بازدید 4900

اعلام حمایت وزیر ورزش از تصمیم فدراسیون درباره اسکوچیچ

کد خبر: ۱۱۳۰۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰ 17 July 2022

وزیر ورزش و جوانان گفت: دیروز جلسه‌ای محرمانه با ماجدی برگزار کردم و در آن جلسه تاکید کردم دولت و وزارت ورزش و جوانان از تصمیم کارشناسی فدراسیون فوتبال در خصوص نیمکت تیم ملی حمایت می‌کند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ حمید سجادی در خصوص آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی و نظر نهایی وزارت ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران در مشهد اظهار کرد: منتظر نظر فدراسیون هستیم. نظر فنی نمی‌دهیم، اما جلسه خوب و محرمانه‌ای روز گذشته با ماجدی، سرپرست فدراسیون داشتم و قرار بر این شد که امروز جلسه مشترکی میان کمیته فنی و هیات رییسه داشته‌ باشند. به تهران که برگردم، مجددا اطلاع کسب خواهم کرد.

وی افزود: به ماجدی اطمینان دادم که هر تصمیمی فدراسیون فوتبال بگیرد، وزارت ورزش و جوانان در کنار فدراسیون خواهد بود و حمایت می‌کند. چه گزینه نهایی خارجی باشد و چه داخلی، هر منابعی که لازم باشد با دستور دکتر رییسی، رییس جمهور در اختیار فدراسیون قرار خواهیم‌ داد.

سجادی گفت: ستادی برای جام جهانی قطر داریم که مخبر، معاون رییس جمهور به عنوان رییس آن ستاد فعالیت می‌کند. از جنبه‌های مختلف در قطر قرار است موفق باشیم، یکی از این ابعاد حضور تیم ملی است که ان‌شاءالله نتایج خوبی کسب می‌کند. قرار است به قطر کمک کنیم و در کنارشان باشیم و همکاری‌های لازم را در حوزه‌های مختلف اجتماعی، ورزشی، اقتصادی و ... داشته‌باشیم.

وزیر ورزش گفت: به جز آقای مخبر که رییس این ستاد است، من مسئول کمیته ورزش آن هستم. هر کجا چه در ستاد چه در هیات دولت، آقایان رییسی و مخبر بارها تاکید کرده‌اند که برای موفقیت و آمادگی تیم ملی فوتبال هر کمکی از دستمان برمی‌آید انجام دهیم.

وی افزود: مسائل فنی، مسائل داخلی فوتبال است. دیروز به ماجدی گفتم هر تصمیمی اعم از ابقای کادرفنی فعلی یا انتصاب مربی ایرانی یا خارجی بگیرند، هر هزینه‌ای که داشته‌ باشد، برای هر مدت و هر مبلغی، اگر حاصل کار کارشناسی و فنی باشد که حتما هم هست، ما در وزارت ورزش به این تصمیم احترام می‌گذاریم و از آن حمایت می‌کنیم.

وی افزود: هیچ نقصانی در این خصوص وجود ندارد و آقای رییسی هم دستور داد هر تصمیمی نیاز است تا ضمن حفظ اتحاد تیم، بازیکنان با بهترین شرایط روحی و جسمانی به مسابقات جام جهانی بروند، اتخاذ شود.

وی هم‌چنین در خصوص تعیین تکلیف مدیرکل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی و سرنوشت هاشمی‌جواهری تصریح کرد: آماده صدور حکم مدیرکلی هستیم و حکم ایشان مشکلی ندارد. معمولا بدون استثنا در تمام ادارات کل هر عزیزی را دعوت به کار کردیم، ابتدا با حکم سرپرستی شروع به کار کردند و پس از طی مراحلی، حکم مدیرکلی صادر شده‌است.

وی افزود: هاشمی‌جواهری از افراد دانشگاهی است و سابقه مدیرکلی دارد. آن زمان هم اتفاقا پس از افشین داوری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه