بازدید 8994
۲

بازدید رئیس جمهور از مجتمع بازتوانی جانبازان نیایش

​رئیس جمهور با حضور در مجتمع بازتوانی جانبازان اعصاب و روان نیایش، به صورت رو در رو و چهره به چهره با جانبازان سرافراز بستری در این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۱۱۱۰۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰ 22 March 2022
به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا به نقل از ایثار، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح سه‌شنبه در دومین روز از نوروز ۱۴۰۱ در مجتمع بازتوانی جانبازان اعصاب و روان نیایش حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، با توضیحات مسئولان در جریان جزئیات فعالیت‌ها و خدمات درمانی این مجتمع برای جانبازان قرار گرفت.

رئیس جمهور در جریان بازدید خود چهره به چهره با تعدادی از جانبازان حاضر در این مجتمع گفتگو کرد و با حوصله پای سخنان و انتظارات آنان نشست.

دکتر رئیسی خطاب به رئیس بنیاد شهید و امور و ایثارگران و مسئولان این آسایشگاه تأکید کرد: جانبازان عزیز و سرافراز کشورمان در روزگار سختی و تهاجم همه جانبه دشمن به ایران اسلامی، خانواده و همه دارایی خود را رها کرده و جان عزیز و سلامتی‌شان را برای دفاع از هم‌میهنان و ارزش‌های والای اسلام فدا کردند و امروز همه ما باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان، تأمین آسایش و رفع مشکلاتشان به کار بگیریم.

رئیس جمهور همچنین به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستور داد ارائه خدمات درمانی متناسب با جانبازان را در زمینه‌های مختلف با جدیت بیشتر پیگیری کنند.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
اینشالله اگر راست باش فقط دیدار نباش برای تبلیغات خودشان ما که خسته شدم و بدن نمان پر از درد است شبها با دارو بخواب میرویم
سلام علیکم
وزیر رفاه وریس برنامه بودجه ورییس صندوق باز نشستگی دولت شما متاسفانه احکام قانونی صادره حقوقی سال 1400 بازنشستگان کشوری و بهداشت را متاسفانه متاسفانه پرداخت ننمودند وعذر خواهی نکردید واطلاع رسانی ننمودند وپاسخگو تا کنون نبودند از مراجع مختلف تحت پیگیری قرار دارد .تحقیق کنید بررسی کنید تا کنون این گونه بی احترامی تا کنون از اول انقلاب سابقه ندارد.تشکر
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022