بازدید 5072

بارسلونا در آستانه یک خرید گرانقیمت دیگر اینبار در دفاع

کد خبر: ۱۱۳۱۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶ 25 July 2022

در ادامه سریال خبرهای مربوط به آینده ژول کونده، اکنون نشریه اسپانیایی اسپورت مدعی شده است که باشگاه بارسلونا بعد از توافق شخصی با خود بازیکن، توانسته نظر باشگاه او سویا را هم با پیشنهادی 60 میلیون یورویی جلب کند.

طبق ادعای روزنامه کاتالان؛ پیشنهاد بارسلونا شامل 50 میلیون یورو به عنوان رقم پایه و 10 میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش می‌شود که 5 میلیون یورو کمتر از پیشنهاد دیگر مشتری پروپاقرص بازیکن یعنی چلسی است، البته تفاوت دیگری که پیشنهاد این دو باشگاه دارد، در نحوه پرداخت رقم ثابت قرارداد است چرا که چلسی قصد دارد پول خرید بازیکن را در چند قسط پرداخت کند در حالی بارسلونا می‌خواهد کل مبلغ را به صورت نقدی و یک‌جا به سویا بپردازد و تنها 10 میلیون از 60 میلیون یوروی پیشنهادی‌اش منوط به تحقق یکسری شروط وابسته به عملکرد بازیکن است. به هر حال به نظر می‌رسد که پیشنهاد طرف اسپانیایی توانسته سویا را برای فروش کونده به چلسی دچار تردید کند.

باشگاه بارسلونا با فعال کردن دومین اهرم اقتصادی‌اش توانسته به درآمد قابل قبولی دست پیدا کند و به لطف آن نسبت به تقویت تیم برای بازگشت به جمع مدعیان رقابت‌های داخلی و اروپایی اقدام کرده است.

در این میان چیزی که شانس بارسلونا را برای رسیدن به مدافع فرانسوی سویا افزایش داده، نظر خود بازیکن است که ظاهراً به ماندن در لالیگا رغبت بیشتری دارد. به این ترتیب به نظر می‌رسد که آبی‌پوشان لندن پس از شکست در کورس رقابت برای خرید رافینیا از لیدزیونایتد، اکنون در یک نبرد دیگر با بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تن به شکست داده‌اند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی