بازدید 9186

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد

با حکم شهردار تهران سرهنگ موسوی به عنوان فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد.
کد خبر: ۱۱۱۹۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷ 16 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، شورای معاونین و مشاوران شهرداری تهران عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.

زاکانی در ابتدای این جلسه در سخنانی گفت: امید است با تعامل و همکاری بین دو دستگاه شهرداری تهران و فراجا فصل جدیدی گشوده شود تا به واسطه آن از ظرفیت ایجاد شده بین دو دستگاه بتوان به نحو احسن استفاده کرد.

شهردار تهران ادامه داد: ارتقا جایگاه شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی صِرف به یک نهاد خدمتگزار اجتماعی شرایطی را برای ما فراهم می‌کند که بر اساس همین شرایط مسئولیت‌هایی بر دوش ما خواهد گذاشت.

زاکانی تصریح کرد: هر آنچه که در تغییر و نگاه تحولی به مجموعه مدیریت شهری است نباید چیزی بجز افزایش خدمات، تحول و پیشرفت در تمام ابعاد جامعه باشد.

در ادامه این نشست سرهنگ سید هادی موسوی در سمت فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد که از سوابق او می‌توان به ریاست بازرسی پلیس پیشگیری انتظامی اشاره کرد.

به موجب حکم شهردار پایتخت سرهنگ هادی موسوی به مدت ۳ سال «فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران» و «مشاور شهردار در امور انتظامی، حفاظتی و مراقبتی» مشغول به خدمت خواهد بود.

پیش‌تر سردار محمدکریم بیات فرمانده یگان حفاظتی شهرداری تهران بود که در آذرماه سال ۱۴۰۰ به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا به دیار باقی شتافت.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل