بازدید 7716
۱

نظر وزیر کشور درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

احمد وحیدی گفت: اگر کسی حتی با دستگاه داخلی مشکلی دارد، این موضوع را به مرجعی بین‌المللی بگوید، حتما با مسوولیت‌های ملی تناقض دارد.
کد خبر: ۱۱۳۶۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳ 20 August 2022

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وزیر کشور ظهر امروز در حاشیه بازدید از خبرگزاری دولت گفت: هر جایی که بتوانیم ورزشگاه را برای حضور بانوان آماده کنیم، این موضوع مانعی ندارد اما شرط آن این است که ورزشگاه‌ها آماده باشند.

به گفته احمد وحیدی طبیعتا تا این آمادگی‌ها به وجود بیاید، زمان می‌برد. ورزشگاه‌هایی که مانند استادیوم آزادی آمادگی دارند، اگر مواردی پیش بیاید تا حدی که بتوانند این بحث را پوشش بدهند، منعی برای حضور بانوان ندارند.

وزیر کشور در مورد نامه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال و اینکه به نظر می‌رسد برخی افراد از داخل به فیفا خط می‌دهند تا فوتبال ایران آسیب ببیند، عنوان کرد: این کارها با مسوولیت ملی تطابق ندارد. یعنی اگر کسی حتی با دستگاه داخلی مشکلی دارد، این موضوع را به مرجعی بین‌المللی بگوید، حتما با مسوولیت‌های ملی تناقض دارد.

به گفته احمد وحیدی این افراد اگر حرفی هم دارند باید در داخل بزنند. ضمن اینکه فدراسیون‌ها تقریبا یک استقلالی دارند و باید موضوعات را به آن‌ها انتقال دهند. تلاش برای انعکاس و به میدان آوردن دستگاه‌های غیر ملی اصولا کار خوبی نیست.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۱
اینکه ایشان میگویند زیر ساخت های ورزشگاهها باید آماده باشد یعنی چه ؟
چطور برای مراسم خاص از جمله اجرای سرود سلام فرمانده و غیرو زیر ساخت ها آماده است اما برای تماشای بازی فوتبال ناگه خراب میشود ؟ مسئولین با شفافیت اعلام کنند منظور از زیر ساخت چیست که آنرا بهانه کرده اند
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو