بازدید 4760

سرعت پیشرفت حوزه پهپاد در ارتش چشمگیر است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران سالهاست در حوزه پهپاد ورود پیدا کرده و با سرعت بسیار زیادی به فناوری‌های جدید دست یافته‌، گفت در رزمایش مشترک پهپادی ۱۴۰۱ ارتش کارهای نویی انجام داده که موجب غرور است.
کد خبر: ۱۱۳۶۹۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳ 25 August 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه رزمایش مشترک پهپادی ۱۴۰۱‌ارتش در تشریح نقش نیروی پدافند هوایی در این رزمایش، گفت: شاهد کارهای بسیار جدید، مبتکرانه و خلاقانه‌ای در این رزمایش از سوی همه نیروهای شرکت‌کننده بودیم که برخی از این اقدامات رسانه ای شد.

وی افزود: در جنگ‌های اخیر در سطح جهان ثابت شد که موضوع پهپاد بسیار می‌تواند اثرگذار باشد، لذا ارتش جمهوری اسلامی ایران در این زمینه ورود پیدا کرده است.

امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه سرعت پیشرفت در این حوزه در ارتش بسیار چشمگیر است و در آینده پیشرفت‌های بسیار زیادی در حوزه پهپاد خواهیم داشت، گفت: در این رزمایش کارهای نویی مانند رهگیری هوایی با هواپیمای بدون سرنشین مسلح که اقدامی بی نظیر است را توسط پهپاد انجام دادیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در پایان تاکید کرد: به ملت ایران اطمینان می دهیم که سربازانشان در نیروی پدافند هوایی با هدف ارتقای توان رزمی و پیشرفت‌های بسیار خوب، ارتقای توان رزمی و آموزش را در دستور کار خود قرار داده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی