بازدید 5625

مجیدی: بردن نساجی با الهامی سخت است

نساجی تیم بسیار خوبی است. فردا برای اینکه پیروز شویم باید با حداقل اشتباه کار کنیم. جام حذفی هم شرایط خاص خودش را دارد. جای اشتباه نداریم. اگر ببازید از گردونه مسابقات خارج می‌شوید. فرصت جبران نیست
کد خبر: ۱۱۱۳۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹ 10 April 2022

سرمربی استقلال در خصوص بازی فردا عنوان کرد:‌ اگر بحث فنی را کنار بگذاریم نساجی برای شهر پدری من است و علاقه خاصی به این تیم دارم. زمانی به همراه پسر عموها و پدرم به استادیوم رفتم و بازی این تیم را تماشا کردم. اسطوره این باشگاه نادر دست‌نشان مربی این تیم بود. خاطرات خوبی از این تیم دارم خیلی خوشحالم نساجی تیمی شده که نتایج خوبی در لیگ گرفته است اگر مسئولین کمی به این تیم توجه کنند و این تیم بتواند در شهر خودش مقابل آن هواداران بسیار پرشور بازی کند می‌تواند نتایج خیلی بهتری بگیرد. در کل نساجی را این فصل تیم خیلی خوبی دیدم.

*تیم های ساکت الهامی سخت می بازند

وی افزود: کلاً تیم‌های ساکت الهامی تیم‌هایی هستند که سخت می‌بازند. اگر بازی رفت ما را فاکتور بگیریم در بازی برگشت موقعیت‌های زیادی داشتیم اما در عین حال در همان بازی می‌توانستیم بازنده باشیم. نساجی تیم بسیار خوبی است. فردا برای اینکه پیروز شویم باید با حداقل اشتباه کار کنیم. جام حذفی هم شرایط خاص خودش را دارد. جای اشتباه نداریم. اگر ببازید از گردونه مسابقات خارج می‌شوید. فرصت جبران نیست بنابراین باید با حداقل اشتباه بازی کنیم تا بتوانیم پیروز شویم.

*در جام حذفی با تمام قوا به میدان می رویم

مجیدی در مورد اینکه آیا در این مسابقه به بازیکنان جوانتر و ذخیره میدان می‌دهد، گفت: نه، به هیچ‌ عنوان، بازی حذفی است و با تمام قوا ظاهر می‌شویم. 

*دوست دارم ورزشگاه آزادی با حضور هواداران پُر شود

وی در مورد اینکه چه مقدار هوادار در بازی فردا حاضر می‌شوند، عنوان کرد: به شخصه دوست دارم استادیوم پر شود ولی اینکه چه تعداد تماشاچی می‌آید در حیطه کاری من نیست و مسئولین باید نظر بدهند.

*دیدار جذاب و پرگلی با نساجی خواهیم داشت

سرمربی استقلال در خصوص اینکه بازی فردا چقدر با دو بازی گذشته مقابل نساجی تفاوت دارد، اظهار داشت: همانطور که گفتم جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد.  بازی مساوی ندارد و یک تیم حتماً برنده است. دو تیم محتاط بازی می‌کنند ولی با شناختی که از نساجی دارم فکر می‌کنم فردا بازی جذاب و پرگلی برگزار خواهد شد.

*تا آخر فصل در باشگاه انقلاب تمرین خواهیم کرد 
مجیدی در خصوص اینکه آیا تا آماده شدن زمین کمپ حجازی فقط از زمین انقلاب استفاده می‌کنند یا اینکه قرار است ورزشگاه آرارات هم ترمیم شود، گفت:  فکر می‌کنم تا آخر این فصل در باشگاه انقلاب تمرین می‌کنیم. از مسئولین باشگاه تشکر می‌‌کنم که به هر جهت این زمین را مهیا کردند. ورزشگاه آرارات واقعاً شرایط تمرین نداشت. شرایط زمین انقلاب خوب است. در این دو روز هم که تمرین کردیم بچه‌ها بسیار راضی بودند از مسئولین باشگاه هم تشکر می‌کنم.

*بازیکنان استقلال برای کسب قهرمانی شایسته ترین هستند
وی در خصوص اینکه تیمش چقدر پتانسیل کسب هر دو جام را دارد و آیا ممکن است جام حذفی را فدای لیگ برتر کند، عنوان کرد: در نشست قبلی هم گفتم که از نظر من بازیکنانم برای کسب قهرمانی شایسته‌ترین هستند. مهم‌ترین فاکتور این تیم یکدلی است. فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند. هر بازیکنی وارد زمین شود با جان و دل کار می‌کند. این نکته‌ای بود که از اول فصل روی آن کار و با بازیکنان صحبت کردم. همدلی و یکدلی رمز موفقیت ما بوده، بازیکنانم از لحاظ فنی هم بسیار خوب هستند. فکر می‌کنم شرایطی را داریم اما کارمان بسیار سخت است.

*هنوز هم پرسپولیس سخت‌ترین رقیب در راه قهرمانی است

مجیدی افزود: اتفاقاً در جلسه‌ای که دیروز با بازیکنان داشتیم گفتم هنوز هم پرسپولیس سخت‌ترین رقیب در راه قهرمانی است. هیچ چیزی تمام نشده، 6 بازی در لیگ داریم که همه آنها برای ما سخت است و باید با تمام قوا بازی کنیم. ان‌شاءالله در جام حذفی هم تمرکز لازم را می‌گذاریم تا نتیجه لازم را بگیریم.

*به رای کمیته انضباطی احترام می گذارم

سرمربی استقلال در خصوص رأی کمیته انضباطی گفت: به رأی کمیته انضباطی احترام می‌گذارم ولی نمی‌دانم بابت چه صحنه‌ای بوده است. 

*درباره بازگشت مرادمند از باشگاه بپرسید

مجیدی در خصوص بازگشت محمدحسین مرادمند به استقلال اظهار داشت: کلاً در مورد این مسئله هر نکته‌ای باشد از طریق رسانه باشگاه اعلام می‌شود. 

در همین رابطه و در ادامه مدیر رسانه تیم استقلال گفت: در خصوص مسئله سربازی محمدحسین مرادمند بهترین کار این است که صحبت نکنیم و اجازه بدهیم روال کار پیش برود. با مصاحبه کار پیش نمی‌رود. 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی