بازدید 17432

توضیح نماینده درباره حادثه ون گشت ارشاد در رشت

نماینده رشت گفت: زنی که تصور می شود از "ون" گشت ارشاد پرت شده، خودش را به ماشین آویزان کرده بود
کد خبر: ۱۱۳۶۲۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷ 21 August 2022

به گزارش «تابناک»، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در واکنش به انتشار ویدیویی که حکایت از پرت شدن یک زن از ون گشت ارشاد داشت، به روزنامه شرق گفت: «من اتفاقی که در رشت افتاده را پیگیری کردم. در لحظه اتفاق کسی آنجا نیست. یعنی مردم کار خودشان را می‌کنند و خانم خودش را پرت می‌کند.»

او معتقد است که این موضوع «نشانه این است که پرت شدن از داخل ماشین نبوده است».

نماینده مجلس یازدهم درباره پیگیری‌هایش از نیروی انتظامی منطقه اظهار کرد: «من از مردم و نیروی انتظامی منطقه سوال کردم. این خانم به مامور گشت ارشاد متعرض شده است و خودش را به پنجره ماشین آویزان کرد.»

به گفته او «این زن در راستای دفاع از کسانی که در حال انتقال توسط ماشین گشت ارشاد بودند، این اقدام را انجام داده است.»

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: «اگر می‌خواستد این خانم را به زور سوار ماشین کنند، مردم آنجا تجمع میکنند ولی در ویدیو می‌بینیم که جمعیتی آنجا نیست و بعد از اینکه زن روی زمین می‌افتد، بعضی‌ها به سمت او می‌روند ».

او تاکید کرد: «باید دقت بیشتری کنند. از مسئولان خواسته دوربین‌های مدار بسته آن اطراف را چک کنند تا بتواند از چند و چون ماجرا مطلع شود.»

کوچکی‌نژاد در خاتمه با بیان اینکه «به عنوان نماینده پیگیر می‌شوم»، گفت: «باید در این نوع بحث‌ها و مسائل اجتماعی دقت شود. اگر کسی مجرم است و جرمی کرده، تکلیف روشن است و روند امر به معروف هم مشخص است. باید به این مسائل و تفاوت‌ها دقت شود و طوری رفتار شود که مردم آسیب نبینند».

ماجرای سقوط زنی از ون از زبان پلیس

در همین حال، سرهنگ حسن‌پور، جانشین پلیس گیلان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان به دلیل سوء استفاده طرف مقابل از سانحه تصادف رانندگی چند روز گذشته و قصد اخاذی از وی، رسیدگی به ماجرا در دستور کار عوامل گشت انتظامی کلانتری ۲۲ رشت قرار گرفت.

متهم این ماجرا که حالت طبیعی نیز نداشت پس از رویارویی با پلیس با استفاده از الفاظ رکیک قصد درگیری و فرار از دست ماموران را داشت که عوامل انتظامی حاضر در صحنه پس از هماهنگی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

با توجه به محرز بودن تخلف متهم دستگیر شده و وجود شاکی خصوصی، پلیس ملزم به دستگیری و انتقال متهم به مقر انتظامی برای رسیدگی بیشتر بوده و مخالفت یا اصرار سایرین دلیلی بر عدم اجرای قانون نیست.

 با بررسی مستندات و تصاویر دوربین‌های محل حادثه مشخص است این شهروند خانم پس از حرکت خودرو پلیس، از پنجره خودرو در حال حرکت آویزان شده و ادعای پرتاب کردن وی از خودرو گشت امنیت اخلاقی، کذب محض است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۱۷
تو ایران زن بودن خیلی سخته. از دست پلیس هم باید ترسید
فساد در همه چیز و نا امنی در شهر وندی و .........اخرش هم متهم خود مظلوم میباشد
اگر به فرض این خانم به پنجره هم آویزان بوده باید خودرو می ایستاد و او را جدا می کرد و بعد حرکت می کرد!ولی در کلیپ مشخص است که این ون با سرعت حرکت می کند و بعد آن خانم بر روی زمین پرت می شود !که ممکن بود برایش خطر جانی داشته باشد.
نه که بار اوله ون ارشاد به کسی میزنه یا کسی رو هل میده ؟ خب آویزون شده ، پیاده شید جداش کنید. الان من همین کار رو کرده بودم ، به دلیل آسیب زدن به یه نفر که خودش رو به ماشین من آویزون کرده بوده ، بازداشتم می کردن.
نماینده محترم اولا دقت کن که چه نانی سر سفره میبری
دوما فرض بر گفته شما وقتی آن شخص از شیشه آویزان است به هر دلیلی افتاد وظیفه ون این است نگه دارد اگر لازم شد آمبولانس خبر کند نه اینکه فرار کند در بلاد کفر پلیس امنیت مردم است ولی اینجا با این رفتار ....
پس پلیس ترسیده و فرار کرده وگرنه می ایستاد
حتی اگر این خانم خود را از پنجره خودروی نیروی انتظامی (گشت ارشاد ) به هر دلیلی آویزان کرده باشد خودروی مورد نظر حق ندارد با حرکت سریع خود این خانم را مثل فیلم های اکشن هالیودی به خیابا پرت کند و موجب خطر جانی برای این خانم شود در کل این خودرو جرم مرتکب شده و باید با متخلف برخورد و صدا وسیمای میلی نیز مردم را در جریان بگزارد از ابتدا تا انتها.
توجیه کردن اینا رو. هویج پخته خندش میگیره.
ازدید اقایان همیشه مردم مقصرند
باشه اویزان شده بود روش پلیس واسه کسی که به ماشین آویزان شده این هستش که حرکت کنه تا شخص بیفته روی زمین چرا نایستاد و مدیریت نکردن این قضیه رو
این آقا نماینده مردم است یا نیروی انتظامی ؟
چه شدتافراد مردم بهپ پلیس زحمت کش افترا می بندند
خخخخخخ
احتمال بسیار زیاد موضوع همینگونه است که پلیس گفته ...و خوب میشد از آنطرف خودرو فیلمی پیدا کنند از مغازه داران و غیره و پخش کنند در رسانه ها تا معاندان ناکام تر شوند انشالله
این شخص واقعا نماینده ی مردم است ؟
حال آدم از این همه دروغ و اینگونه توجیه به هم میخوره !!!!چه شد ما را که اینگونه اخلاق و انسانیت و شرفمون را به باد دادیم داخل ون چندین مامور بوده اگر زن مجرم هست طبق قانون و رعایت شئونات انسانی ایشون باید جهت اقدامات انتظامی به کلانتری اعزام می شد و اگر مجرم نیست چرا باید این گونه با وی رفتار بشه قطعا راننده و سایر ماموران کور نبودند و حرکت خانم را دیدند باید توقف کنند و به اون تفهیم کنند که از ماشین فاصله بگیره اما متاسفانه نیروی انتظامی به جای این که باعث آسایش و امنیت مردم بشه ر....
حقوق شهروندی صفر
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی