بازدید 7001

واقعیت سخنان پاپ درباره ابوعاقلة

سخنان رهبر قبطی های مصر در خصوص شیرین ابوعاقلة نادرست از آب درآمد.
کد خبر: ۱۱۱۸۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶ 14 May 2022
واقعیت سخنان پاپ درباره ابوعاقلة


به گزارش تابناک؛ شفقنا به نقل از الحرة نوشت: بعد از کشته شدن شیرین ابوعاقلة در هنگام پوشش خبری عملیات نظامی اسرائیلی ها در کرانه باختری پستی منتشر شد مبنی بر اینکه روزنامه مصری الشروق به نقل از پاپ تواضروس دوم، رهبر قبطی های مصر درباره ابوعاقلة نوشت که:« او به خاطر مذهبش به بهشت نخواهد رفت» به دنبال انتشار این پست صدها کامنت و هزاران تعامل انجام شد.

الحرة نوشت: این پست که اولین بار به روی صفحات فیک منتشر شد، درست نبود و در آن تناقضاتی مطرح بود و اشتباهاتی که کسی به آن توجهی نداشت و برخی آن را جدی گرفتند.

يحمل المنشور خبرا مكتوبا على خلفية تشبه خلفيات الأخبار التي تنشرها صحيفة الشروق
در این خبر کذب آمده بود که پاپ تواضروس دوم گفت: از کشته شدن شیرین ابوعاقله ناراحت شدم دوست داشتم او را در بهشت ببینیم اما متاسفانه او به خاطر اینکه ارتدوکس است و کاتولیک نیست وارد بهشت نخواهد شد.

براساس اعلام خبرگزاری فرانسه، این خبر اولین بار به روی پیج هایی که به گذاشتن پست های تمسخر آمیز و فیک شهرت دارند، منتشر شد و بعد از آن در دیگر پیجها جدی گرفته شد.

در همین راستا روزنامه الشروق نیز جمعه گذشته اعلام کرد که چنین خبری را منتشر نکرده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری