بازدید 13488

تصادف جرحی ۶ خودرو در خیابان شریعتی

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: درمسیر خیابان شریعتی، یک فقره تصادف بین شش وسیله رخ داد.
کد خبر: ۱۱۳۷۲۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸ 27 August 2022

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: مقارن ساعت ۰۲:۳۵ بامداد درمسیر خیابان شریعتی به جنوب پایین‌تر از میدان قدس یک فقره تصادف شش وسیله بین یکدستگاه سواری تویوتا و ۵ وسیله دیگر به وقوع می‌پیوندد.

وی افزود: بلافاصله پس از این حادثه تیم کارشناسی منطقه ۱ پلیس راهور فاتب به همراه عوامل آتش نشانی در محل حاضر و نسبت به بررسی علل وقوع این حادثه اقدام کردند.

سرهنگ شریفی گفت: این حادثه بدلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده سواری تویوتا روی داد که موجب شد راننده پژو که یکی از خودروهای آسیب دیده در این حادثه بوده، دچار مصدومیت شد که با حضور تیم‌های اورژانس این راننده به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ شریفی ادامه داد: با تلاش تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه خوردوها به موقع کنار کشیده شدند و آن‌ها از محل خارج و محدوده این تصادفات ایمن سازی و پاکسازی شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب از تمامی رانندگان خواست تا حین رانندگی تمام توجه و حواس خود را به رانندگی معطوف دارند و از انجام هرگونه اقداماتی که باعث حواس پرتی راننده شود خودداری کرده تا بتوانند در مواقع بروز حادثه خودروی خود را کنترل نموده و به موقع عکس العمل مناسب از خود نشان دهند تا دیگر شاهد بروز این حوادث نباشیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم