بازدید 22476
تایید خبر «تابناک»؛

آغاز تغییر مدیران صداوسیما؛ برمهانی به جای شاه آبادی معاون سیما شد

اندکی پس از انتقاد رئیس سازمان صداوسیما نسبت به کاهش مخاطبان رسانه ملی، محسن برمهانی جایگزین حمید شاه آبادی شد و تصدی معاونت سیما را در دست گرفت.
کد خبر: ۱۱۱۷۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲ 09 May 2022

اندکی پس از انتقاد رئیس سازمان صداوسیما نسبت به کاهش مخاطبان رسانه ملی، محسن برمهانی جایگزین حمید شاه آبادی شد و تصدی معاونت سیما را در دست گرفت؛ چهره‌ای نزدیک به طیف وحید جلیلی و نادر طالب زاده که جهت گیری‌های تازه را عیان‌تر می‌سازد.

به گزارش «تابناک»؛ قریب دو هفته پس از انتقاد پیمان جبلی رئیس صداوسیما از ریزش مخاطبان صداوسیما و پیش بینی تابناک از تغییر مدیران رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون سیما و در واقع رئیس تلویزیون برکنار شد و محسن برمهانی این پست را در اختیار گرفت. برمهانی از تیر 1399 اولین و تنها پست جدی خود را در مقام مدیرکل تأمین و رسانه‌ بین‌الملل صداوسیما گرفته بود و اکنون حتی بدون تجربه مدیریت یک شبکه، به سرعت در ساختار رشد کرد و حساس‌ترین جایگاه پس از ریاست صداوسیما را در اختیار گرفت.

آغاز تغییر مدیران صداوسیما؛ برمهانی به جای شاه آبادی معاون سیما شد

برمهانی متولد سال 1358، ورودی سال 1378 دانشکده صداوسیما و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد تهیه کنندگی از همین دانشکده است. برمهانی فعالیت خود را در سال 1380 در شبکه العالم شروع کرد و سپس با راه اندازی پرس تی وی، جانشین مهدی همایون فر در اداره کل تولید این شبکه شد و از آنجا به سرعت مراکز بعدی برایش فراهم شد.

دبیری شورای فیلم و سریال سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در کمیته بازرگانی فیلم سینمایی سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در شورای ارزیابی برنامه های شبکه‌ پرس‌تی‌وی، مدیریت مرکز بین‌الملل هنر و رسانه سازمان اوج، عضویت در شورای برگزاری و سیاست‌گذاری کنفرانس افق نو در بیروت از جمله احکام صادر شده برای برمهانی است.

آغاز تغییر مدیران صداوسیما؛ برمهانی به جای شاه آبادی معاون سیما شد

برمهانی در واقع چهره‌ای نزدیک به وحید جیلی و مرحوم نادر طالب زاده است و این طیف را نمایندگی می‌کند و در واقع قرار است اموری را پیش ببرد که پیش از این تاکید می‌شد مدیران کنونی توان پیشبردش را ندارند. بدین ترتیب عمر مدیریت حمید شاه آبادی در معاونت سیما به دو سال نرسید و جای خود را به چهره‌ای داد که قاعدتاً قرار است نمایان‌گر گروه مدیران تازه صداوسیما باشد و بدین جهت جهت‌گیری‌های این مجموعه بیش از پیش قابل پیش بینی است. 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۷
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۲
مهم تغییر رویه هاست
7اگر فروغی را برکنار کردند باور می کنیم اتفاقات مثبتی در شرف وقوع است
هر چی هم بسازن و هر چی هم مدیر تغییر بدن تا تفکرشون عوض نشه همون خروجی حداقلی و ریزش شدید رو دارن شبکه های تلویزیون نگاه می کنی حالت از دروغ پردازی و بیگانه بودن با جامعه و مخاطب بهم میخوره ... البته الان واقعا الان دیگه ریزش مخاطب ندارن چون چیزی نمونده که بریزه خخخخ
کی حاضره بشینه پای دروغ های صدا و سیمای میلی؟!
مدیران صدا سیما را در یک اتاق بسته محکوم کنید 24 ساعت تلوزیون ببیند اگر ناراحتی اعصاب نگرفته بو.دند پشت میز بنشینند
خدا بخیر کنه. اون چهارتا بیننده تلویزیون هم پر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فاتحه مع الصلوات...
مدیر عوض بشه، ایدئولوژی که عوض نمیشه
مردم وقتی قهر کنند، دیگر با تغییر چند مهره آشتی نمیکنند.
من دیگه تلویزیونو خاموشششم نگاه نمیکنم
هیچ فرقی نداره. هیچ فرقی.
این نشاندهنده این مهم است که رئیس صدا و سیما نه تنها از نیروهای درون سازمانش شناختی ندارد بلکه سیاست کاری هم بلد نیست و نتوانسته نیرویی را اضافه کند که بتواند صدا و سیما را از این وضعیت خارج کند ! سیاست باندی سیاستی مخرب و اوضاع صدا و سیما را خرابتر میکند !
هیچ به هیچ

مخاطبان برای صدا و سیما مهم نیستند
ساختار کاملن بسته است
بودجه هم که تضمینی و دولتی است
انتصابات هم که کاملن از اردوگاه یک جناح صورت می‌گیرد
در واقع صدا و سیما طیفی است
خخخخخ
ايشون قراره از ريزش جلوگيري كنه ؟ مگه بيننده اي هم مونده ؟
صدا و سیما جایی بین مردم نداره.
برادر گرامی چه موهای بلندی دارن! شٔونات سازمان رعایت نشده چرا
سابقه بسیجی هم داشته ؟
جناب ریس صدا و سیما.این راه که میری به بیراهه هست.اشتباه میزنی.تا حالا نظر سنجی کردی چند نفر تا حالا شبکه افق رو دیدن؟بعد اومدی کسی رو که کبا رابطه ای اومده بالا رو می کنی ریس سیما؟
شما مطمئن باش حتما مخاطبین سیما زیاد میشن به این خیال باش
شایسته سالاری به سبک جلیلی ها
مخاطبان صدا و سيماي ميلي با عوض شدن مسئولين زياد نميشوند بايستي سياستهاي كلي بر ان را تغييرات اساسي بدهيد
برهمانی همون بهرمانی سابق نیست ؟
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس