بازدید 3615

تلاش ۲۴ساعته کادر سلامت، فوتی کرونا را به صفر رساند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه واکسیناسیون اکثریت مردم باعث شد ایمنی قابل توجهی در برابر این ویروس ایجاد شود، گفت :تلاش ۲۴ ساعته کادر سلامت، آمار فوتی کرونا را به صفر رساند.
کد خبر: ۱۱۲۲۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵ 03 June 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی که در صدر یک هیات عالی رتبه به عراق سفر کرده، درخصوص نخستین روز بدون فوت کرونا، گفت: خدا را شاکر هستیم که پس از دو سال جهاد شبانه روزی و جانفشانی کادر سلامت کشور و تقدیم شهدای گرانقدر مدافع سلامت، امروز خبر مسرت بخش صفر شدن آمار فوت کرونا را شنیدیم.

وی افزود: با وجود تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران که حتی در شرایط بحرانی کرونا نیز ادامه داشت، دانشمندان ما با همت شبانه روزی توانستند واکسن کرونا را در داخل کشور تولید کنند، به طوریکه در حال حاضر ۶ مرکز تولید واکسن کرونا در کشور فعالیت دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: مردم قهرمان ایران در واکسیناسیون کرونا مشارکت گسترده داشتند و حماسه ای ملی رقم زدند، چرا که واکسیناسیون اکثریت مردم باعث شد ایمنی قابل توجهی در برابر این ویروس ایجاد شود.

دکتر عین اللهی تصریح کرد: در شرایط کنونی، بسیاری از کشورهای مدعی، با آمار ابتلا و مرگ و میر بالایی روبرو هستند، درحالی که در جمهوری اسلامی ایران این آمار به صفر رسیده است. این موفقیت و دستاورد بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک می گویم، زیرا راهنمایی ها و تدابیر حکیمانه ایشان بسیار موثر و راهگشا بود. همچنین به رییس جمهور انقلابی کشورمان و اعضای کابینه مردمی شان تبریک می گویم، چرا مدیریت کرونا با کار جمعی صورت گرفت.

دکتر عین اللهی در پایان ضمن تبریک به مردم همیشه در صحنه ایران، بیان کرد: مردم ایران، این پیروزی را نیز به کارنامه درخشان سایر پیروزی ها از جمله دفاع مقدس، ضمیمه کردند. امیدوارم این قدرت و همدلی بتواند کمک کند تا بر تمام مشکلات فائق آییم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی