بازدید 5793
پایان کار رنگرز در ریاست ورزش استان مازندران

حسن رنگرز: تا برگشت آقای بنا کشتی فرنگی امانت دست من است

کد خبر: ۱۱۴۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶ 20 September 2022

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، گفت: به عنوان یک کوچکتر در کشتی کشور و برای ادای دین به این ورزش پای به میدان گذاشته‌ام.

به گزارش تابناک ورزشی، حسن رنگرز اظهار داشت: خدا را شاکرم که این توفیق را دارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه کشتی به عنوان خادم در خدمت این عزیزان هستم.

وی افزود: دو سال ماموریت بنده در ورزش استان مازندران امروز به پایان رسید و جا دارد از حمایت‌های موثر وزیر ورزش و جوانان و همراهی صمیمانه حسینی‌پور استاندار مازندران قدردانی کنم.

حسن رنگرز: تا برگشت آقای بنا کشتی فرنگی امانت دست من است

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه امیدوارم که مردم نجیب استان مازندران دو سال نوکری بنده را به عنوان کوچکترین عضو جامعه بزرگ ورزش استان پذیرا باشند، گفت: برای عزیزی که مسئولیت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به عنوان استان برتر کشور در ورزش عهده‌دار می شود، آرزوی موفقیت دارم.

رنگرز تصریح کرد: باورم این بود و هست که هرچه داریم از کشتی است و همه ما به کشتی دین داریم و هرجایی که کشتی به وجود ما نیاز دارد بایستی به عنوان یک سرباز و یک خادم هرآنچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم و درخدمت باشیم.

وی با تاکید بر اینکه جا دارد صمیمانه از همه خدمات و افتخارات بی‌نظیر محمد بنا تقدیر و تشکر کنم افزود: در چند روز گذشته خیلی تلاش کردم به عنوان شاگرد ایشان خدمت برسم و کسب رخصت بکنم و از همین جا هم کسب رخصت می کنم و امیدوارم که زمینه بازگشت ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شود و قطعا بنده امانتدار این مهم خواهم بود و هرموقع که ایشان اراده کردند قدمشان را به عنوان بزرگ کشتی فرنگی روی چشم خواهم گذاشت و از ایشان تقاضا دارم که مجموعه کشتی فرنگی را از تجارب گرانبها و مشاوره‌های خود بی‌نصیب نکنند و منت ایشان را می‌کشیم و می‌دانم که قلب ایشان برای کشتی می‌تپد و ما هم به عنوان یک شاگرد راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان اسطوره کشتی فرنگی ایران صمیمانه قدردانی می‌کنم که این فرصت مغتنم را برای کوچکترین عضو از خانواده بزرگ کشتی فرنگی فراهم کردند و امیدوارم که در بضاعت خودم ادای دین کنم و با کمک خانواده خوب کشتی فرنگی کشور بتوانیم اتفاقات قشنگ را برای کشتی ایران رقم بزنیم و از همه خوب مردم کشورم التماس دعا دارم.

رنگرز با بیان اینکه به هر شکل بنده باید روزهای آتی شرایط تغییر و تحول را در ورزش استان مازندران فراهم کنم و طبیعی است که چند روزی را درگیر خواهم بود، تصریح کرد: ولی با توجه به اینکه رقابت‌های امیدهای جهان را در پیش داریم با فوریت کار را دنبال کرده و تا پایان هفته جاری اولین اردوی تیم فرنگی امید را برگزار می‌کنیم و با توجه به ضیق وقت دو اردو را به لحاظ فنی می‌توانیم برگزار کنیم و امیدواریم حضور شایسته‌ای را در این رقابت‌ها به مانند دو سال اخیر داشته باشیم.

وی گفت: از همه مردم خوب مازندران و همه کسانی که همکاری با من داشتند چه در اداره کل و هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران صمیمانه قدردانی می‌کنم و هر آن چیزی که اتفاق افتاد که خوب بود ماحصل تلاش این عزیزان بود و اگر هم قصوری بود متوجه بنده بوده است و از همه حلالیت می‌طلبم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه