بازدید 15496
نماینده مجلس: بدترین مدیران اجرایی بر سر کار گذاشتیم

سطح توقع مردم آنقدر پایین آمده که جاده نمی‌خواهند

یک نماینده مجلس گفت: مسائل اقتصادی، گرانی‌ها و تورم تقصیر هیچ کشوری نیست که هر روز بگوییم که مشکلات و معضلات ما ارتباطی با غرب و شرق دارد بلکه موضوع مدیران بی‌کفایت، نالایق و ناتوان است.
کد خبر: ۱۱۱۶۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲ 01 May 2022

به گزارش «تابناک»، شهریار حیدری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره این‌که امروز در کشور برخی نابسامانی‌های اقتصادی وجود دارد و این شرایط چقدر موثر از وجود تحریم‌ها و بلاتکلیفی مذاکرات اتمی است، گفت: تحریم‌ها با وضعیت موجود دو مقوله متفاوت است این‌که بگوییم تحریم بی‌تاثیر در برخی از موضوعات است شاید حرف اشتباهی باشد اما شرایط موجود نابسامانی در اقتصاد، تورم بالا، بی در و پیکری مدیریت منابع موجود نشان‌دهنده مدیریت کاملا افسار گسیخته در استان‌ها است و این‌ها هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که گران شدن تخم‌مرغ، ماست، دوغ و گوشت چه ارتباطی با آمریکا و تحریم دارد؟ عنوان کرد: شرایط اقتصادی موجود و گرانی‌ ارتباطی به تحریم‌ها ندارد بلکه متاثر از بی‌مدیریتی و گسست مدیریت یکپارچه است.

وی تاکید کرد: یکی از مشکلات اساسی کشور ما نبود مدیریت منابع است نه نبود منابع، چراکه ما منابع فراوان داریم اما مدیریت درستی نداریم، به طور مثال شما نگاهی به میزان شیری که در کشور تولید می‌شود بیندازید، چون مدیریت وجود ندارد گران می‌شود معتقدم دولت باید برای این وضعیت چاره‌اندیشی کند. مدیریتش را تجمیع و متمرکز کند تا چهار قلم مایحتاج مردم به دست.شان برسد.

حیدری گفت: مردم امروز دیگر پل و جاده نمی‌خواهند، آنقدر سطح توقع‌شان پایین آمده است که می‌خواهند همین تخم مرغ و گوشت و شیر بدست‌شان برسد ما هم در دولت و مجلس باید تلاش کنیم گرانی مرغ، تخم مرغ و گوشت را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: آنقدر امروز مجلس و دولت ضعیف شده‌اند که باید به پایین‌ترین سطح توقعات مردم پاسخگو باشند و این اتفاق در اثر بی‌کفایتی در سطح مدیران اجرایی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز اصلا بحث کمبود منابع در کشور نیست چراکه بهترین منابع در اختیار مدیران و دولت وجود دارد اما بدترین مدیران را در حوزه اجرا انتخاب کردیم و بر سر کار گذاشتیم.

وی افزود: مسائل اقتصادی، گرانی‌ها و تورم تقصیر هیچ کشوری نیست که هر روز بگوییم مشکلات و معضلات ما ارتباطی با غرب و شرق دارد بلکه موضوع مدیران بی‌کفایت، نالایق و ناتوان است. امروز استانداری را بر سر کار گذاشته‌اند که توان اداره یک بخشداری را ندارد این اقدامات به کشور ضربه می‌زند همان چیزی که استکبار دنبال می‌کند؛ مدیرانی را در جایی بگذاریم که توانایی و قدرت اجرایی نداشته باشند.

حیدری تاکید کرد: آقایان تلاش می‌کنند بحث مذاکرات به یک نتیجه برسد امروز هم با سعی و تلاشی که می‌کنند که یک مقداری برخی از مولفه‌های مختلف اثرگذار بوده و تاکنون ارزیابی این است که مذاکرات رو به جلو و نتیجه‌بخش است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۴۴
انتشار یافته: ۱۰
حتما نماینده ادوار مجلس هم هستی تازه به این اکتشاف رسیدی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
همه نماینده ها باید مثل ایشون شجاع و واقع بین و حقیقت گو باشند و حق مردم را طلب کنند. خدا نگهدارت باشد مرد.
مدیران اجرایی بی کفایت از زمان دولت خاتمی وارد دستگاه اجرایی شدند و مثل قارچ رشد کردند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
برا همین از دولت دوم احمدی نژاد به قهقرا رفتیم؟
وقتی که چهار سال از کنار رفتن مدیران زمان خاتمی گذشته بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
کسی که نخواد بفهمه رو نمیشه بهش چیزی فهموند
بطور کلی امثال شما در برابر فهمیدن مقاومت میکنید
برو ساندیستو بخور تو رو چه به این گنده گویی ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
شما زمان خاتمی اصلا متولد شده بودین؟
دیگه خیلی ها تصمیم به رفتن گرفتند.دیروز یه جوشکار اومده بود واسم کاری انجام بده میگفت میخوام برم گفتمش کجا گفت کشورهای اسکاندیناوی میخان شغل من رو با یه وکیلی صحبت میکنم و میرم
ببین به کجا رسیدیم ماها
خودت هم یکی از مسئولین هستی، بگو خودت واسه مردمی که بهت رای دادن چیکار کردی؟
پس دلیل گرانی روز بروز این است
از اول انقلاب شما کدام مدیری را دیدی که صلاحیت و علم و تخصص لازم را داشته باشه ؟ به جز تعدادی اندک الباقی تعطیل و نتیجه این سالها سوء مدیریت را مردم میبینند و جالب اینکه این روند همچنان ادامه دارد و مردم باید تاوان آن را پس بدهند.
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی