بازدید 18924
۳
صورتحساب سنگین سفر ترکیه روی دست ورزش ایران

همه از قونیه برگشتند جز این ۳نفر؛ ماه عسل!

کد خبر: ۱۱۳۶۴۵۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱ 22 August 2022

روز گذشته 30 مردادماه به جز کادر سرپرستی، تمامی ورزشکاران و خبرنگاران اعزامی از قونیه به تهران بازگشتند و قرار است اصغر رحیمی، عاطفه اسلامیان و محمدرضا دهخدا روز چهارشنبه 2 شهریورماه راهی تهران شوند.

طبق قوانینی که همیشه وجود داشته و در المپیک توکیو و سایر رویدادهای بزرگ هم اجرا شده، ورزشکاران یک روز و کادر سرپرستی سه روز بعد از مسابقات به کشورهای خود باز می‌گردند. حال سؤال این است که  روز پنجشنبه مسابقات تمام شده و چرا بیش از 130 نفر از اعضای کاروان به جای اینکه روز جمعه به ایران بازگردند، تا روز یکشنبه در قونیه حضور داشتند؟ اگر مسیر پروازی مشکل وجود داشت، با پرواز چارتر می‌توانستیم این موضوع را حل کنیم و فلسفه دو روز اضافه مانده این جمعیت که هیچ کاری هم نداشتند چه بوده است؟

 از روز پنجشنبه که مسابقات تمام شده و تا چهارشنبه 2 شهریورماه قرار است سه نفر از اعضای کادر سرپرستی در قونیه حضور داشته باشند تا کارهای مربوط به تسویه حساب کاروان ایران را انجام دهند. واقعاً این همه زمان برای این کار لازم است؟ هزینه اسکان و تغذیه این سه نفر هم چه در دهکده باشند و چه در هتلی مجزا باید پرداخت شود. برخی از اعضای کادرسرپرستی از 5 مردادماه در قونیه حضور دارند و قرار است 2 شهریورماه به تهران بازگردند. نزدیک به یک ماه این افراد در ترکیه حضور دارند و با توجه به هزینه‌های بالایی که وجود دارد امیدواریم حضور آنها دلیل و توجیه منطقی داشته باشد.

اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک که میهمان ثابت سفرهای کمیته در دوره 4 ساله ریاست صالحی امیری هستند در دهکده حضور نداشتند و در هتلی مجزا در خارج از دهکده اسکان داده شده بودند و گفته شده هزینه بالایی هم در پی داشته است. بهتر است کمیته ملی المپیک شفاف سازی و اعلام کند که چقدر هزینه‌ شده و حضور اعضای هیئت اجرایی در قونیه، چه دستاوری به همراه داشته است.

منبع:تسنیم

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۳
بازم ازاون سوالهای بیمورد....
در دولت انقلابی آقای رئیسی هم وضع تغییر چندانی نکرد. مثل اینکه آقای رئیسی هم مستاصل شده اند
یه سفره ای پهن شده
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم