بازدید 19448
حسن بهترین استعداد کشتی دنیاست

تیلور: یکسال منتظر کشتی امشب با یزدانی ماندم

کد خبر: ۱۱۴۰۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷ 16 September 2022

دیوید تیلور در آستانه مبارزه همیشه جذاب او با حسن یزدانی می‌گوید بعد از شکست سال گذشته هر روز به این باخت فکر می‌کرده و بی صبرانه منتظر است تا امشب با یزدانی، که از او به عنوان بهترین استعداد کشتی یک نسل یاد می‌کند، کشتی بگیرد.

تیلور: یکسال منتظر کشتی امشب با یزدانی ماندم

کشتی با یزدانی در حضور هواداران ایرانی؟
هواداران ایرانی چند هزار کیلومتر سفر کردن و اینجا اومدن که هیجان‌زده بشن. حالا یک کم زودتر براشون اتفاق می‌افته. واقعا معرکه است. شاهد ورزش در بالاترین سطحش هستیم. کشتی در بالاترین سطحش. دو نفری که بهترین هستن مقابل هم می‌ایستن و با هم کشتی می‌گیرن. فردا شاهد این کشتی هستیم. یک نبرد. البته هر مبارزه‌ای یک نبرده ولی فردا واقعا هیجان‌انگیزه. من خیلی هیجان دارم که قراره دوباره مقابل یزدانی بایستم. کسی که بهترین استعداد یک نسله. یک ورزشکار، یک رقیب. من در مقابل یزدانی خودم رو به چالش می‌کشم.
بعد از باخت پارسال به این مبارزه فکر می‌کردی؟
هر روز بهش فکر کردم. هر روز. من پارسال بهش باختم و این واقعا دردناکه. نتونستم خودم باشم و باختم. برای همینه که اینجا هستم. اینجام که با یزدانی کشتی بگیرم. من هر افتخاری که می‌خواستم رو بدست آوردم. می‌خوام باز هم ببرم و به پاریس برم. ولی در این مسیر می‌خوام با بهترین استعداد کشتی، با یزدانی کشتی بگیرم. بی‌صبرانه منتظرم فردا شب باهاش کشتی بگیرم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی