بازدید 5400

تکرار ادعای شفاهی دولت بر حمایت از تیم ملی فوتبال

تیم ملی فوتبال هم بدون حامی و اسپانسر اردو برگزار می‌کند و بخاطر عدم فعالیت سرپرست موقت در حوزه درآمدزایی، بودجه‌ای برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی خوب و مناسب با تیم‌های قدرتمند ندارد.
کد خبر: ۱۱۲۸۵۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶ 07 July 2022

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه دولت تمام قد از فدراسیون حمایت می‌کند گفت: آماده‌ایم که موانع را از پیش‌روی تیم ملی برای حضور در جام جهانی برداریم.

به گزارش تابناک ورزشی؛ فدراسیون فوتبال اینروزها شدیدا درگیر کمبود بودجه است و برای امورات عادی خودش مشکل جدی دارد و بخاطر تحریم‌ها و عدم فعالیت درآمدزایی سرپرست موقت، پولی در بساط ندارد.

تیم ملی فوتبال هم بدون حامی و اسپانسر اردو برگزار می‌کند و بودجه‌ای برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی خوب و مناسب با تیم‌های قدرتمند ندارد.

علی بهادری جهرمی درباره جلسه‌ای که امروز با محوریت تیم ملی فوتبال و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، گفت: پیش از این رئیس جمهور دستور داده بودند که دولت از تمام ظرفیت‌های خود در این زمینه استفاده کند و جلسه امروز نیز در راستای همین موضوع برگزار شد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز مسائل و مشکلات و برنامه ریزی‌ها گفته شد و مورد بررسی قرار گرفت. نگاه دولت کاملا حمایتی است و از تمام ظرفیت‌های خود در این زمینه استفاده می‌کند. این نکته را هم بگویم که متاسفانه به دلیل نوع نگاه سیاسی حاکم بر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) منابع مالی فدراسیون در اختیار آنها قرار نمی‌گیرد.

بهادری جهرمی تصریح کرد: از جمله موارد مطرح شده در جلسه امروز موضوع بازی‌های تدارکاتی، پخش مسابقات و حضور تماشاگران در جام جهانی بود که تصمیماتی درباره این‌ موارد گرفته شد.

سخنگوی دولت که با برنامه مجله فوتبال شبکه خبر صحبت می‌کرد با تاکید بر اینکه دولت تمام قد حامی تیم ملی فوتبال است، درباره کمک وزارت امور خارجه برای برگزاری مسابقات دوستانه اظهار داشت: پیش از این نیز وزارت امور خارجه فعال و کمک حال فدراسیون بود. مسائل فنی برعهده فدراسیون است و ما حامی هستیم.

بهادری جهرمی افزود: سفارتخانه‌ها نیز آماده کمک هستند و می‌توانند در زمینه برگزاری بازی‌های دوستانه کمک کنند.

وی در پاسخ به این سوال که فرصت کمی تا جام جهانی مانده، خاطرنشان کرد: ما شفاف اعلام کرده‌ایم که تمام قد در کنار تیم ملی هستیم تا موانع را برداریم. هر مشکلی وجود داشته باشد ما حامی و پشتیبان خواهیم بود تا رفع شود.

سخنگوی دولت در پاسخ به این پرسش که زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر کادرفنی تیم ملی و حضور کی‌روش مطرح شده، گفت: مباحث فنی ارتباطی به دولت ندارد و در اختیار فدراسبون است. دولت به اینگونه مسائل ورود نمی‌کند و اگرمشکلی در راه آماده سازی یا برگزاری مسابقات تدارکاتی وجود داشته باشد ما آماده‌ایم که موانع را برداریم. هر تصمیمی که فدراسیون فوتبال بگیرد ما حامی آن خواهیم بود.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی