بازدید 7245
۱
کامرانی فر اعلام کرد؛

احتمال تایید صلاحیت ۳کاندیدای ریاست فوتبال در استیناف

کد خبر: ۱۱۳۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹ 29 July 2022

حسن کامرانی‌فر اعلام کرد که هنوز هیچ کاندیدایی از انتخابات فدراسیون فوتبال رد صلاحیت نشده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه سهیل مهدی اعلام کرده است احتمال تعلیق کل فوتبال ایران وجود دارد، یادآور شد: دقیقاً چهار پنج روز پیش تیم جدید مجوز حرفه‌ای را اعلام کردیم. لیگ قهرمانان یک فصل تعطیل شده است و ما زمان خوبی داریم. شفاف اعلام کنیم؛ مجوز حرفه‌ای تا هفته قبل در اختیار سازمان لیگ بود، ولی تصمیم گرفتیم این بخش به فدراسیون فوتبال منتقل شود. کار‌ها در حال انجام است و بحث تعلیق در کار نیست، چون اقدامات مجوز حرفه‌ای در حال پیش رفتن است.

وی در مورد سفر اسکوچیچ به ترکیه و اینکه گفته می‌شود این سفر دیر انجام شده است، ابراز داشت: ایشان تقاضای سفر داشته است. تمام سفر‌ها با هماهنگی و موافقت فدراسیون انجام می‌شود. سرمربی تیم ملی تقاضا کرده بود به ترکیه برود. دیدار با بازیکنان لژیونر و دیدن بازی‌های آنها از جمله برنامه‌های سرمربی تیم ملی تا فیفادی است.

کامرانی‌فر درباره رد صلاحیت سه کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال یادآور شد: تا این لحظه هیچکس نه رد صلاحیت شده است و نه تأیید. کمیته بدوی انتخابات به صورت شکلی بررسی کرده است و برخی از افراد کسری مدارک داشتند که ما نامه رسمی زدیم تا مدارک‌شان را کامل کنند. همچنین دو روز مهلت وجود دارد تا به استیناف اعتراض کنند. نباید زود قضاوت کنیم و ممکن است استیناف در بررسی مجدد نظر دیگری داشته باشد. بعد از رأی استیناف لیست نهایی 21 روز قبل از مجمع اعلام خواهد شد. تا قبل از آن فدراسیون فوتبال درباره رد صلاحیت افراد صحبتی نمی‌کند، چون صحبت‌هایی که می‌شود رسمی نیست و مربوط به مراحل اول است. کمیته بدوی و استیناف توسط مجمع انتخاب شده‌اند و کاملاً مستقل شدند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
تاج که بیش از 150 میلیارد تومن در جریان ویلموتس خسارت زد تایید صلاحیت شده، البته ایشان جزو نیروهای خدوم سپاه پاسداران بوده اند.
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی