بازدید 14263
۳

حمایت جالب کونسیسائو از روزه مهدی طارمی

من خودم یک کاتولیک هستم و روزه می‌گیرم. دیروز 20 کیلومتر را ناشتا و بدون اینکه غذایی بخورم، دویدم. درست است. ارزش‌هایی وجود دارد که انسان را رشد می‌دهد. موقعیت‌هایی که فراتر از کمبود لحظه‌ای غذا است. این لحظات ما را در بازی قوی‌تر می‌کند.
کد خبر: ۱۱۱۲۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶ 09 April 2022

سرمربی پورتو درباره روزه داری مهدی طارمی صحبت کرد و در خصوص روزه داری مهدی طارمی و یک مسلمان دیگر تیم، از آنها حمایت کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، فرداشب در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ پرتغال، پورتو میهمان گویمارش خواهد بود. سرخیو کونسیسائو در نشست خبری این مسابقه در خصوص روزه گرفتن طارمی و دیگر مسلمان پورتو صحبت و از روزه داری آنها حمایت کرد.

سرمربی پورتو گفت: من خودم یک کاتولیک هستم و روزه می‌گیرم. دیروز 20 کیلومتر را ناشتا و بدون اینکه غذایی بخورم، دویدم. درست است. ارزش‌هایی وجود دارد که انسان را رشد می‌دهد. موقعیت‌هایی که فراتر از کمبود لحظه‌ای غذا است. این لحظات ما را در بازی قوی‌تر می‌کند.

او ادامه داد: ما البته یک بخش پزشکی داریم که بهترین متخصص تغذیه در جهان به نام ویتور هوگو در آن حضور دارد. همه چیز برنامه‌ریزی شده است، به همین دلیل آنها 100 درصد برای بازی آماده هستند. اما این بدان معنا نیست که آنها بازی خواهند کرد. 

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
دم مهدی طارمی عزیز که همه جا موفقه گرم ...هم در قوتبال هم در نماز روزه .... خیلی حال کردم ... خودتو گم نکردی ...ریشه داری
دم مربیشون هم گرم ...
تنت سالم ورزشکار
درود بر آقای طارمی که به احکام الهی پایبند است.
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی