بازدید 6406

پسر عموی قاتل به بیمارستان روانی رفت

کد خبر: ۱۱۱۹۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳ 17 May 2022

مرد جوانی که به اتهام قتل پسرعمویش بازداشت شده است برای بررسی سلامت روانی به دستور بازپرس جنایی به بیمارستان روانی منتقل شد.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از ساعت ۷:۳۰ صبح یکشنبه و به‌دنبال گزارش قتل مردی 70 ساله از سوی مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه به بازپرس محمد تقی شعبانی آغاز شد.

با حضور بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم، با جسد پیرمرد در حالی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود مواجه شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد پسرعموی مقتول به نام هرمز که میهمان خانه‌اش بوده دست به این قتل زده و تصمیم داشته که همسر و دختر بزرگ مقتول را نیز به قتل برساند که موفق نشده است.

متهم در تحقیقات گفت: پسر‌عمویم مرا طلسم کرده بود. من هم برای اینکه از طلسم او نجات پیدا کنم، نقشه قتلش را کشیدم. به عنوان میهمان وارد خانه‌اش شدم و با چاقو او را به قتل رساندم. در حالی که متهم چنین اظهاراتی داشت، بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول مردی مورد اعتماد و از ریش‌سفیدان فامیل بوده و اقوام و دوستان برای او احترام زیادی قائل بوده‌اند و با اظهارات متهم همخوانی ندارد.

از سویی خانواده مقتول نیز به دادسرای امور جنایی رفته و درخواست قصاص متهم را ثبت کردند. باتوجه به اینکه وضعیت روحی متهم مناسب نبود به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، او به بیمارستان روانی منتقل شد تا تحت درمان و آزمایشات قرار گیرد و متخصصان پزشکی قانونی وضعیت روانی او را بررسی کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی