بازدید 7505

انتقاد روح‌الامینی از تحرکات برای انتخابات هیات رئیسه

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از تحرکات در مجلس شورای اسلامی جهت برگزاری انتخابات هیات رئیسه در اجلاسیه سوم انتقاد کرد و گفت که ما نباید با اقداماتمان یکپارچگی و اقتدار مجلس شورای اسلامی را زیر سوال ببریم.
کد خبر: ۱۱۱۸۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲ 10 May 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، عبدالحسین روح‌الامینی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس با استناد به ماده ۲۲ آیین‌نامه در تذکری گفت: رقابت و مسابقه برای کسب مسئولیت خوب است ما هم دیر یا زود درباره هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در سومین سال عمر دوره یازدهم تصمیم‌گیری می‌کنیم کسانی که امروز عضو هیات رئیسه هستند یا در دوره بعدی حضور دارند یا این‌که دوره فعالیت‌شان تمام می‌شود.

وی ادامه داد: به خودم و سایر نمایندگان تذکر می‌دهم تا در توییت‌ها و مصاحبه‌ها در توضیح مطالب باید مراقبت‌هایی داشته باشیم که چه طور خودمان را نقض کنیم. وضعیت اقتصادی و اجتماعی را در نظر بگیریم و این‌که مساله امروز ما باید مردم باشد نباید اقتدار مجلس شورای اسلامی در این رقابت‌ها زیر سوال رود.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی یکپارچه است پس نباید عملکردمان به گونه‌ای باشد که دیگران به ما طعنه بزنند، نباید یکپارچگی و اقتدار مجلس را زیر سوال ببریم هر کسی که اکنون در هیات رئیسه است باید این موارد را در نظر بگیرد و بداند که اولویت ما خدمت به مردم و رفع مشکلات است. من به خودم و هیات رئیسه این موضوع را تذکر می‌دهم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل