بازدید 24469
۴
ویژه نامه ویدیویی نوروزی «تابناک»؛ روز هفتم

«دوش چه خورده‌ای دلا» شهرام ناظری / «من ایرانی‌ام» علیرضا عصار / «لیلا سوار بر کاروسل» انور براهم / «رندان سلامت می‌کنند» محمدرضا شجریان / «دلبر» محسن چاوشی

بهار هزار و چهارصد و سه، هفت روزه شد و امیدها رو به فزونی است. از این دوران می‌توان به فراگیری یک دوره آموزشی استفاده کرد و یک مهارت به مهارت‌ها افزود و یا دست به خلق یک اثر متناسب با سلیقه و استعداد زد.
کد خبر: ۱۱۱۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۷ 26 March 2024

«دوش چه خورده‌ای دلا» شهرام ناظری / «من ایرانی‌ام» علیرضا عصار / «لیلا سوار بر کاروسل» انور براهم / «رندان سلامت می‌کنند» محمدرضا شجریان / «دلبر» محسن چاوشی

بهار هزار و چهارصد و سه، هفت روزه شد و امیدها رو به فزونی است. از این دوران می‌توان به فراگیری یک دوره آموزشی استفاده کرد و یک مهارت به مهارت‌ها افزود و یا دست به خلق یک اثر متناسب با سلیقه و استعداد زد. در این دوران بس پیچیده، باید تا مدتی به آن عادت کرد و زندگی و کسب و کار را نیز تا جای ممکن از راه دور با آن تطابق داد. انتظار این است، زمینه‌های لازم نیز فراهم شود و احساس آرامش مالی و افزایش امنیت شغلی در این مسیر برداشته و در عین حال، زمینه‌های فرهنگی نظیر رعایت حریم‌های شخصی نیز تقویت شود.

شما را به دیدن مجموعه ویدیوهای روز هفتم نوروز در این ویژه نامه دعوت می کنیم.

 

مستان سلامت می‌کنند ؛ محمدرضا شجریان

اجرای قطعه «رندان سلامت می‌کنند» را که یکی از غزلیات مولوی در دیوان شمس با تغییراتی است، با صدای استاد محمدرضا شجریان در «تابناک» می‌بینید و می ‌شنوید.

 

من ایرانی‌ام ؛ علیرضا عصار

من ایرانی ام، قطعه‌ای از علیرضا عصار است. موزیک ویدیو من ایرانی‌ام را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

 

«دوش چه خورده‌ای دلا» شهرام ناظری

«دوش چه خورده‌ای دلا» یکی از غزلیات دیوان شمس مولانا جلال الدین بلخی است که شهرام ناظری در کنسرت تبریز اجرا کرد. این اجرای زیبا را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

 

لیلا سوار بر کاروسل ؛ انور براهم

«انور براهم یا اَنوَر ابراهیم / Anouar Brahem» نوازنده تونسی است که ساز بربط (عود) را وارد سبک های جاز و عصر نو کرده‌ است. «لیلا سوار بر کاروسل / Leila Au Pays Du Carrousel» یکی از قطعات این نوازنده برجسته است که در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

 

دلبر ؛ محسن چاوشی

«دلبر» یا «عاشق شده‌ام بر وی» قطعه‌ای از محسن چاوشی بر اساس یکی از اشعار مولوی است که برای فیلم مصادره ساخت. این موزیک ویدیو را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

 

چرا و چگونه گفت‌وگوی روزمره داشته باشیم؟

گاهی در موقعیتی قرار می‌گیرید که دوست دارید با کسی در یک جای عمومی گفت‌وگو کنید؛ اما هر چه فکر می‌کنید، نمی‌دانید چطور گفت وگویتان را شروع کنید. یا اینکه گفت‌وگو را شروع می‌کنید، اما بعدش نمی‌توانید آن را ادامه دهید. در این ویدیو می‌بینید که چطور یک گپ و گفت روزمره را با مردم شروع کنید و چطور آن را ادامه دهید و اینکه اصلا چرا این گپ و گفت‌وگوها اهمیت دارند.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
چه دیر یاد این اساتید افتادید.....
استاد !
شهرام ناظری کی استاد شد !؟
استاد تمام فقط شجریان و لطفی بقیه خواننده و نوازنده هستند دوست عزیز
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷
آفرین
تنها دو نفر ردیف های موسیقی سنتی را با تسلط بداهه نوازی میکردند و برازنده استاد بودند ، اساتید بی بدیل لطفی و شجریان دوتا محمدرضا که خدا که غیر از محمد امیدوارم خدا هم ازشون راضی باشد
خیلی ببخشید ولی تقریبا تمام هنرمندانی که نام بردید به صراحت پخش آثارشون از صدا و سیما رو ممنوع اعلام کردند، شما هم اجازه پخش آثارشون رو ندارید
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل