بازدید 14312
۱

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰متری در شمال تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰۰ متری شمال تهران خواهیم‌ پرداخت.
کد خبر: ۱۱۴۰۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰ 16 September 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از اقتصاد آنلاین، اگر علاقه به خانه‌های لوکس و زیبا دارید، خرید منزل در مناطق شمالی تهران میتواند برای شما جذاب باشد. مناطق شمالی تهران جزو مناطق گران قیمت تهران است و به علت کوهپایه‌ای بودن، آب و هوای پاک و مناسبی نسبت به سطح تهران دارد؛ در نتیجه عده‌ای از مردم اقدام به خرید خانه در این منطقه میکنند.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله زعفرانیه را دارید، میتوانید واحدی ۱۱ ساله با متراژ ۱۰۱ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی نوساز در همین محله با متراژ ۹۲ متر و ۲ اتاق خواب، از قیمتی معادل ۱۰ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان برخوردار است.

واحد نوساز دیگری در محله تجریش با متراژ ۹۶ متر و ۱ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۱۱ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین با همین سرمایه میتوانید واحدی ۱۰۰متری در فرمانیه درحالی که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را خریداری کنید.

آپارتمانی ۹۶ متری در الهیه با سنی معادل ۱۵ سال و ۲ اتاق خواب نیز ارزشی معادل ۱۱ میلیارد تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۰۰ متری در محمودیه با توجه به اینکه ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان احتیاج دارید.

و اگر واحدی با همین متراژ در محله ولنجک بخواهید، میتوانید آپارتمانی ۱۷ ساله همراه با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۱
ما میخواهیم بخریم ولی وی پی ان فروشی مون رو تو خارج هنوز تاسیس نکردیم تا بتوانیم این املاک یا بهترش رو بخریم باید چند روزی صبر کنی تابناک !
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی