بازدید 4747

اعتراض رسمی پیکان به داوری بازی با پرسپولیس

طبق کارشناسی داوری اغلب کارشناسان قضاوت این مسابقه را کم نقص و در سطح بسیار خوب ارزیابی کردند اما باشگاه پیکان به داوری این مسابقه فقط به استناد یک صحنه معمولی اعتراض کرده است.
کد خبر: ۱۱۱۷۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴ 06 May 2022

تیم فوتبال پیکان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل پرسپولیس با دو گل شکست خورد. بعد از این بازی اعضای تیم پیکان نسبت به قضاوت رضا عادل و کمک‌هایش در این مسابقه موضع‌گیری کردند.

به گزارش تابناک ورزشی، طبق کارشناسی داوری اغلب کارشناسان قضاوت این مسابقه را کم نقص و در سطح بسیار خوب ارزیابی کردند اما باشگاه پیکان به داوری این مسابقه فقط به استناد یک صحنه معمولی اعتراض کرده است.

به نظر می‌رسد مدیریت این باشگاه با این اعتراضات در پی توجیه افت کیفی تیمش در هفته های پایانی باشد.

پیکانی‌ها اعتقاد دارند قبل از گل اول تیم پرسپولیس داور خطا روی بازیکن‌شان را اعلام نکرده و در برگشت همان توپ وارد دروازه شده است. از سوی دیگر آنها معتقدند گل دوم تیم پرسپولیس هم در موقعیت مشکوک به آفساید به ثمر رسیده است.

به همین خاطر باشگاه پیکان امروز طی نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ و کمیته داوران به طور رسمی اعتراض خود را به قضاوت تیم داوری دیدار با پرسپولیس اعلام کرد. در این نامه پیکانی‌ها خواهان بازبینی صحنه‌های مشکوک داوری توسط اعضای کمیته داوران و تلاش برای برقراری عدالت در مسابقات آینده شده‌اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل