بازدید 6034

تعریف قابل انتظار قلعه‌نویی از بردیف بعداز بردنش!

کد خبر: ۱۱۳۴۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۳ 14 August 2022

امیر قلعه‌نویی پس از برتری 2 بر یک گل‌گهر سیرجان مقابل تراکتور تبریز در هفته نخست لیگ برتر فوتبال گفت: بازی اول خیلی سخت بود. ابتدا به فوتبال و پس از آن به تراکتور و هواداران پرشورش تبریک می‌گویم. بردیف تراکتور را متحول کرده است. من آدم ثروتمندی هستم که بازیکنان خیلی خوبی در اختیار دارم که با تمام قلب‌شان بازی می‌کنند. پیش از به ثمر رسیدن گل اول تراکتور، باید 3،4 گل می‌زدیم.

سرمربی گل‌گهر درباره قضاوت داور تصریح کرد: درباره داوری کارشناسان باید نظر بدهند، من دیگر نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم. در 10،12 سال گذشته هر چه بوده گفته‌ام. از سال 90 تیم‌هایی که در آن حضور داشته‌ام بیشترین ضربه را از داوری خورده‌اند. در فصل گذشته هم گل‌گهر و ذوب‌آهن بیشترین لطمه را از داوری دیده‌اند. بهتر است درباره  داوری دیگر حرف نزنم. همه اشتباهات داوری سهوی بوده و عمدی نبوده است. در بازی امروز که فقط یک پنالتی بود. اشتباهات داوری این‌طور بوده که باعث شده جام از دست داده‌ام.

قلعه‌نویی افزود: ‌VAR باید به فوتبال ما بیاید چون هم به آن احتیاج داریم و هم احساس شرمندگی و تحقیر می‌کنیم. در  قطر وقتی فوتبال  می‌بینیم، انگار این بازی در کره خاکی نیست و در فضایی دیگر انجام می‌شود. در سال 85-86 میلادی در قطر بازی می‌کردم ولی انگار مربوط به 500 سال پیش بوده است، نمی‌دانم علتش چیست که شرایط اینگونه شده و چه حساب و کتابی داشته‌اند. باید VAR را به فوتبال‌مان بیاوریم، داوران‌مان هم زحمت  می‌کشند و هم حق‌الزحمه‌شان کم است. با آمدن VAR عدالت برقرار می‌شود. شما می‌بینید در بهترین لیگ‌های دنیا هم داوران مرتکب اشتباه می‌شوند و با VAR عدالت اجرا می‌شود.

وی درباره شرایط بازیکن خارجی تیمش خاطرنشان کرد: بازیکن خارجی ما از یک قاره دیگر آمده، بازیکن تاثیرگذاری است و کم‌کم باید به چرخه تیم اضافه شود. به خاطر اختلاف ساعت زمان می‌برد تا با تیم هماهنگ شود.

قلعه‌نویی درباره عملکرد کی‌روش استنلی گفت: اهداف تاکتیکی داریم و می‌خواهیم فشار را در خط حمله و منطقه دفاعی حریف با کی‌روش نگه داریم. او با تیم هماهنگ شده و هرآنچه از کی‌روش می‌خواهیم در زمین اجرا می‌کند.

قلعه‌نویی در پایان درباره نقل و انتقالات تیمش عنوان کرد: در نقل و انتقالات دو بحث وجود دارد اول باید از باشگاه تشکر کنم که شاکله فصل گذشته تیم را حفظ کرد و در ادامه بازیکنانی را هم جذب کردیم. خدابنده‌لو امروز  نخستین بازی‌اش را انجام داد، او بازیکن جوان و خوبی است. ما باید یکی دو بازیکن دیگر هم جذب کنیم ولی مسئله اصلی ما در نقل و انتقالات این بود که شاکله اصلی تیم را حفظ کنیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل