بازدید 6384

همدستی خواهران دوقلو برای جیب بری

کد خبر: ۱۱۱۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵ 16 May 2022

خواهران دوقلو که با همدستی برادرشان از مردم در بازار تجریش جیب‌بری می‌کردند از سوی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش ایران، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده؛ سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام خبر بازداشت سه جیب‌بر حرفه‌ای، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی افزایش سرقت تلفن ‌همراه و اشیای قیمتی شهروندان در بازار تجریش و اطراف امام‌زاده صالح(ع)، رسیدگی به موضوع در دستور کار عملیات کلانتری 101 تجریش قرار گرفت و مأموران تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و مأموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی هویت متهمان را شناسایی کردند.

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد دو خانم و یک پسر جوان با شگردهای مختلف اقدام به سرقت و جیب‌بری می‌کنند که مأموران حین گشت‌زنی با اطلاعات کسب‌شده، متهمان را با همان مشخصات در حال درگیری با خانمی مشاهده کردند که بلافاصله در محل حاضر و متهمان بازداشت شدند.

در بررسی بیشتر مشخص شد سارقان حین سرقت از آن خانم بودند که وی متوجه و با سارقان درگیر شد همچنین در بررسی از سارقان یک دستگاه تلفن‌همراه سرقتی که لحظاتی قبل سرقت شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان که دو خواهر دوقلوی 20 ساله و برادر 17 ساله و از اتباع کشور همسایه بودند در تحقیقات اولیه به جرم انتسابی و جیب‌بری در محله تجریش و 15 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

قدم‌زاده با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم متهمان و شناسایی مالباختگان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم