بازدید 47583
دو هزار و نهصد و نود و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: «وقفه‌ای در تولید ماکارونی ایجاد نشده است» / «طلب ایران از عراق کاهش یافت» / «واکنش رئیس صداو سیما به حذف برخی مجریان و هنرمندان»، «پراید می‌تواند ۳۰ میلیون تومان شود» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۱۷۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱ 06 May 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

حمله به خودروی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ تهران
سخنگوی شهرداری تهران گفت: روز گذشته به شهردار ناحیه ۳ با چاقو در حین انجام مأموریت مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز حمله شد. محمدخانی گفت: ساعت ۱۶ روز گذشته شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ و تعدادی از عوامل ناحیه برای بازدید و جلوگیری از ادامه ساخت و ساز ساختمانی غیرقانونی در خیابان گلپاش محله خلازیر وارد ساختمان شدند که متخلفان با چاقو و قمه به آنها حمله‌ور شده و سیدمحمدجواد هاشمی را با ضربات قمه از ناحیه سر مجروح کردند. چند روز پیش هم به ماشین این شهردار تیراندازی شده بود. وی بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان ضیائیان منطقه ۱۷ منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. سخنگوی شهرداری تهران گفت: بعد از این ماجرا با ورود پلیس امنیت ضاربان شناسایی و بازداشت شدند. به گفته او حال عمومی آقای هاشمی خوب است و آسیبی به جمجمه وارد نشده اما ۲۵ بخیه، حاصل جراحات حمله ضاربان با قمه بوده است.

امام جمعه موقت مشهد: یک مسئول مردمی نباید اسیر خانواده یا دامادش باشد
محمد باقر فرزانه امام جمعه موقت مشهد با بیان این که مسئول مردمی باید خودساخته باشد و نباید اسیر خانواده، فرزند یا دامادش باشد، خاطرنشان کرد: مسئول مردمی باید احساس مسئولیت داشته باشد و اگر جز این باشد، مسئولیت برای او آخور دنیا می‌شود و بر عکس، داشتن احساس مسئولیت برای مسئول اشتیاق به خدمت و دغدغه مردم ایجاد می‌کند البته قضاوت رفتار مسئولان و نظام اسلامی باید با توجه به جوانب گوناگون باشد و این قضاوت نباید تک بعدی باشد.

احتمالا استیضاح‌ها از هفته آینده اعلام وصول شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این که آیا جلوگیری از طرح استیضاح‌ها به منظور تعامل با دولت انجام می‌شود، عنوان کرد: به نظر من دولت خیلی این رفتار را مثبت ارزیابی نمی‌کند، بعضی از دوستان فکر می‌کنند که اگر استیضاح‌ها را اعلام وصول نکنند کمک به دولت است، اما دولت اعتقادی به این ندارد، اگر داشت که از مجلس دفاع می‌کرد. لطف‌الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در رابطه با مساله استیضاح‌ها که امضا جمع‌آوری شده اما اعلام وصول نشده است، گفت: پیش‌بینی من به شخصه این است که در هفته آینده مجلس استیضاح‌ها را اعلام وصول کرده و در دستور کار قرار دهد، اگر این کار را نکند به عملکرد هیات رئیسه ایراد وارد است و حتما ما تذکرات جدی را به هیات رئیسه خواهیم داشت.

طالبان در پاسخ به وزیر کشاورزی ایران: نیازی به گندم قاچاق ایران نداریم
وزارت کشاورزی طالبان اظهارات وزیر جهاد کشاورزی ایران را که گفته یکی از کشورهای همسایه سه میلیون تن کمبود گندم دارد، تایید اما این را رد کرده که افغانستان این کمبود را از طریق قاچاق گندم از ایران تامین خواهد کرد. دیروز سید جواد ساداتی‌نژاد گفت یکی از کشورهای همسایه ما که سه ملیون تن کمبود گندم دارد، قصد دارد این کمبود را از کشور ما به صورت قاچاق تامین کند.آقای ساداتی‌نژاد نامی از افغانستان نگرفته است اما اشاره تلویحا به افغانستان تعبیر شده است. مصباح‌الدین مستعین، سخنگوی وزارت زراعت طالبان در همین مورد تایید کرد افغانستان به دو تا سه میلیون تن گندم نیاز دارد که از کشورهای خارجی وارد می‌کند اما او برنامه‌ای برای قاچاق این گندم از ایران را رد کرد. آقای مستعین گفت: "به این معنا نیست که این کمبود را از یک ملک یا یک همسایه به شکل قاچاق بیاوریم. ما برای وارد کردن گندم قراردادها و طرح‌های مشخص خودمان را داریم و از راه قانونی وارد می‌کنیم.” این مقام طالبان گفت این گندم را قرار است از کشورهایی همچون قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان و دیگر کشورها وارد کنند.

وحید جلیلی: «مکتب حاج نادر» حاج قاسم‌ها و آوینی‌ها را پروراند
وحید جلیلی قائم مقام رئیس صداوسیما در امور فرهنگی و دبیر ستاد تحول رسانه ملی عصر امروز در مراسم بزرگداشت مرحوم نادر طالب زاده در مجتمع دانشجویی امام رضا (ع) مشهد اظهار کرد: مرحوم طالب‌زاده دغدغه شکوفایی جوانان را داشت و به شکوفایی انقلاب کمک می‌کرد. وی تاکید کرد: طالب‌زاده یک شهید، شاهد، گواه و حجت بر همه ماست. او دیگر شخصیت نیست، بلکه یک شاخص است. باید از «مکتب حاج نادر» حرف زد، همان مکتبی که حاج قاسم‌ها و آوینی‌ها را پروراند و باید این مکتب را تکثیر کنیم. قائم مقام رئیس رسانه ملی در امور فرهنگی خاطرنشان کرد: وی انسانی سنتی بود. نمازهایش حال خوبی داشت. به شدت سنتی و اهل تهجد بود.

واکنش رئیس صداو سیما به حذف برخی مجریان و هنرمندان
پیمان جبلی در پاسخ به سوالی که «این روز‌ها مطالبی مطرح می‌شود، نام‌هایی که گویا قرار است حذف بشوند و دایره برخی مجریان و هنرمندان تنگ‌تر هم بشود؛ آیا صحت دارد؟» پاسخ داد: مواردِ خاصی که شما اشاره کردید و یا مطرح می‌شوند دلیل بر این نمی‌شود صداوسیما سیاستی بر قطع همکاری یا طردِ عناصر داشته باشد. ما کماکان هدف خودمان را بالا قرار دادیم که کلِ جامعه و ظرفیت‌ها را ببینیم و خودمان را نسبت به مردم امانت‌دار بمانیم.

آیت‌الله مکارم: باید به وسیله حج بدبینی‌ها در روابط با عربستان را تبدیل به خوش‌بینی کرد
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رییس سازمان حج، علت وضعیت کنونی مناسبات ایران با عربستان را اشتباهاتی دانست که صورت گرفته و افزود: باید به وسیله حج کاری کرد که بدبینی‌ها تبدیل به خوش‌بینی شود. این مناسک، مستقیم حج است ولی غیرمستقیم یک مسأله سیاسی است هرچند اسم امور سیاسی برده نشود.

آیت الله جوادی آملی: اگر سفیه، ستون فقرات یک ملّت را به دست بگیرد، این ستون را می‌شکند
آیت الله جوادی آملی در این پیام با بیان اینکه مال در نظام اسلامی به منزله ستون فقرات یک ملّت است، اظهار داشت: عناصر محوری اقتصاد را قرآن کریم در چند آیه بیان کرده است: عنصر اول این است که مال را به منزله ستون فقرات یک ملّت و جامعه معرفی کرد که این ثروت مملکت را نباید به دست سفیهان سپرد، زیرا ثروت مملکت عامل قیام و استقامت و پایداری یک ملّت است. اگر سفیه ستون فقرات یک ملّت را به دست بگیرد این ستون را می‌شکند و این ملّت را زمین‌گیر می‌کند. وی اظهار داشت: عنصر دوم آن است که اگر ملّتی نتواند ستون فقراتش را حفظ بکند فقیر است؛ یعنی ستون فقرات او شکسته است.اگر این ستون محفوظ نماند و در اثر ربا و مانند آن آسیب ببیند، این ملّت فقیر می‌شود. فقیر به آن ملّتی می‌گویند که ستون فقراتش شکسته است، زیرا عامل قیام که ثروت است آن را از دست داد و از آن بهره صحیح نبرد.

سخنگوی دولت درمورد حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی: می‌خواهیم فقر را از بین ببریم
بهادری، سخنگوی دولت تصریح کرد که دولت بیش از اندازه کالاهای اساسی را تامین کرده است و امروز ما کمبود کالاهای اساسی در کشور نداریم. البته کشورهای جهان با کمبود کالاهای اساسی روبروهستند که یکی از علل این موضوع جنگ روسیه و اوکراین است اما این موضوع هیچ خللی در تامین کالاهای اساسی برای دولت ایجاد نکرده است و ادامه دار هم هست. او یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم را رفع فقر مطلق عنوان می کند و می گوید: یکی از برنامه های دولت برای از بین بردن فقر، اصلاح نظام پرداخت یارانه نقدی است و هر چقدر یارانه هدفمندتر باشد، فقر کاهش می یابد.

تجمعات غیرقانونی اخراج همکاران فرهنگی را به‌دنبال دارد
نوری، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بند ۲۳ هیات تخلفات که تجمعات غیرقانونی می‌تواند همکار فرهنگی را اخراج کند؛ تجمعات قانونی برای رسیدن به مطالبات بحق معلمان را حق معلمان دانست و گفت: باید این موارد از طریق قانونی پیگیری شود. وی با ابراز اینکه "معلمان ما انسان‌های شریف در جامعه هستند، خاطرنشان کرد: این قشر زحمت‌کش خواسته‌هایی نیز داشته‌اند که باید بیان و به درخواست‌های آنان رسیدگی شود. وزیر آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت نیرو‌های تحت عنوان مهرآفرین در آموزش و پرورش، گفت: این طرح در سال ۸۶ مطرح شده است و این نیرو‌ها که حدود ۶۰ هزار نفر هستند کد کارمندی ندارند و نیرو‌های قراردادی تبدیل وضعیت نشدند و ما با سازمان امور استخدامی رایزنی کردیم و این نیرو‌ها کنار تعیین تکلیفی‌هایی که مجلس تصویب کرده بود و ما احکام حدود ۲۰ هزار نفر از نیرو‌های تعیین تکلیف اعم از حق‌التدریس، خرید خدمات و نهضتی را که سر کلاس بودند قبل از عید صادر کردیم و احکام حدود ۱۲ هزار نفر نیز از اول مهر ماه امسال صادر خواهد شد.

وقفه‌ای در تولید ماکارونی ایجاد نشده است
مرتضوی، رئیس انجمن آرد سازان کشور مباحث مطرح درباره توقف خط تولید برخی از کارخانجات ماکارونی سازی را رد کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و وقفه ای در تولید ماکارونی ایجاد نشده است. وی تصریح کرد: هیچ گونه خللی در تولید ماکارونی ایجاد نشده و اگر کمبودی در بازار وجود داشته، به دلیل تغییر قیمت، آماده سازی بسته بندی های جدید و فرایند توزیع با نرخ ها و بسته بندی های جدید بوده است. مرتضوی اضافه کرد: طبیعتا مغازه داران نیز نمی خواستند که قفسه های مغازه هایشان خالی شود؛ بنابراین، در فروش ماکارونی به مردم، گاهی سلیقه ای عمل کرده و تعداد آن را محدود کرده بودند.

حکم تخلیه مستاجران امسال هم صادر نمی‌شود
مصطفی خسروی رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: هرچند هنوز تصمیم جدیدی درباره تمدید مصوبه ستاد ملی کرونا و تعیین سقف اجاره‌بها گرفته نشده، مصوبه سال گذشته به قوت خود باقی است و اجرا می‌شود. وی گفت: مصوبه تمدید خودکار قرارداد‌های اجاره و تعیین سقف برای اجاره‌بها به قوت خود باقی است و حکم تخلیه برای مستاجران صادر نمی‌شود.

طلب ایران از عراق کاهش یافت
یحیی آل اسحاق رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: در حوزه بخش خصوصی برای بازگشت پول‌هایمان هیچ مشکلی نداریم. در بخش خدمات و کارهای عمرانی گاهی اختلاف نظرهایی وجود دارد که آن هم بین کارفرما و مسئولان اجرایی شرکت‌ها که به دلایل تعدیل قیمت و تغییر و تحول‌ها عادی است و با مذاکرات حل می‌شود. در رابطه با تبادل انرژی برق و گاز در اصل قضیه که این تعاملات باید انجام شود، هیچ مشکلی نیست و طرفین بر این موضوع توافق دارند، چه فروشنده که ما هستیم و چه خریدار که عراق است. اما عراق به دلایل خاصی که  دارد بعضا در پرداخت‌ها با تاخیراتی روبرو می‌شود که با سفر اخیر سرپرست وزارت انرژی و برق عراق به ایران، قرار شد در اولین فرصت تتمه بدهی خود را که حدود یک و نیم میلیارد دلار از 5 میلیارد دلاری است که به صورت مستمر طلبکار بودیم و پرداخت کرده‌اند را در اولین فرصت پرداخت کنند.

حباب سکه همچنان بالا
کشتی‌آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تاکید بر اینکه علت اصلی افزایش قیمت سکه و طلا افزایش نرخ ارز در بازار بوده است، در رابطه با آخرین قیمت سکه و طلا و تغییرات آن نسبت به ابتدای هفته، گفت: بر اساس آخرین معاملات روز پنجشنبه، سکه تمام طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت داشت که نسبت به ابتدای هفته ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است. سکه تمام طرح جدید نیز با ۱۷۰ هزار تومان افزایش قیمت به نسبت ابتدای هفته به ۱۳ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان رسید. حباب سکه همچنان بالاست و با توجه به تقاضایی که برای خرید سکه وجود دارد، حباب آن در محدوده ۴۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان قرار دارد. این عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، ادامه داد: نیم سکه با ۶۰ هزار تومان و ربع سکه با ۷۰ هزار تومان افزایش هفتگی در آخرین معاملات روز گذشته به ترتیب هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان (نیم سکه) و چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشته‌اند. سکه‌های یک گرمی بانک مرکزی نیز با ۲۰ هزار تومان افزایش دیروز دو میلیون و ۶۲۰ هزار تومان دادوستد شد.


طلا در بازار جهانی کاهشی شد
قیمت طلا امروز جمعه کاهش یافت و به نظر می‌رسد که برای سومین هفته متوالی با تقویت ارزش دلار و افزایش بازدهی سقوط کرد، در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر گزارش مشاغل ایالات‌متحده برای ارزیابی تاثیر آن بر سیاست پولی هستند. بهای هر اونس طلا با ۱.۴ درصد کاهش به ۱۸۷۵ دلار و ۵۰ سنت رسید، در حالی که قیمت طلای آمریکا با ۰.۰۷ درصد کاهش به ۱۸۷۶ دلار و ۵۰ سنت رسید.  این به روزرسانی قیمت در ساعت ۸ صبح به وقت شرقی است و  طلا تاکنون در این هفته حدود ۱.۵ درصد کاهش داشته است.

رکورد جدید بیت کوین به ثبت رسید
ارزش بیت‌کوین که صرفا به حذف سودهای اخیر خود راضی نشده است امروز به افت خود ادامه داد تا به پایین‌ترین حد خود از اواخر فوریه رسید. بیت‌کوین با کاهش ۸ درصدی تنها در ۲۴ ساعت، قبل از تثبیت به زیر ۳۶هزار دلار سقوط کرد و داستانی مشابه برای کل بازار کریپتو رقم خورد که در همین بازه زمانی ۷ درصد از دست داد؛ اتریوم ۷ درصد نسبت به قیمت دیروز افت کرد و بقیه ۱۰ ارز برتر بین ۵ تا ۹ درصد با ضرر مواجه شدند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۷
در انتظار بررسی: ۱۹
انتشار یافته: ۱۱۴
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
اینکه قضیه گرانی آرد رو به افزایش قیمت ماکارونی تقلیل میدید شرم آوره . نان ، باگت،کیک ، کلوچه،شیرینی و هر چیز دیگه ای که از آرد استفاده میکنه قطعا افزایش خواهد داشت ، وضعیت مملکت شرم آوره، از ما که آبی گرم نمیشه ، باشد که در تاریخ بنویسند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
حتما خیال کردی با سرکوب قیمتی که باید افزایش می یافت اوصاع خوب می باشد؟
نخیر قربان سرکوب قیمتی می شود همان بحران ارزی سال 96 به بعد که 4 سال قبلش سرکوب کردن و مجبور شدن دیگر آن را اجرا نکنند به دلیل این که بازار کشش نداشت و تحریم هم همزمان آمد و قضیه این افزایش اجناسی که ارز 4200 می گیرند هم همین هست که باید درست افزایش یابد تا کشور دچار بحران نشود هرچند این ارز رانتی نبود تورم و دلار هم این نبود که مجبور شوند الان این کارها بکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
وگران شدن هر چیزی که در ساختار آن آرد به کار می رود و وقتی این اقلام گران شوند چون قدرت خرید مردم کم می شود بر این کسب وکارها هم اثر منفی خواهد گذاشت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
با همین دست فرمون خاندوزی و رفقا جلو برند
دیگه کلمه سفره هم باید از فرهنگ لغت حذف کنند.
و مثلا کوچکتره ها می پرسند سفره یعنی چه؟
اگه روحانی وجهانگیری سفره ها را کوچکتر کردند
این جماعت دیگه سفره برانداز شدند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
دقیقا زدی به هدف بی غیرت ترین نسل تاریخ ایران هستیم از نسل ما به عنوان بی غیرتهای تاریخ ایران در آینده نام خواهند برد به شخصه خودم بی غیرت بی غیرتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
پیمان جبلی:ما کماکان هدف خودمان را بالا قرار دادیم که کلِ جامعه و ظرفیت‌ها را ببینیم و خودمان را نسبت به مردم امانت‌دار بمانیم.
جبلی جان ضرب المثل " خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی" رو شنیدی؟!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
الان داماد خودت اسیر تو هست یا بالعکس؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
شمایی که با پرچم امریکا پیغام گذاشتی منظورت به بایدن هست
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
برای از بین بردن فقرا با همين فرمون برید خودشون بزودی از گرسنگی میمیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
این مسئو ل مردمی اسیر پدرزنش هم نباید باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
مسئولین باید از کنایه و طعنه زنی به کشور دوست و همسایه افغانستان خودداری کنند و پایه روابط حسنه با دولت طالبان و ملت این کشور را با اخبار کذب خراب نکنند
با تشکر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
کجایی بنده خدا؟ طالبان پدر خود افغانی ها را در آورده، کجا دوست ما است. این افغانی ها با خودشون هم دوست نیستند و هیچکس تو تاریخ به اندازه افغانی، افغانی نکشته. خویلی دلت خوشه که فکر می کنمی همچین جماعتی دوستت می شوند.
ناشناس
| Netherlands |
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
دولت؟ مردم افغانستان بهش رای دادن؟
Mostafafaraji
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آیا شما را از فقیه کامل، خبر ندهم؟ آن که به مردم اجازه نـافرمانی خـدا را ندهـد، و آنهـا را از رحمت خدا نومید نسازد، و از مکر خدایشان آسوده نکند، و از قرآن رو به چیز دیگر نکنـد، و خیـری در عبـادت بدون تفقّه نیست، و خیـری در علم بدون تفکّر نیست، و خیری در قرآن خواندن بدون تدبّر نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
هیچ چیزی نمی تواند به خودش این اختیار رو بده که فکر کنه می تونه به حامعه یه اجازه ای رو بده یا نه. این جز استبداد هیچی نیست. به دامان علم و دانش روز برگردید فقهی کافیه و حدیث ۱۴۰۰ سال پیش رو فقط بلده هیج کاری ازش بر نمیاد و باید برگرده به زمینه ی دانش خودش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
چه ربطی داشت؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
جلیلی جان از قدیم گفتن" مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید"!! با اینگونه تبلیغات و تعریف و تمجید نمی تونید ایشان یا هر کس دیگه ای رو به زور به خورد مردم بدید!! نمونه بارزش شهید سلیمانی بود که تبلیغات باعث محبوبیتش نبود اخلاص و یکرنگیش مردم رو حتی اونایی که باهاش موافق هم نبودند به سمتش کشوند و محبوب مردم بود. ضمنا این آقا همونی نبود که خانم کاترین اشکدم رو با کلی آب و تاب آورده بود تو برنامه ش بعد که همه چی لو رفت امثال شما اومدن برای تطهیر که اتفاقا نادر این خانمو میشناخت و هشدار داده بود!!! جل الخالق!! لطفا مخاطب رو گوش مخملی فرض نکنید!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حیف !!! چه زود و یکباره مریض شدو فوت کرد
ناشناس
| - |
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
و همچنین جل الخالق،که این جناب می فرمایند مکتب حاج نادر حاج قاسم و آوینی ها را پرورش داد.واقعا باید خجالت بکشد که حاج قاسم را با آن عظمت پرورش یافته نمی دانم کدام مکتب حاج نادر می داند
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آنقدر ناپخته صحبت میکنند و دروغ می گویند که مضحکه دست طالبان هم شدند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
چیزی که هست نیازی به دروغ گفتن به خودت نیست
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
فقط یک مسئول مردمی!!! نباید اسیر خانواده یا دامادش باشد یا امام جمعه یک شهر هم نباید باشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
ماشالله هموطنات قاچاقی می یان ایران بعد می گی نیازی به ورود قاچاقی کالا نداریم؟!!! گرانی برای مردم ایران کمر شکنه اما امیدوارم همین امر باعث بشه اتباع بیگانه از این مملکت برن هم نژادایه سینه چاکشونم با خودشون ببرن ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آنها بیرون نخواهند رفت بلکه به جمع معترضین خواهند پیوست و شاید هم تعداد آنها بسیار بیشتر از ما بشود.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
طالبان در پاسخ به وزیر کشاورزی ایران: نیازی به گندم قاچاق ایران نداریم.
بابا حداقل قبلش با طالبان هماهنگ میکردید که اینجوری گندش در نیاد!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اینا فعلا با عمو پوتین هماهنگ هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حالت خوش نیست میدونی چرا چون تفکرت علیه ایران هست و هرکس علیه ایران حرف بزند می گویی درست هست
افکارت دست خودت باشد نه رسانه های ضد خودت
اموزگار
|
Canada
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
امام جمعه محترم مشهد مقصر کس یاکسانی هستند که ازایشان ازاشکالات قبلی حمایت وباعث بی توجهی به مردم شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آقای جلیلی بفرمایید مکتب حاج نادر کدام خروجی مثبت را برای ایران داشته؟
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
خروجی مثبتش گرفتن بودجه های کلان برای ان هست!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
دولت محترم طبق وعده ای که داده بودی برای اصلاح ساختار اقتصاد با قوت ادامه بده و کاملش کن و مرعوب مخالفان و بی سوادان و بعضا سیاسی کاران نشوید که بعد چند دهه می خواهیم تورم تک رقمی و با ثبات برای مدت ها شاهد باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
شیرازه کشور از هم پاشیده شده .
خدا بخیر بگذرونه
هر مسئولی از طرف خودش هر چی دلش میخواد به زبان میاره

یک کشور ، هزار مسئول ، و مردم بیچاره
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
شماها دنبال سهم خواهی هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
جناب مرتضوی عزیز، مردم از قیمت ماکارونی گله مندند که به یکباره چندین برابر شده نه از تولید انبوه آن، لطفا آدرس غلط ندین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
جناب جلیلی اون روزهای اوایل جنگ که حاج قاسم در عین جوانی فرمانده تیپ ثارالله کرمان بود که بعد شد لشکر41 ثارالله امتال طالب زده جایی نبودن که حاج قاسم ازشون الگو بگیره، حاج قاسم خود ساخته بود و مکتبداره
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حرف حساب.دمت گرم.همینکه میخوان خودشون رو به شهید سلیمانی بچسبونن نشون دهنده فرق بین دانه فلفل و خال مهرویانه!! این کجا و اون کجا!!ا حاج قاسم خودش حاج قاسم شد نیازی به تبلیغات نداشت!! روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
این آقای جوادی آملی چرا صریح تر نمی فرمایند. سفیه و ستون فقرات دیگر چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
رییس صدا و سیما میگه ما کماکان هدف خودمان را بالا قرار دادیم که کلِ جامعه و ظرفیت‌ها را ببینیم و خودمان را نسبت به مردم امانت‌دار بمانیم.شما حداقل جامعه رو هم نمیتونید پوشش بدین.
حمید جلیلی هم داره سلیقه خودش رو به خورد مردم میده.انوقت کلی جلسه و ستاد و نشست برگزار میکنن که چرا مخاطب صدا و سیما ریزش کرده.
اقاجون همین دو جمله شماها نشون میده تو اون سازمان عریض و طویل چی میگذره!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
به نظر شما منظور نظر امام جمعه موقت مشهد علم الهدی و دامادش بود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
فعلا بین قالیباف و رییسی

و طرفداران و اطرافیانشان

بر سر تقسیم قدرت و ثروت

کشور و مردم بشدت درگیری

لفظی و سنگ اندازی به ضرر

کشور و مردم ایران در جریان است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
خیر به نظر قالیباف و دامادش بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
میگوید مسئول مردمی نه کسی که معلوم نیست از کجا آمده و هدفش چیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
الان ستون فقرات مردم واقعا شکسته شده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
خدایا......چرا مسئولین دروغگو وکذاب حناق نمیگیرند؟........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
دولت رییسی با توجهدبه اینکه مشکل تامین ارز رو جبران کنه
۱_ به شدت سرکوب ارزی کرده و جلوی واردات لوازم خانگی و خودرو رو گرفته و با همین حال هم نتونست ۶ ماهه ارز کالاهای اساسی رو تامین کنه و فاتحه اقتصاد رو خوند در صورتی که میتونست با مدیریت صحیح با درآمدی که از واردات خودرو و ارز مسافرتی که بیشتر طبقه پولدار جامعه از آن استفاده می‌کنند خیلی راحت به اندازه درامد نفت درآمد زایی کنه به شرط آنکه دو مقوله در بحث مسافران که وارد کشور میشدن رعایت میکرد، اولا به حجابشون کاری نداشت و ثانیا از آنها برای اهداف سیاسی استفاده نمیکرد و سریع انگ جاسوسی به آنها نمی انداخت .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
فعلا دارند با عجله هزاران خودروی چینی بنجل که در دوبی قسطی پانصد میلیون تومان است

را به دو سه برابر قیمت به مردم فلکزده میفروشند

و بازار بورس و ارز و طلا که خالی شده است

و نقشه جدید برای خالی کردن بیشتر جیب مردم فعلا فروش سه برابر قیمت فروش خودرو های بنجلهای چینی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آقای وزیر آموزش و پرورش درسته که از یه ارگان نظامی وارد چرخه آموزش و پرورش شدی و با لابی نمایندگان وزیر شدی ولی بدان که اگه بکشی ما را ، ما قوی تر خواهیم شد
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آقای وزیر آموزش و پرورش واقعا یک نادان به تمام معنا هستی ، اخه کسی از معلمان از اخراج ترس داره ؟؟؟ چرا مطالبات قانونی معلمان رو تبدیل به یک بحران ملی میکنید؟؟ دو ساله وعده امروز و فردا میکنی ؟؟ مرد حسابی به بچه که طرف نیستی که بخای با تهدید آنها رو سرکوب کنی ؟؟؟ این ملت دیگه آماده شهادت هستند . مرگ با عزت به مراتب بهتر از زندگی با نکبت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
الان مکتب حاج نادر آوینی رو تربیت کرد؟!

معلومه چی دست کیه؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
اخراج فرهنگیان؟خجالت نمیکشی که فرهنگیان را در فقر نگه میدارین و حتی به قول خودتون هم عمل نمیکنین؟فرهنگیان موندنی هستند.شماها ریگ هستید و رفتنی!!!
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
این یک عادت شده برای دولت که هرچه را خواست گران کند، قاچاق را بهانه می کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حواسم نبود مثبت دادم
نظری ندارم
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
جلیلی لطفا افاضات نفرمایید ، ملت دیگه حالشون از دین چهره امثال شما به هم میخوره .
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آقای رییسی یترس از روزی که ملت به قیام فرهنگیان بپیوندن ،،
کشوری که ثروتمندترین کشور جهان از نظر منابع خدایی هست باید فقیر ترین ملت جهان رو داشته باشه
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
آقای رییسی در سالی که احمدی نژاد ۴۵ هزار تومان به هر نفر یارانه میداد میدونی قیمت ماکارانی چند بود حدود ۶۸۰ تومان حالا میدونی با این قیمت ماکارانی باید به هر نفر ۹۰۰ هزار یارانه بدهی ؟؟ اگه واقعا قادر هستی بسم الله ، اگه نمیتونی همون یارانه ۴۵ هزاری رو برای همه قطع کن ولی اجازه بده ملت چند سال نون خالی بخورن، موج نفرت در جامعه پراکنده شده جناب رییسی ، ولله ۶ ماه پیش د همین تابناک نوشتم ملت بزودی با چراغ فانوس دنبال روحانی خ اهند بود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
ماکارونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
وحید جلیلی: «مکتب حاج نادر» حاج قاسم‌ها و آوینی‌ها را پروراند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب آقای جلیلی من نمیدانم سن شما چقدر است اصلاً سن شما به زمان جنگ می خورد یا خیر اما این حرف بزرگی که زده ای که مکتب حاج نادر حاج قاسم ها و آوینی ها را پروراند حرف بزرگی است و نشان میدهد نه تنها سن شما به این حرفها قد نمیدهد بلکه این بزرگان را هم نمی شناختی ! بنده خدا آقای طالب زاده به گفته خودش تا پایان جنگ امکان و موقعیت همکاری با شهید آوینی را نداشت و ایشان را یکی دوبار در صدا و سیما دیده بود و به این ترتیب حاج قاسم را هم حتماً نمی شناخته است ! با این اوصاف چگونه شهید آوینی و حاج قاسم در مکتب آقای طالب زاده پروریده شده اند ؟حرف هم میخواهید بزنید مز مزه کنید بسنجید که چه میگویید ! بعد این اسم حاج نادر را شما از کجا آورده اید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
مرسی
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
متاسفانه تحریمها داره اقتصاد کشور رو مثل موریانه از داخل تهی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
واکنش رئیس صداو سیما به حذف برخی مجریان و هنرمندان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پیمان جبلی در پاسخ به سوالی پاسخ داد: مواردِ خاصی که شما اشاره کردید و یا مطرح می‌شوند دلیل بر این نمی‌شود صداوسیما سیاستی بر قطع همکاری یا طردِ عناصر داشته باشد ما کماکان هدف خودمان را بالا قرار دادیم که کلِ جامعه و ظرفیت‌ها را ببینیم و خودمان را نسبت به مردم امانت‌دار بمانیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر کس معنای این حرف های رئیس صدا و سیما را فهمید و معنی اش را گفت ، جایزه دارد !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
رئیسی ننگت باد شرمت باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای مکارم شیرازی دقیقا بر عکس گفت روابط با عربستان نباید بهبود یابد و مردم باید کعبه را با مشهد مقدس جایگزین کنند.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
صدای خرد شدن ستون فقرات ملت را نمی‌شنوید ای علما، ای مراجع؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای منادی چرا دست از شارلاتان بازی سیاسی برنمیداری ؟؟؟
هر چه ۵۰ هزار میلیارد سال ۱۴۰۰ تو جیب معلمان رفت ، این هم خواهد رفت ؟؟ چرا دارید با دروغ و دقل با احساسات جامعه بازی میکنی ، اعتبار رتبه بندی در سال ۱۴۰۰ ۱۳همت هست که فعلا رو هواست و اگه این مبلغ رو بر یک میلیون معلم تقسیم کنی و بر ماههای سال تقسیم کنی حدود ۷۰۰ هزار تومان سهم هر نفر میشه آیا این ۷۰۰ هزار تومان اینقدر ساز و دهل نیاز داره ؟؟ درست معلمان کشور رو به فقر و فلاکت کشوندید ولی احمق نیستند ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
واقعا چه جمله زیبا و گرانبهایی از آیت الله آملی
ملتی که ستون فقراتش شکسته باشد قدرت قیام نداره چه رسد به مقاومت
البته هدف اصلی دولتمردان هم شکستن ستون فقرات ملت هست بدون شک .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
مملکتداری.کاردانی, تخصص.سواد.مدیریت .آینده نگری می خواد
که هیچ یک از این خصوصیات را در وزرای کابینه نمی بینیم
صد رحمت به نوبخت وهمتی وجهانگیری
خدا پدر روحانی مظلوم بیامرزه
8 سال ریاست جمهوری کرد اجازه نداد نان یک شبه. این همه گرون بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آیت الله جوادی آملی: اگر سفیه، ستون فقرات یک ملّت را به دست بگیرد، این ستون را می‌شکند.
ستون فقرات ملت شکسته شده. کدام سفیه این کار را کرده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اینو که همه می دونن
بدرود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای طالب زاده قطعا انسان معتقدی بود اما ای کاش بخشی از تلاش ها و پیگیری های ایشون مربوط به حال و روز همین مردم خسته و پشیمان ایران میشد چون واقعا مردم هیچ نهاد و سازمان و مسئولی رو در کنار خودشون بعنوان حامی و همراه حس نمیکنن. خدا رحمتشون کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
با توجه تهدید وزیر به اخراج اصلا جایز نیست این فرد وزیر باشه ؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تازه معنی حذف فقر مطلق اقای رییسی که قبل از عید وعده بود میفهمم. در واقع حذف مطلق فقرا بوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اقای جوادی عاملی
ایکاش
در مورد حقوق های نجومی اضهارنظر میکردید
حقوق نجومی حرام است
حقوق نجومی حلال است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تا میلیون ها افغانی گرسنه هر روز وارد ایران می شود ایران مملکت نمی شود. دولت شکم مردم خود رو سیر کند یا ۱۰ میلیون افغانی که تو ایران هستن
اموزگار
|
Canada
|
۰۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تابناک گفتن حقیقت خداوکیلی مشکل اما درکش بسیارمشکلتر
اموزگار
|
Canada
|
۰۵:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تابناک گفتن حقیقت خداوکیلی مشکل اما درکش بسیارمشکلتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اینترنت خوزستان از روز جمعه 16 ام اردیبهشت قطع شده....
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
انقدر مكتب مكتب نكنيد
يك مكتب داريم انهم اسلام است
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
"امام جمعه موقت مشهد: یک مسئول مردمی نباید اسیر خانواده یا دامادش باشد" آهای آقازاده ها و علما زاده ها آبروی پدرتان را نبریید.
"طالبان در پاسخ به وزیر کشاورزی ایران: نیازی به گندم قاچاق ایران نداریم" آقای وزیر جهاد کشاورزی تحویل بگیر اینقدر خالی نبند کمی هم صداقت داشته باش.
"آیت الله جوادی آملی: اگر سفیه، ستون فقرات یک ملّت را به دست بگیرد، این ستون را می‌شکند" همین آلان سفیهان ستون فقرات این ملت را بدست گرفته اند و کمر مردم را زیر بار مشکلات اقتصادی و معیشتی شکسته اند.
"تجمعات غیرقانونی اخراج همکاران فرهنگی را به‌دنبال دارد" ببین این وزیر آموزش و پرورش چقدر دیکتاتور و بی منطق است بجای حل مشکل مردم با حذف صورت مسئله می خواهد نتایج ناکارآمدی خود را پاک سازی کند.
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
یادتونه احمدی نژاد هم برای بنزین از این بامبول بازیا درآورد ؟ حالا همش مدعی هستید که یارانه میدید . اونم گرون کرد و گفت مابه التفاوتشو میدیم به خودتون
این رفتارهای ناصادقانه شما مدتهاست برای مردم آشناست . زور نزن
Shapour
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آملی جان برای آلودگی اب ، خاک ، هوا و بی آبی چه چاره ئی داری؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۷:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
کشور ایران بهشت مدیران فاسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تجمعات غیرقانونی اخراج همکاران فرهنگی را به‌دنبال دارد

حالا اگه این حرف رو یک وزیر در کشور امریکا گفته بود ببینید چه ها که نمی گفتید قول میدم بیست و سی حداقل سی تا خبر براش میرفت از زوایای مختلف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
درود بر محمد باقر فرزانه امام جمعه موقت مشهد اجرکم عندا...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
علت گرانی آرد جلوگیری از قاچاق بوده !!! وزیر جهاد کشاورزی گفته سال 1400، 250 هزار تن آرد قاچاق شده ....!!! یعنی 25000 کامیون 10 تن !!! ... فکر کردم قاچاق آرد با کیف و چمدان صورت گرفته....!!! نکنه پراید رو هم گرون کردید تا جلوی قاچاق گرفته بشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
محکم بزنین توی دهن طالبان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
دلم برای علم الهدی تنگ می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
احسنت جناب فرزانه!انشاا... هیچ مسئولی اسیرهمسر،فرزند،داماد،پدرزن و... نباشد.
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای جلیلی مگه چندتا مکتب داریم.کاش مکتب ارزانی و خدمت صادقانه هم وجود داشت.
عاصی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
به آیه الله جوادی آملی بفرمائید چند وقتی است ستون فقرات ملت شکسته است به داد برسید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
به لطف کینه مسئولان از مردم ، واحد سرشماری ایرانیان از " نفر " به " فقیر " تغییر یافته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
جک روز: مسئول مردمی! خخخخ
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
گویا رسانه مثلا ملی متعلق به یه جناح و گروه خاصه! تا وقتی سایر اقشار و نیاز هاشون برطرف نشه وضعیت اقبال صدا و سیما بدتر از این خواهد شد. سایر اقشار چون یه گروه سیاسی رو قبول ندارن نباید تغذیه رسانه ای بشن؟ حتی گیریم بعضیا مخالف اصولن چرا باید این افراد رو به دست من و تو و ام بی سی پرشیا و ... بسپاریم؟ تا اون‌ها بر اساس سیاست خودشون سبد رسانه ای این قشر رو بچینن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اقای جلیلی به این قیاس میگن:
قیاس مع الفارق ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
نوری وزیر: تجمعات غیرقانونی اخراج همکاران فرهنگی را به‌دنبال دارد.
اولا مجوز تجمع را بدهید تا قانونی باشد نه اینکه برای اعتراضات هیچگاه مجوزی صادر نمی شود.
دوما معلمان چطور وضعیت اسفناک معیشتی خود را به گوش مسئولان بی مسئولیت برسانند؟
سوما شما در مقام و جایگاهی نیستی جنای وزیر که کسی را از کار اخراج کنی بخاطر مطالبه به حق. بیش از هر کس خودت باید اخراج شوی چون در پستی هستی که صلاحیتش را نداری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
پراید ضد گلوله از آن کیست؟؟؟؟
متذکر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
کلاهی که مسئولان بر سر ملت می گذارند حد و مرز نداره!
در حالیکه بیشتر گندم در کشور تولید میشود و فقط مقدار کمی از خارج وارد میشود دولت کل گندم را وارداتی فرض کرده با دلار آزاد با مردم صاحب می کند و می خواهد با پرداخت یارانه اندک خود سود کلانی از این معامله ببرد! برای اینکار هم ارز آوردن هیچ بهانه ای مانند ادعای قاچاق کالا که خودش با ریزش ارزش پول کشور مسبب آن بوده دریغ نمی کند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حضرت آیت الله العظمی جوادی عاملی فقیهی آزاده است با بیانات فصیح و ارزشمند که دقیقاً اصل مطلب رو بیان فرمودند!
اما حالا کار از ستون فقرات هم گذشته و آن کلاس ششمی که ملت رو به فلاکت رسانده، ستون فقرات که هیچی، بلکه داره کشور و ملت رو به فنا می‌بره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
مردم نون ندارن کیک بخورن
تو این مملکت اگه تو دولت باشی هر چی کردی صحیح متعلق ولی حرف مردم اشتباه هست
نماینده میگه چرا مردم نون زیاد مصرف می کنند، باید عدالت اجرا بشه، آخه اگه مردم پول داشتن گوشت و ماهی می خوردن، نه اینکه شکم رو با نون سیر کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
سلام. ظاهراً کلید عبور از قالیباف زده شده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
در مورد اخراج مجریان تلویزیون قابل ذکر است که پسر همسایه ما دوچرخه دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
من تعجبم از دولت آقای ریسی هستش اون اینه که میگن هم نفت داریم می فروشیم هم تمام پول فروش رو هم درافت می کنیم پسمشکل چیه که دارین همه چی رو گرون می کنیم
رضا
|
Turkey
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای سخنگو مگر با افزایش سه برابری قیمت ها آن هم نان و ماکارونی و ... می شود فقر را از بین برد ، ولی این برنامه ها مطمئنا فقیر را از بین می برد . حرف های شما منطق شما و استدلال های شما نمک روی زخم این ملت نجیب هست
قادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
آقای جوادی آملی بسیار متین و جامع فرمایش کردند. ایشون یک خصوصیت خوبی دارند که خیلی کم وارد مسائل سیاسی میشوند و وقتی اشاراتی می کنند مختصر و مفید است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
ای ملت دلیر افغان دوست ایران نیست فقط قضیه قربون بند کیفتم تاپول داری رفیقتم مطرح است
ناشناس
|
Japan
|
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
باهدفمندی یارانه هامیخواهیم فقرراازبین ببریم!؟اشتباه نگفته یااشتباه تیترزدید؟درستش اینه که باحذف ارز۴۲۰۰وهدفمندی یارانه هامیخواهیم همه فقراواقشارضعیف جامعه راکلاازبین ببریم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
دو هفته معلم و دبیر نرن سر کلاس وقتی نظام آموزشی همه چیش با همه چیش قاطی شد اونوقت میفهمن نباید معلم رو تهدید کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اینجا، مطالبه گری، آب به غربال پیمودن است.
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
در نظام اقتصادی بیمار ایران 4 قشرسود بر از یک محصول تولیدی تارسیدن بدست مصرف کننده وجود دارد که دو قشر آن آشکارا زائد میباشد .این اقشار عبارتند از: 1- تولید کننده 2- عمده فروش 3- بنکدار 4- خرده فروش. یعنی مصرف کننده بینوا باید به 4 قشر سود بپردازد تا محصولی را بدست آورد !
از این اقشار دو قشرش واقعا اضافه میباشد یعنی قشر عمده فروش و قشر بنکدار وهیچ کارخدماتی
انجام نمیدهند وکارشان فقط سود بردن است !
خوب هر عقل سلیمی وهر مسئولی اولین کاری که باید بکند کوتاه کردن دست سودجویان بی خاصیت
ازسیستم اقتصادی است.آنها بهتر است پول هایشان را در کارهای تولیدی ویا خدماتی در جهت رونق اقتصادی کشور بکار گیرند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
با اینهمه مکتبی که درست شده ادم نمیدونه به کدوم مکتب بره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
البته مسئول مردمی اسیر "پدر زن" بشه اشکالی ندارد.
رستم
|
Germany
|
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
چندی پیش یکی از کانال های ترکیه آدرس آپارتمان هائی که خانواده قالیباف در ترکیه خریده است به مردم ترکیه نشان داد . این میلیون دلار ارز چرا از کشور خارج میشود و چطور و قالیباف و خانواده اش از کجا آورده . در حالی که آقای طائب میگوید قالیباف مسافر کشی میکرد تا هزینه زندگیش را تامین کند . بی شک میدانیم که طائب دروغ میگوید و چگونه جواب خدا را با این دروغ خواهد داد خود داند . از طرفی احمد توکلی هم در سایت انتخاب نامه ای به قالیباف نوشته و سئوالاتی کرده ولی از خرید خانه مطلبی نگفته اسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
حالا ما باید کدام حرف را باور کنیم؟
خیلی تناقض گویی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
جلیلی یا کلا مرخص است یا خودش را به اون راه می زند
کیا جان
|
Germany
|
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
واقعا درود بر این سایت که همه انتقاد ها و حرف های سیاسی مخالفان را هم درج میکند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
فوتونیوز
برچسب منتخب
محرم سلمان رشدی سامانه سماح مذاکرات وین بیمه ناباروری
آخرین اخبار
وب گردی