بازدید 10393
۲

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۱ مرداد/ فوت ۶۸ بیمار دیگر در شبانه روز اخیر

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۳ میلیون و ۳۵۰ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از ۶ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۴۸۴ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۴۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶ 12 August 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۸۲۸ هزار و ۷۲۴ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۸۱۱ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۸۳۷ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۳ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۷۲ دوز واکسن در ایران که ۳ هزار و ۷۲۸ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 
به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۴۰۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۲۳۸ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۴۶۵ هزار و  ۵۷۹ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۸ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۲ هزار و ۸۰۶ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار و ۸۶۹ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۴۸۴ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۲۰۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۳۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۵۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
فا صبر ان وعد الله حق

پس تو صبر پیشه کن که البته وعده خداوند حق و حتمی است
طوری امار مرگ کرونا را اعلام میکنین که انگار این ادما برگ چغندر نِ. هیچ راهکاری ,واکنشی هم از سوی وزارت بهداشت نیست
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار