بازدید 5142
۴

حمید سجادی: شایعه استعفایم بیشتر برای خنده بود

وزیر ورزش و جوانان درباره شرایط تیم ملی فوتبال توضیحاتی ارائه داد.
کد خبر: ۱۱۲۹۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳ 12 July 2022


به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، حمید سجادی وزیرورزش و جوانان درباره شرایط تیم ملی فوتبال، عنوان کرد: جلسات خوبی در قطر با بازیکنان و کادر فنی داشتم و ماموریت مهمی داشتم که کنار تیم باشم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص شرایط فدارسیون فوتبال گفت: نه پرآشوب نیست. دارد درست می‌شود و بالاخره دارند سازماندهی می‌کنند.

وی درباره برکناری اسکوچیچ اظهار داشت: مگر اعلام رسمی شده؟اجازه بدهید باید به ما گزارش بدهد.

او درباره اینکه آیا توصیه‌ای برای انتخاب مربی ایرانی شده است، گفت: توصیه‌ها زیاد است و ما به نظرات احترام می‌گذاریم. ما نقش حمایتی خودمان را داریم. مسابقات مهمی پیش روی فوتبال است. جام جهانی است و ما وظیفه داریم که کنار تیم ملی و فدراسیون باشیم و از تصمیمات فنی که اتخاد می‌کنند، نهایت حمایت را بکنیم.

سجادی در خصوص جلسات در قطر گفت: جلسات ما در قطر بسیار طولانی بود. شاید من 5-6 ساعت در آنجا جلسه گذاشتم. جلسات خیلی خوبی داشتم، هم با کادر فنی ، هم با بازیکنان و هم سرپرست تیم ملی. من رفته بودم به آنجا که همه چیز بررسی کنم، ماموریت مهمی داشتم. من می‌خواستم از نزدیک شرایط تیم ملی را بررسی کنم و سفر خوبی بود.

وزیر ورزش در پاسخ به اینکه آیا اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره جلسه بازیکنان تیم ملی با معاون رئیس جمهور درست است یا خیر، گفت: من این مسئله را نشنیدم.

سجادی در خصوص اینکه روی علی دایی برای جانشینی اسکوچیچ پافشاری می‌شود، اظهار داشت: اجازه بدهید من در مسائل فنی وارد نشوم. بگذارید من کار مدیریتی خودم را انجام دهم.

وزیر ورزش و جوانان درباره شایعه استعفای روز گذشته پاسخ داد: این اخبار بیشتر شبیه خنده و جوک است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا مشکلش با علیرضا دبیر حل شده است، گفت: مشکلی نداشتیم. در کار اجرایی همیشه مباحث و اختلاف سلیقه‌ای است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۴
آقای سجادی وزیر شدن شما بیشتر شبیه به جوک و خنده هست تا استعفای شما
انتصاب سجادی برای وزارت ورزش هنوز شبیه خنده و جوک است !
لازم نبود اینهمه راه بری قطر تا کنار بازیکنان باشی می تونستی تو ایران اینکار انجام بدی ولی خب سفر رفتن اونهم از جیب ملت حتما لذت دیگه ای داره
بیشتر از روی شکم سیری بود.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو