بازدید 10893
۵

نخست وزیر انگلیس عید نوروز را تبریک گفت

نوروز بر تمام کسانی که امروز در سراسر جهان جشن می‌گیرند، از جمله دوستان افغان ما که اولین نوروز خود را اینجا در بریتانیا جشن می‌گیرند مبارک.
کد خبر: ۱۱۱۰۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰ 20 March 2022

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، نخست وزیر و برخی از مقام‌های انگلیس روز یکشنبه در پیام‌های جداگانه‌ای عید نوروز باستانی و فرا رسیدن سال جدید شمسی را به ایرانیان و سایر کسانی که در سراسر جهان آن را جشن می‌گیرند، تبریک گفتند.

 بوریس جانسون با انتشار پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: نوروز بر تمام کسانی که امروز در سراسر جهان جشن می‌گیرند، از جمله دوستان افغان ما که اولین نوروز خود را اینجا در بریتانیا جشن می‌گیرند مبارک. وی افزود: صمیمانه‌ترین آرزو‌ها را برای شما و خانواده هایتان مسئلت دارم.

شهردار لندن، صادق خان هم در توئیتی نوشت: نوروز بر تمام کسانی که در لندن و سراسر جهان سال جدید ایرانی را جشن می‌گیرند مبارک.

همچنین افضل خان، نماینده مجلس عوام از شهر منچستر به نیابت از حزب کارگر (دومین حزب سیاسی انگلیس) نوروز را تبریک گفت و در توئیتی نوشت: امیدوارم روز خوب و منتظر شروع‌های جدید باشید.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
ایشون به افغان ها تبریک گفتن واسمی از ایران نبردن!!
پیامهای تبریک همگی زیباوفوق العاده بودعلی الخصوص پیام صادق خان شهردارمحترم لندن این نشاندهنده آنستکه اگربخواهیم میتوانیم همگی اعضای یک پیکرباشیم بدون توجه به نژادورنگ وگرایش وتمام چیزهائی که ماراازیکدیگرجداکرده چون همگی بندگان یک خدائیم وتمام انشاالله دلی شادبرای همه ابناء بشر
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۰۱
خدایا ما را از دست این شنگول و منگول های تابناک پسند در امان بدار
رییس چه تبریک نورزی
از افغان ها متنفرم
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی