بازدید 4449
۵

وزیر ورزش:دخالتی در ماجرای آمدن کی‌روش نمی‌کنیم

فدراسیون فوتبال برای تغییر کادرفنی تیم ملی از هیچ ارگانی اجازه نمی گیرد و در این زمینه اختیار تام دارد.
کد خبر: ۱۱۳۸۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵ 06 September 2022


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، وزیر ورزش و جوانان درباره تغییرات احتمالی در کادرفنی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به نکته ای مهم اشاره کرد.

حمید سجادی گفت: «اگر تصمیمی‌برای تغییر داشته باشند وزارت ورزش هم وظیفه خود را انجام خواهد داد و برای تغییر کادر فنی به فدراسیون فوتبال کمک خواهد کرد. این که ما موافق یا مخالف آمدن کی روش هستیم درست نیست و اصلا در این موضوع دخالت نمی‌کنیم و هر تصمیم که گرفته شود تصمیم فدراسیون فوتبال است.»

تغییرات در کادرفنی تیم ملی با عنایت به افتضاحات مدیریتی در گذشته، به همین سادگی نیست. تاج در برزخی گیر کرده که باید منتظر یک اتفاق بزرگ برای هر گونه تغییر احتمالی باشد. از یک سو، تیم ملی درگیر مشکلات درون تیمی است و از سوی دیگر، فرصت ها برای تغییرات جدی و اساسی، سوزانده شده است. تیم ملی نیز در آستانه رقابت های جام جهانی به بدترین شکل ممکن مدیریت شده و طبعا همین مساله، کار را برای انتخاب سرمربی جدید سخت تر می کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۵
پروژه معاون اول و پسرش به نتیجه رسید
تبریک به معاون اول رئیس جمهور و پسرش، پروژه چندین ماهه آنها با کمک چند ملی پوش به نتیجه رسید. در این راستا لازم بود از فسادهای تاج و ساکت هم چشم پوشی شود.
چکار کنیم در فوتبالو تخته کنید اینقد تو این چاه پول نریزید؟
به نوعی چراغ سبز دادند!
نامه ای، توصیه ای، سفارشی چیزی هم نمیدین؟ آقای تاج که بشدت توصیه پذیر هستن!
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی