بازدید 30254
دریای بابل ، ون پارس ، شاهین بندرعامری و چادرملو اردکان

قرعه‌کشی لیگ یک با چندنام جدید و بلاتکلیفی شهرخودرو

بازگشت دریای بابل که از قدیم به آرژانتین ایران ملقب بوده است، با توجه به تعداد زیاد هواداران این تیم ریشه‌دار شمالی ، حال و هوای خاصی به لیگ دسته یک ایران بدهد.
کد خبر: ۱۱۳۳۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳ 08 August 2022

لیگ آزادگان در حالی فردا (چهارشنبه) قرعه‌کشی می‌شود که شهرخودرو و فجرسپاسی با سقوط از لیگ برتر در این مسابقات شرکت می‌کنند و همچنین دو تیم چوکا تالش و ون‌پارس اصفهان با صعود از دسته دوم جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کردند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم شاهین بندر عامری که موفق شده بود با اول شدن در گروهش راهی دسته اول شود، قرار بود سهمیه‌اش را به مس سونگون واگذار شود تا آذربایجان شرقی در این فصل لیگ یک سهمیه داشته باشد اما در لحظه آخر این توافق باطل شد و بوشهری‌ها در لیگ یک امسال حضور خواهند داشت.

همچنین دو تیم دریای بابل و چادرملو اردکان با خرید امتیازهای تیم‌های رایکا بابل و قشقایی شیراز برای اولین بار در سطح دوم فوتبال ایران تیمداری می‌کنند و فرصت این را دارند که برای لیگ برتری شدن با رقبای قدرتمندی چون خیبر خرم‌آباد، شمس آذر قزوین، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم رقابت کنند.

قرعه‌کشی لیگ یک با چندنام جدید و بلاتکلیفی شهرخودرو

در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت به قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ یک باقی مانده است که با واگذاری سهمیه رایکا بابل به دریا بابل که تیمی با قدمت ۵۰ساله است و ستاره‌های زیادی به تاریخ فوتبال ایران تحویل داده، اکنون فقط تکلیف شهرخودرو برای شروع لیگ یک مشخص نیست و هنوز حمیداوی و حیدرپور تصمیمی برای سهمیه استان مشهد نگرفته‌اند. جلسات مختلف شهرخودرویی‌ها با داوطلب‌های خریدار سهمیه این تیم تاکنون بی‌نتیجه مانده و معلوم نیست بالاخره شهرخودرو حاضر است به کارش در دسته اول ادامه دهد یا خیر.

ابتدا قرار بود سهمیه تیم مشهدی به یک شرکت ساختمان‌سازی که در تهران بود، واگذار شود اما با وجود توافق اولیه این اتفاق نیفتاد و حالا احتمالا در قرعه‌کشی لیگ یک، نام شهرخودرو در گوی‌ها قرار بگیرد.

به نظر می‌رسد بازگشت دریای بابل که از قدیم به آرژانتین ایران ملقب بوده است، با توجه به تعداد زیاد هواداران این تیم ریشه‌دار شمالی ، حال و هوای خاصی به لیگ دسته یک ایران بدهد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار