بازدید 7195

مرگ مشکوک دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس به ضرب گلوله

کد خبر: ۱۱۱۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۰ 19 April 2022

دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان‌ها خبرداد.

به گزارش ایسنا، علی معینی، مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس ضمن تایید این خبر گفت: نتیجه‌ پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های ورداورد به ضرب گلوله جان خود را از دست داده است. وی با بیان این که کنار جنازه این دانشجو یک قبضه سلاح کمری پیدا شده است، افزود: هنوز نتیجه بررسی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

دکتر خسرو خواجه رئیس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه،‌ ضمن اشاره به ویژگی‌های اخلاقی این دانشجو اظهار کرد: سیدمجتبی احمدی دانشجویی متین، آرام، درس‌خوان و وارسته بود و هیچ گاه کاری با کسی نداشت.

در همین زمینه دانشگاه تربیت مدرس نیز با صدور پیامی درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت و اعلام کرد: دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه به محض اطلاع از فوت این دانشجو، طی هماهنگی با خانواده آن مرحوم، دستورات لازم را به معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی، دفتر حقوقی و حراست دانشگاه برای پیگیری از مراجع قانونی و احراز چگونگی فوت این دانشجوی دانشگاه که در یکی از بوستان‌های منطقه ورداورد اتفاق افتاده است، صادر کرده است.

سیدمجتبی احمدی دانشجوی ورودی ۹۷ دکترای بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس، ساکن خوابگاه‌ این دانشگاه و در شرف دانش آموختگی بوده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری