‌های فیمابین و پوشش مشترک و گسترده‌تر آشوب‌ها؛

دوم) افزایش بودجه فیلتر شکن‌ها و سایر ابزارهای تأمین دسترسی به اینترنت؛

سوم) شبکه توییتر با حداقل ده برابر کردن ظرفیت انتشار پیام برای هر کاربر در یک ساعت و لغو برخی محدودیت‌های دیگر، نهایت سعی خود را در کمک به نشر اخبار مورد نظر، انجام عملیات روانی و تشدید فعالیت ربات‌های سازمان‌یافته (مشابه مرکز اعتدال عربستان و تروریست‌های آلبانی نشین) علیه ایران را اعمال نماید (دقیقاً به‌همان شیوه که هیلاری کلینتون، وزیر خارجه وقت آمریکا در سال 1388 با دستور مستقیم و برای حمایت از فتنه‌گران، مانع از خاموش شدن توییتر شد)؛

چهارم) افزایش و آشکارسازی حمایت مقامات آمریکایی، اروپایی و سلبریتی‌های آن‌ها از آشوبگران؛

پنجم) تشویق اعتصابات و پیش‌کشیدن مجدد بحث تحریم‌های به اصطلاح حقوق بشری علیه مردم ایران برای تأثیرگذاری بر اقتصاد کشور.

ه‌‌) شبکه‌های فارسی زبان بیگانه به‌ویژه شبکه‌ اشرافیت خرافه‌پرست انگلیسی (بی‌بی‌سی فارسی) و شبکه‌ی اشرافیت بَدَوی سعودی (ایران اینترنشنال) از روز نخست غائله‌ آشوب‌ها، برنامه‌های عادی خود را تغییر داده، بخش‌های خبری ویژه‌ ای به بخش‌های ثابت خود اضافه کردند و کلّ برنامه‌های خبری و تحلیلی خویش را بر جعل و دروغ و بزرگ‌نمایی برخی اتفاقات ایران و آموزش مبارزه با پلیس کشور و تولید بمب دستی و تشجیع آشوبگران به ادامه و گسترش اغتشاشات متمرکز نمودند. در این راستا وزارت اطلاعات علاوه بر اقدامات پیش‌گفته در برخورد قانونی با مرتبطین این نارسانه‌ها، برای اعضای مجرم آن شبکه‌ها نیز پرونده‌هایی تشکیل و آن‌ها قطعاً پاسخگوی اعمال مجرمانه‌ی خویش خواهند بود.


و) ده‌ها مورد حملات سایبری با ابعاد گسترده که صرفاً در قالب جنگ‌های فن‌آورانه‌ دولت‌های خاص (همچون ویروس استاکس‌نت) قابل انجام است.

ز) طبق اطلاع موثق، شیپور قشون‌کشی بی‌سابقه‌ی سایبری برای دامن‌زدن به «جنگِ تمام عیار شناختی» و ایجاد گسست ذهنی بین فضای حقیقی و دنیای وهم و خیال و مَجاز، از مبادی آمریکایی- انگلیسی و اَشرافیت بَدَوی سعودی نواخته شده است؛ تا آنجا که اسیرانِ چشم و گوش بسته‌ عالَم مجازی و برخی سلبریتی‌های بی‌هویت یا مأمور، در جهان مجازی با ایرانی مواجه می‌شوند که سقوط کرده یا در معرضِ سقوط نزدیک است! فرو افتادگی بدفرجام و شگفتی‌آور برخی سلبریتی‌های نام آشنا در روزهای گذشته، ریشه در چنین وهمی دارد که آن قشون‌کشی سایبری به آن‌ها القاء کرده بود.

پیچیدگی‌های صحنه، هجوم عوامل رنگارنگ خصم و عناصر گروهکی و شبیخون وهم‌آور شناختی، قطعاً نیاز به هوشیاری هرچه تمام‌تر و به‌ویژه مراقبت هرچه بیشتر از جوان‌ترها دارد تا دچار فریب شیادان حرفه‌ ای رسانه‌های سعودی- لندنی و شارلاتان‌های خودپرست فضای مجازی نشوند و ناخواسته و ندانسته، آب به آسیاب دشمنان خون‌خوار ملّت نریزند؛ و این مسئولیتِ مقدس خانواده‌ها و مربیان و معلمین فرهیخته، بصیر و دلسوز کشور است.

در پایان با درود بی‌کران به روح پرفتوح همه شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه به سید شهدای مدافع امنیتِ کشور، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که همچنان خون‌خواه او هستیم و به شهدای امنیت که در روزهای اخیر جاودانه شدند؛ اعم از شهدای مظلوم بسیج، فراجا و حزب‌الله مظلوم و با عرض تسلیت به خانواده‌های معظم شهیدان، با دعا برای سلامتی مجروحین حوادث اخیر، من‌جمله مجروحینِ سربازخانه‌ی گمنامان که همچون همیشه، در خفا وفا می‌کنند و در گمنامی، شهید یا زخمی می‌شوند. با قدردانی از امّت عظیم‌الشأن همیشه در صحنه که در برابر آشوب‌طلبان و تروریست‌ها با راهپیمایی‌های میلیونی، مانور عزّت و اقتدار سردادند، با گرم‌ترین و صمیمانه‌ترین سپاس از دلیرمردان نیروی زمینی سپاه و فرمانده‌ دلاور آن‌که در روزهای اخیر، لانه‌ دیوان و ددان را در آن سوی مرزهای کشور، درهم کوفتند و دژخیمان ضدخدا و خلق خدا را به دوزخ فرستادند؛ با تشکر از همکاری و همراهی و همدلی جامعه‌ اطلاعاتی مقتدر کشور؛ با تقدیر از ایستادگی دلاورمردان فرماندهی انتظامی کشور و بسیج مستضعفین و تأکید دوباره بر حمایت و پیمان جاودانه‌ مشترک در دفاع از این خاک پاک و نظام مقدس و از امنیتِ مردم عزتمند و فهیم ایران اسلامی، اعلام می‌دارد که جریان توطئه‌ شیاطین، پایان یافته نیست؛ همچنان‌که آماده‌باش همیشگی در سربازخانه‌ی گمنامان نیز نه تنها پایان یافتنی نیست بلکه توطئه‌ پیچیده و جنگ ترکیبی اخیر موجب آغاز فصلی جدید و خیزشی دوباره و سازماندهی تازه در این وزارت‌خانه شد؛ علیه استکبار غدّار و اردوگاه سلطه و مزدوران منطقه‌ ای و عناصر گروهکی و تروریستی که مترصد فرصتی بودند و جاهلانه، هرآنچه در چنته داشتند را به میدان آوردند که البته کارِ شکارچیانِ مترصد را نیز آسان‌تر کردند.

جان برکفان بی‌ادعا و بی‌نام و نشان ایران اسلامی در چارچوب وظایف ذاتی و قانونی خود، با عنایت به رسالت الهی خویش و تعهدی که در قبال شهدای به خون خفته، امام شهداء(ره)، مقام معظم فرماندهی کل قوا (مدظله‏‌العالی) و مردم شریف ایران دارند، یک‌بار دیگر عهد می‌بندند که با تمام توان و با سپر قرار دادن جان خود، از ایران عزیزتر از جان و ملّت معزّز و از آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی صیانت خواهند نمود و با عوامل تکفیر و تروریسم و تخریب و جنایت، هرجا که باشند و در هر زمانی به صورت قاطع و بی‌ملاحظه برخورد خواهند کرد. همچنین به دولت‌های پشتیبان این عوامل هشدار می‌دهند که علاوه بر اصل عمل و ضربه‌ متقابل، بدانند که «ما سربازان گمنام امام منتقم (عج) هستیم.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۶
در انتظار بررسی: ۵۵
انتشار یافته: ۹۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
هر چقدر متن رو خوندم ببینم خانمی که صبحانه خورد در کدام گروه قرار میگیرد متوجه نشدم
ایزدی نجف ابادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
با سلام
تشکر و درود به سربازان گمنام امام زمان عج
قبل از ظهور فتنه ی های اکبر داریم در دنیا و این هم از فتنه های اکبر هست که دفع شد ا ن شاله....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
والله چیزی که ما داریم میبینیم یه گرانی افسار گسیخته در همه اقتصاد است فقط در مسکن از بعد از عید تا الان قیمت های در حال افزایش است رهن و اجاره یک خانه برای خیلی از مردم غیر ممکن شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
یعنی یه نفر از معترضین هم از مردم عادی نبوده؟
موسوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
خدا قوت.. فقط میگم که پارسال و سال قبلتر و کلا همیشه! دستگیرشون کردین... چجوریه دشمن انقدر موفقه در فریب! بندگان خدا سفارتم ندارن و رفت و آمدم نداریم!!
ناشناس
|
Spain
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
نه جدی می گی؟
ایندفعه از اسرائیل نگرفتین
از عربستان سعودی چی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
باشه .چرا اغازاده ها دستگیر نمیشن؟
ناشناس
|
Italy
|
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
دویست نفر این همه غوغا به پا کردن؟
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
کی باور می کنه؟ خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
کی میخواین بفهمید علت اعتراضات مردم نحوه مدیریت و فساد است..
علی
|
Netherlands
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تابناک خجالت بکش
همه این وضعو شما رسانه ها ردست کردید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
سلبریتی هارو هم بگیرید باید ادب بشن اساسی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
دمتون گرم خیلی گرم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تموم شد انقلاب جنسیتون؟ خیلی تاثیرگذار بود... کمتر شیرموز بخورید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
این برادرها نمیتونن اختلاس کنندگان رو دستگیر کنن؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
مردم مطالبه گرند و حق مردمه که خواهان تغییر در بسیاری از امور باشند که در قانون اساسی تاکید شده: 1- برگزاری رفراندوم 2- انتخابات آزاد 3- احزاب آزاد 4- استقلال )5-تعامل با جهان با توجه به عزتمداری و .... 6- مطبوعات آزاد 7- حق برگزاری اعتراضات آزاد که نیروی انتظامی حافظ آن باشد نه در مقابل آن 8- عدالت و برابری ( این درست نیست عده ای با سهمیه های مختلف وارد دانشگاه بشوند) 9- تقویت نهاد های انتخابی ( مجلس در راس امور است نه در ته امور . ... . 10 - آموزش رایگان و ..............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
آره خب این مملکت گل و بلبله چقد خوبین شما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
سلام ودرود وخسته نباشید به سربازان گمنام امام زمان(ع)،انشاءالله جوانان ما متوجه باشند واخبار وحوادث کشور را از رسانه های معاندپیگیری ننمایند،یک عامل عمده در فریب خوردن جوانان توجه به رسانه های معانداست،بایدقبول کنیم که منافقین و وهابیون وسلطنت طلبان وغیره خیر وخوبی این ملت را نمی خواهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
باز کن تا نظر مردم را هم ببینی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
کاش با رسیدگی سریع به موضوعاتی که بهانه اعتراضات بود ، فرصت از توطئه گران گرفته می شد و کاش این اتفاقات درسی برای مسئولین برای اصلاحات باشد.
ناشناس
|
Norway
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
مردم خودشون چشم دارند، گوش دارند و مغز دارند! می بینند، میشنوند و خوب میفهمند!!
ناشناس
|
Turkey
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
سلام،
بخش اعظم تحریک رسانه ای برای برهم زدن امنیت و تجزیه مملکت رو رسانه سعودی ایران اینترنشنال داره انجام میده،
تنها راهش اینه که پهپاد بفرستیم و میادین نفتی عربستان رو هدف قرار دهیم و بعدش هم پیام بدیم به عربستان که این در جواب به شبکه اینترنشنال هست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
وزارت اطلاعات محمد خاتمی را که آتش فتنه را با بیانیه دروغ بپا کرد، کی بازداشت می کنه؟
مهمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
معترضان مردمن، منافق و سلطنت طلب نیستن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
بله حتما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
در اخبار ۸/۳۰ جمعه شب صفحه های مجازی هنرمندان و ورزشکاران را برعلیه معترضین پخش کرد با توجه به قطعی اینترنت این صفحه هات را چطور می‌شود جستجو کرد ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
چه فایده راحت رهایشان می کنید
باید اعدام شوند
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
بیانیه لازم نیست
رفتار مسئولین اصلاح شود یامحاکمه شوند یا اخراج شوند دروغ گفته نشود پولهای اختلاس برگردانده شود گرانی نباشد تورم صفرشود به جوان‌ها ارزش داده شود هزارفامیلی حذف شود افراد مسئولین ازخارج کشور برگردانده محاکمه شوند در افکار مردم دخالتی نداشته باشن بازنشستگان فرهنگی را درک کنند یه کارگر بازنشسته با۶کلاس سواد۱۱میایون می گیره درحالیکه لیسانس باز نشسته فرهنگی با ۳۱سال سابقه فقط۸/۵میلیون میگیره با هرزبانی مودبانه تمنایی خواهشا فحشی ناسزاو…گفتیم ولی اثر نداردچه راهی مانده
نعمت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
لطفا آدرس مرکز تسلیم و اعدام شدن را اعلام بفرمایید تا بنده هم بیایم اعدام شوم چون بنده هم یک وطن فوروش گروهک خاکبرسر جهود سلطنت نژاد بهایی بدبخت منافق داعشی کومولوتیو القاعده هستم و همینجا به قتل قاشقچی و سرنگونی کشتی سانچی اعطراف میکنم
همچنین بنده در صحت نه چندان کامل عقل اعتراف میکنم بمب های اتمی هیروشیمالیا و نازاکازاکی را من شلیک کردم و همینطور بنده دست راست هیتلر بودم و کلی آدمیزاد سوزوندم و من باعث و بانی شکست ایران از روم در جنگ ساسانیان بودم
بابا مارو بندازین هلفدونی مفت خوری کنیم دیگهههه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
?????
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
پاینده ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
پاداش پایان خدمت فرهنگیان که بیش از یکسال است بازنشسته شده اند پرداخت نشده و هیچ کس پاسخگو نیست.آقای وزیر!آقایان نماینده !با وجود تورم بالای آیا انصاف است!سایر دستگاها پرداخ کردند....
داریوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
به خدا حقشونه تک تک اینا اعدام بشن. تا با جان و امنیت و زندگی مردم اینکارو نکنن... بخشی از زندگی ما از راه درامد در فضای مجازی میگذشت، که به خاطر این تعداد نامردهای روزگار مملکت دچار اشوب شد و ما هم از نون خوردن افتادیم. اگه این افراد ازاد بشن بخدا خیانته. یا حتی حبس مدت دار نباید بشن، فقط اعدام. چون یک روز از زندگی منحوسشون مونده باشه باز میان زندگی ما رو بهم بریزن. در شیراز به ماشین من هم آسیب زدند و نزدیک بود خودم اسیب ببینم از پرتاب یه بطری شیشه ای در عفیف اباد. تورو خدا به اینا رحم نکنید. اصلا ملاحاظات سیاسی و حرف بقیه کشورها رو در نظر نگیرید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
والله دیگه قدیمی شده
ما نمی گیم بعضیا از این شرایط سواستفاده نمی کنن که می کنن
اما تو رو بخدا شیوه های دروغینتون عوض کنید
تکراری نخ نما شده و این حناها دیگه رنگی نداره
شرایط کشور بده
با این حرفا بدترش نکنید
حرف مردم بشنوید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
یهودیت، نه بهائیت
احمد
|
United States of America
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
شعر میگه خواسته کاغذ پرکنه یک کلام نمیگه مردم چی میخواهند؟
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
کاش یک کلمه "غیره " هم آخر تمام دستگیرشدگان اضافه می کردین. واقعن بی انصافیه که دستگیرشدگان فقط محدود به همین گروه‌ها و اقلیت های مذهبی و غیر مذهبی ، بشن.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
اینکه دشمنان ایران از هر فرصتی استفاده میکنند برای ضربه به کشور درسته اما نباید اصل مشکل رو نادیده گرفت. الان ممکنه برخی از خانواده های مذهبی هم نگران باشند که دخترشون که ممکنه حجاب درستی نداره، توسط گشت ارشاد بازداشت بشه. ادامه این روند گشت ارشاد میتونه مشکلات جدی درست کنه.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
باشه ، فعلا خوش باشی
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تا کی می خواین به مردم کف خیابون برچسب بزنین؟؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تابناک یه پیشنهاد دارم برات ، با فارس ادغام شو . ما هم خبرای درست رو از رسانه های مستقل پیگیری میکنیم
نعمت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
بنده بعنوان یک شخص بسیار بسیار مهم جراح قلب و استاد حقوق بیالملل در دانشگاه مازاچوصت تاکید میکنم که باتوجه به شرایطها و بحرانهای پیش آمده در عرصه خیابانها فعلا بنده نظر خاصی ندارم
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تابناک ضد آزادی بیام چرا نظرات را چاپ نمیکنی؟!
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
مرگ بر امریکا و اسراییل و عربستان سقوطی و همه مخالفین و منافقین بدبخت و اواره که هرگز هیچ غلطی نمی توانند بکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
آفرین ، همه رو گرفتید ، اوضاع مملکت شد گل و بلبل ….
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تا سلبریتی هارو اعدام نکنید اینا تموم بشو نیستن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
چه بموقع و انهم اینهمه یکجا؟؟؟؟
Mostafafaraji
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
کنار آمدن با طالبان این همه ناامن کردندن این منطقه کار اشتباهی بود . حتی مشهد خراسان جنوبی وشمالی هم وضعیت درستی نداره ازنظر رفت آمد اتباع خارجی و اشرار نیروهای شرور خارجی
ناشناس
|
Finland
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
بجای این حرفها عاقلانه با مسایل برخورد کنید وشکلات را فوری وریشه ای حل کنید بدانید که مردم نفهم نیستند ومسایل را خیلی بهتر ازشما متوجه هستند..
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
ا من بارها در همین سایت گفتم منافقین سال های سال است که مردن انقلاب برای اینکه این گروهک خطرناک را از میان بردارد هزینه سنگین پرداخت کرده است این گروهک کثیف نه در میان مخالفین و نه در میان موافقین جایگاهی ندارد در بین نسل اول انقلاب بعنوان منفورترین گروهک که تنفر عمیقی را در دلها پیشان از ناجوانمردی و خیانت آیشان به این سرزمین کاشته شده است و برای نسل های بعدی یک گروهک مزدور و ناشناخته تلقی می گردد تمام لشگر آنها همان چند نفری است که در کشور کوچک اروپایی به کار خرابکاری ادهان در اینترنت مشغول هستند و خود آنها از خودشان نامی نمی برند باید خیلی ... باشد کسانی که نامی از این گروهک بعنوان یک فعال برانداز در کشور نام می برد نهادها باید قبول کنند که مفت مفت برای این گروه با نامشان برایشان تبلغ می کنند اینها وقتی نامشان در ایران برده می شود در واقع پول های عربستان و اسرائیل را بسویشان سرازیر می کنید اگر واقعا عقلی هست برای بدنام کردن معترضین نام این بی شرف ها را بعنوان خرابکار نبرید بیخود برای این گروهک ضد انسانیت جایگاهی درست نکنید صدها بار گفتم اسم بردن از این گروهک بعنوان فعال در ایران برای امنیت کشور به صلاح نیست اینها را بزرگ نکنید این گروهک هیچ توانی ندارد بیخود به آنها قدرت نبخشید.برسانید بدست مسئولین امنیتی کشور و نام بردن از این گروهک بعنوان یک استراتژی و خط قرمز برای رسانه ها تعیین کنید . به اینکار غیر عقلانی پایان بخشید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
همه این کارها برای فاصله انداختن به مردم و مسولین است ... باید مسولین به مردم نزدیک باشند و حرف هایشان را گوش کنند و پاسخ صحیح بدهند تا این فاصله کم شود و اعتماد شکل بگیرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
مظلوم تر از مردم کشور ما هیچ کشوری نیست، دیگه نمیشه فهمید چی درسته چی غلط ، چه باید کرد.

قبول دارم که ایران خیلی دشمن داره ، این همه گروه درست، یکی به من توضیح بده چرا پلیس با مردم معترض اینجوری رفتار می کنه.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
این حرفها تکراری
بابک رضایی
|
Denmark
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
باشه
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
اینا کین ؟ مردم معمولی به تنگ اومدن. این ها رو اشتباهی گرفتین.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
خدا را شکر از،فردا باید منتظر مدیریت و تدبیر امور و رفع بیکاری و دزدی و اختلاس و تورم بود و بچه های مسیولین با خیال راحت از دیار فرنگ به کشور ب می گردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تجلی عینی این صحبت‌ها امروز در زاهدان بود.
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
یک گروه ویژه در پس رسانه ملی و مجازی، و دیگر مجاری عمومی برای ابراز نظر و بیان و نقد نشسته‌اند و به جای تسهیم و تسهیل فرصت گفتگو و نقد سازنده، گاهی با ادبیات فرسوده و بی نسبت با اندیشه و عواطف نسلهای اخیر هرجه می‌خواهند می‌گویند و ابایی ندارند که دربرابر هر فرد منتقد و متفاوتی نیز اتهام و کیقرخواست و تکفیر به میان آورند.اینها به جای حل مشکل و رفع موانع در راه توسعه و پیشرفت، تضاد و تناقض را در خیابان و سیاست و میدان می‌افزایند.این وضع همان دور باطل است که دارد توش و توان، و فرصت و زمان را از مردم و میهن ما می‌گیرد و آشتی و همدلی را به مخاطره می‌اندازد. ‏جامعه سالهاست نیازمند امید و سخن نو و ابداع و مهر و ابتکار است.جوانان ایران نمی‌دانند با چه کسی باید درد دل کنند، نمی‌دانند در کجا و چگونه از خلأهای زندگی و آینده‌شان سخن بگویند.اگر فقط فاصله میان ارزش پول ملی و یک متر مسکن و یا یک خودروی بی کیفیت را بسنجیم، آنگاه به بسیار پرسشها و سخنها که در دل و روح این جوانان موج می‌زند و پاسخی نمی‌گیرد پی خواهیم برد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
افرین. خسته نباشید. لطفا اینترنت رو که قبلا دست و پا بسته کردید رو بجاش آزاد کنید. اونها رو هم خواستید بکشید . نخواستید هم فدای سرتون. فقط اینترنت رو وصل کنید کار دارم
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
خدا شاهد اعمال تک تک ما و شماست. از کی مردم عادی تجزیه طلب شدند؟
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
فقط اعدام تا درس عبرتی برای بقیه بشود که هوس به چالش کشیدن نظام هرگز در ذهن معیوبشان خطور نکند
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
با همه وجودم متاسفم که دشمنان ایران که حرف از حمایت از بانوان در امروز می کنند و در این 10 سال و حتی بیشتر خفه خون گرفته بودند که تحریم ها آسیب زده به همین بانوان ایرانی، امروز در رسانه هایشان رقاصی می کنند. من با حجاب اجباری مخالفم ولی هیچ بیگانه ای حق حرف زدن درباره ایران را ندارد. چون ذره ای به ما اهمیت نداده یا نمی دهند و جز بدبختی هیچ فایده ای برای ما نداشته اند.
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
مخاطب این اطلاعیه چه کسی است؟
مسیح
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
ما هم اینجا که تقریبا مرکز اصفهان هستیم صدا شلیک میشنویم
خبرشو بذارین کدوم گروه تروریستی بوده که کار به شلیک رسیده
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
چرا فکر میکنید وقتی کامنت رو میبندید مردم نمیفهمن چه خبره:))
مهران
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
با سلام
آیا حسن روحانی جزو این بازداشت شدگان بهایی منافق هست یا خیر؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
مردم اعتراض دارند شما هي حرف خودتونو بزنيد
زارعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
با سلام و احترام و آرزوی سلامتی و طول عمر رهبری عزیز و شما دلاوران و جان بر کفان نظام اسلامی ، امیدوارم در زیر سایه امام زمان علیه السلام مثل همیشه موفق و سرافراز باشید و خداوند شما عزیزان را برای مسلمین جهان حفظ کند . دست بوستان هستیم ، جان ما فدایتان باد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
....
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
درود بر سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
بهاییان از بدو شروع کار جمهوری اسلامی چه جرمی کرده اند!؟

احساس شرم می کنم بعضی وقت ها.

مردم ایران رو چرا از بهاییان می ترسونید؟
رضا
|
France
|
۰۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
جانم فدای جانتان دلاودان
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
تا الان اعتماد خود را به خبرگزاری های داخلی داشتم ولی نظرم در حال عوض شدن است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
زندباش سربازان امام زمان
شکرالله
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
درود بر شما سربازان گمنام امام زمان.وهمه نیروهای درگیر در این اغتشاشات و توطعه دشمنان و کور دلان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
دست مریزاد به این غیرت حسینی که در وجود مبارک شماها قرار دارد که بر گرفته از سر سفره اهلبیت میباشد دست همگی شماها درد نکند که واقعا نشان دادید که ایران عزیز مان بااین ترفندهای که از ناحیه استکبار وایادی آنها به وجود میاد سر خم نخواهد کرد..
Hamid
|
Malaysia
|
۰۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
سلام،
درود بر شما حافظان امنیت میهن.
در سایه ولایت آقا خداوند عمر پر برکت به شما عطا کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
البته احتمال نفوذ این عوامل در ادارات وبانکها نیز میباشد خوب است حساب بانکی واموال همه کارمندان وخانواده انها زیر نظر باشد کارمند ی که با فعالیت اقتصادی در بازار صاحب اموال زیادی شده وحقوق کارمندی برایش مسخره است توجیه ندارد کارمند بماند به جای او جوانان بیکار وبا استعداد زیاد هستند
داننده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
بارک اله
محمودی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
ما به وجود سربازان گمنام امام زمان افتخار می کنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
شما که راست میگی. کلا هر کی اعتراض میکنه جزو همین گروههاست وگرنه مردم هیچ اعتراضی ندارن همه چی هم آرومه . ما چقدر خوشحالیم
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
مرگ باد بر بهایی های مزدور و کثیف
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
عجب
تو دستگیر شدگان احیانا یه فرد معمولی نبوده ؟
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
سلام درود برشما خداقوت
ناشناس
|
Tajikistan
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
اینا از کی وارد کشور شدن الان پیداشون کردین؟

کاش این سرعت عمل در رانت و اختلاس هم بود

البته این شوه خبر رسانی دیگه خریداری نداره
حمید
|
Malaysia
|
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
درود بر دلاورمردان ایرانی و محافظ خاک وطن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
پاداش پایان خدمت فرهنگیان که بیش از یکسال است بازنشسته شده اند پرداخت نشده و هیچ کس پاسخگو نیست.آقای وزیر!آقایان نماینده !با وجود تورم بالای آیا انصاف است!سایر دستگاها پرداخ کردند....
احمد
|
Norway
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
به نظر من وزارت اطلاعات در یک جمله اجتماعات مردم ایران را نفی و کرده و میگفت این اجتماعات در کشورهای خارجی صورت گرفته و اینجا (ایران) مثل همیشه کشور گل و بلبل است.
احسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
دوباره شروع شد!اصلا حوصلم نشد کامل بخونمش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
عجب
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
همه اشون باید اعدام بشوند
صمصام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
خدا قوت به وزارت اطلاعات که با دستگیری این 200 نفر کلا اعتراضات تمام شد و آرامش به کشور بازگشت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
فکر کنم نویسنده متن در ایران زندگی نمیکنه، واقعا از این همه دروغ خسته نمیشید؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
اینم بگم تابناک جون، متن هات اصلا ارزش خوندن نداره ، اگه نظرات رو هم باز نکنی که اصلا سایتت بدرد نمیخوره، بیا رو راست باشیم مطمئنم خودتم اینو میدونی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
شهرستان خوی حکومت پهلوی دهه فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب
وب گردی